Izmirde tüp bebek yaptiranlar

Merhaba,pcoslu değilim ama İzmir tavmergende tüp bebek yaptırdım. Şuan 17+1 deyim bizimki açıklanamayan infertilite
Benimde aciklanamayan infertilite eylulde tup bebek yapicaz doktorumun kendi klinigi ama tavmergenle calisiyor umarim bana da ugurlu gelir tebrik ederim bu arada sizi allah saglikla kucagina almayi nasip etsin inşallah

Benimde aciklanamayan infertilite eylulde tup bebek yapicaz doktorumun kendi klinigi ama tavmergenle calisiyor umarim bana da ugurlu gelir tebrik ederim bu arada sizi allah saglikla kucagina almayi nasip etsin inşallah
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için umarım sizin de ilk seferde olumlu sonuçlanır,dua edeceğim sizin için

Siz ne kadara yaptirdiniz insallah benumde olur. Memnun kaldinizmi
Ben doktorumdan çok memnun kaldım, takiplerime de orda devam ediyorum. Benim gittiğim zamanda yumurta toplama+transfer+ transfere ladar olan muayeneler dahil 50.000 TL idi. Ve bu süreçteki tüm tahliller. Ama şuan fiyatlar değişmiş olabilir çünkü son gittiğimde muayene ve tahlil ücretleri değişmişti. Ayrıyetten bana makrofaj aşısı uygulandı o da +10.000 TL maliyetti. Kalan embriyoları dondurdum,bunun için de bir yıllık 5.000 TL ödedim,sonraki her yıl için 100 dolar kira alıyorlar. Bu arada doktorum Bilgen Gediz bey. Umarım siz de en doğru seçimi yapıp en güzel sonuca ulaşırsınız tabi bu sağlıkla ilgili bir durum olduğu için aslında biraz da kişiden kişiye değişen de bir durum ve tabi ki beklentiler de önemli. Beni her konuda detaylı bir şekilde bilgilendirdiler. Danışmadan hemşiresine hasta bakıcısına kadar tüm personel olumlu davrandı süreç boyunca.

Ben smyrna arta gittim toplam bütün hersey 110 bin dediler bana biraz fazla geldi. Irenbeye de gidicem. Muayene olmadan fiyat vermiyorlarmis. Cok tesekkur ederim yazdiginiz icin

Ben smyrna arta gittim toplam bütün hersey 110 bin dediler bana biraz fazla geldi. Irenbeye de gidicem. Muayene olmadan fiyat vermiyorlarmis. Cok tesekkur ederim yazdiginiz icin
Benim doktorum da smyrna ile anlaşmalı tüp bebek 56.000 TL ödedik ilaçlarla 80'i buldu sanırım

Acaba ilaçlar dahil fiyat mı bu dediğiniz fiyat? Bizden ön görüşme için ücret talep etmediler ama gittiğiniz zaman illa ki doktor muayene etmek ister. O yüzden de muayene ücreti ödüyorsunuz. Sonra da kurumsal iletişim uzmanı ile görüşüp fiyatlar hakkında bilgi alıyorsunuz. Size ilaçlarla ilgili de ortalama bir fiyat söylüyorlar bütçe ayarlamanızı yapmanız için. Benim ilk etap ilaçlarım 17.000 TL tutmuştu. Tabi transfer sonrası da birçok ilaç kullanıyorsunuz. Ve maalesef bunların tamamını yazdıramıyorsunuz. Ben hepsini eczaneden özel olarak aldım,yaklaşık 10 bin kadar onlsr da tutmuştur.

Birde symra tüp bebek merkezinde yaptıran bar mı acaba? Mennuniyetler ve yorumlarınızı alabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…