İzmir'de Akupunktur İçin Hangi Doktor?

duygusuzm malesef babasının ve kendisinin gidipte zayıfladığı doktoru söylememiş. bende izmirdeyim ve akupunkturla kilo vermek istiyorum. çok uzun süre önce yaptırdım fakat sonuç almamıştım. gerçekten bu işi iyi bilen bir doktorla sonuç alınabiliyor. tavsiyeniz var mı? konu yeni açılmamış ama hiç eskimeyen bir konu :)

merhabalar, biyer bulabildinizmi bende arıyorum izmirdeyim ve hiç bir yer bulamadım fiyatlar çok uçuk. son durumunuz nedir. teşekkürler.

Herkese merhaba,

Ben 2010 senesinde İzmir'de akupunkturu ilk Dr. Alparslan Bilgen ile denemiş biriyim. Kendisi inanılmaz eğlenceli, bilgili ama aynı zamanda sosyetik biridir:)
O zaman diyetine tamamen uyarak ve hergün düzenli yürüyüşle destekleyerek 1 buçuk ayda 12 kilo vermiştim. Sonrasında uzun süre korudum ama pizzalara hamburgerlere verince kendimi şimdi yine aynı noktaya geldim sanırım. Geçen sene bir ara Alp Cem Buharalı'ya gittim. onu da yarın anlatıcam...:)

Herkese merhaba,

Ben 2010 senesinde İzmir'de akupunkturu ilk Dr. Alparslan Bilgen ile denemiş biriyim. Kendisi inanılmaz eğlenceli, bilgili ama aynı zamanda sosyetik biridir:)
O zaman diyetine tamamen uyarak ve hergün düzenli yürüyüşle destekleyerek 1 buçuk ayda 12 kilo vermiştim. Sonrasında uzun süre korudum ama pizzalara hamburgerlere verince kendimi şimdi yine aynı noktaya geldim sanırım. Geçen sene bir ara Alp Cem Buharalı'ya gittim. onu da yarın anlatıcam...:)

Nerde kalmıştım... evet 2013 bahar döneminde düğün öncesi kilo vermek amacıyla Alp Cem Buharalı'ya gitmeye başladım. Gayet memnundum ama o yoğunlukta bi 5 kilo verince tamam dedim bıraktım.

Akupunkturda verdiğimiz kiloları aslında zaten verilen diyete uyarak veriyoruz. Takılan iğne ya da tohumların faydası bu diyet döneminde aşırı sinir, iştah krizi, bağırsak - mide sorunları gibi sıkıntıları yok ederek (ya da minimuma indirerek) rahat bir şekilde diyete devam edilmesini sağlamak.
Ben şu dönemde tekrar başlamayı düşünüyorum... Bana katılmak isteyen var mı ki acaba?:KK15:

Arkadaşlar merhaba,
Ben şuan karabağlarda bir merkez var, orada tedavi alıyorum, Dr. Mehmet AÇIL veriyor,
gerçi ben migren için gidiyorum ama zayıflama için gelenler de var, fiyatı da makul bence, doktorun sertifikası falan var, bence deneyebilirsin, ben baya memnunum şimdilik... hatay fizik tedavi merkezi gittiğim yer...

arkadaşlar herkese mrhaba yeni üye oldum anneme akupunktur taktırmayı düşünüyoruz diğer yoldan asla kilo veremiyo iştahı çok açık kendini tutamıyo boyuna göre kilosu çok 158 boy kilo 83.. karar verdik akupunktur taktırcaz ama fiyatlar çok yüksek bütcemiz haftalık 50-60 lira ama gördüğüm kadarıyla her yerde 80-90 şimdi benm sorum uygun biyer biliyorsanız yazarmısın gerçekten çok lazım şimdiden teşekür ederim

Ben de gitmiştim. Yengem daha lüks hizmet veriyor diye seansını 150 liraya yapan bir yere gitti:KK52: bense 20 sene önce babamı zayıflatan ve seans için 40 lira alan köhne bir muayenehanesi olan bir doktoru tercih ettim öğrenciyim çünkü işime geldi biraz da.. Doktor 20 seneden daha fazla tecrübeliydi:KK66: 4 ayda diyetimi çok rahat yaparak 15 kilo verdim ve 8 aydır iğne takılmamasına rağmen kilom sabit hatta veriyorum bile bazen...
Ama yengem 10 kilo verip en kısa zamanda da geri almıştı... O yüzden söylüyim dedim:KK19:

merhaba,

Kime gitmiştiniz?

ben şükrü hamidiye gidiyorum ama işe yaramadı. adam çok güler yüzlü diye mi özel bir diyet listesi yok diye mi bilmiyorum.. ya da ben boğazımı tutamamış olabilirim zayıflayamadım. dayan bir gün başarırsın dio ama 1.5 ay oldu 3 kilo gitti sadece. daha iyi bir doktor yok mu?

Merhaba, 1 haftadır izmir'de akupunktur zayıflamak için hangi doktora gitsem karar veremedim.:KK52: İzmir'deki akupunktur doktorlarının isimleri şunlar sizler kimi tavsiye edersiniz.:KK66:

Dr. Şükrü Hamidi
Dr. Asuman – Nihat Ergican
Dr. A.Tayfur YAĞCI
Dr. İbrahim Bağcı
Dr. Alp Cemil Buharalı
Dr. Alpaslan Bilen

İzmir'de Dr Cemalettin Ekmekcioğlu ve Dr. Hasan Aksoy tavsiye ederim

2010 da araştırmalarım sonucu Dr.Tafur Yağcı ya gitmiştim. Bu konuda işinin duayeni kendisi Lazer Akapunktur iğnesiy acısız diyet ve günde 1 saat yürüyüşle 2.5 ayda 18 kg verdim. Haşimato Troidi hastası olduğum için çok zor kilo verebiliyorum. 2 hamilelik geçirdim ve kilo aldım yine gitmeyi düşünüyorum.

2010 da araştırmalarım sonucu Dr.Tafur Yağcı ya gitmiştim. Bu konuda işinin duayeni kendisi Lazer Akapunktur iğnesiy acısız diyet ve günde 1 saat yürüyüşle 2.5 ayda 18 kg verdim. Haşimato Troidi hastası olduğum için çok zor kilo verebiliyorum. 2 hamilelik geçirdim ve kilo aldım yine gitmeyi düşünüyorum. Bende haşimatoluyum kilo alıyorum ve diyet yapamıyorum iradem yok kasamıyorum kendimi akupunktur işe yarıyor mu gerçekten ücreti nedir?

Merhabalar:)İzmirde akupunktur icinizmir tavsiye edebileceginiz bir yer var mi haftaya baslamak istiyorum.(yaza düğünüm var :) )

X