İZMİR'DE TÜP BEBEK DOKTORU VE HASTANE HAKKINDA YARDIM

Elizyazynp

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2014
3
0
34
Selam kızlar
Ben 2 aşılama ve 2 tüp bebek denememi maalesef 9 eylül üniversitesinde denedim ve hepsi negatif çıktı. tekrar deneme kararı verdik .Bizim(çocuk sahibi olamayanlar) bu hassas durumumuzu anlayacak ve yardımcı olacak tüp bebek doktoru ve hastaneleri hakkında tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Canım merhaba..Ben de izmirde yaşıyorum..doktorumun tavsiyesi üzerine tüp bebek denememi istanbulda yaptırdım..şimdi tahlil için bekliyorum..doktorum izmir deki tüp bebek merkezlerini önermediği için istanbula yönlendirdi..çok iyi düşün ve araştır derim

Ozelde yaptiricaksan irenbe derim alsancakta dr aral ozbal ve embriyologlari da cok iyi
Ama sgk anlasmasi yok 4500 ilaclar haric

Arkadaşım kesinlikle İrenbe ve Aral Özbal'ı tavsiye ederim. İlk denememde hamile kaldım. Çok şükür.

merhaba hanımlar..bende izmirde tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum?öneriniz varmı?yardımcı olursanız sevinirim..

Özel dusunuyorsan ozel irenbe tup bebek merkezi dr aral Özbal'ı tavsiye ederim eger ilgilenirsen ozelden msj at sana aral beyin cep nosunu vereyim on gorusme icin randevu alırsın

X