İzmir'de Akupunktur İçin Hangi Doktor?

bektaxsx

Guru
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2006
46
12
Merhaba, 1 haftadır izmir'de akupunktur zayıflamak için hangi doktora gitsem karar veremedim.:KK52: İzmir'deki akupunktur doktorlarının isimleri şunlar sizler kimi tavsiye edersiniz.:KK66:

Dr. Şükrü Hamidi
Dr. Asuman – Nihat Ergican
Dr. A.Tayfur YAĞCI
Dr. İbrahim Bağcı
Dr. Alp Cemil Buharalı
Dr. Alpaslan Bilen

Ben İzmir de değilim ama şu sorularıma göre hareket edin.

Kaç senedir bu işi profesyonel olarak yapıyor, tecrübesi nedir?
Hastalarıyla görüşebildikleriniz varsa öneriyorlar mı?
Bir de en önemli soru şu bu işi çok para için mi yapıyor yoksa amacı gerçekten insanların hastalıklarına ve kilolarına çözüm bulabilmek mi?

Demek istediğim, mekanın ve doktorun lüks olup olmamasına değil bu yöntemdeki başarısına bakın..

Teşekkür ederim fikirleriniz için, sanırım doktorlardan öngörüşme alamam gerek. Sadece 1 tane doktor için arkadaşımın tavsiyesi var o kadar. Belki burda tavsiyede bulunan arkadaşlar bulabilirim diye konu açtım, yarın sabaha kadar bekliycem sabah ona göre doktorlarla görüşmeye gideceğim, söylediklerinizede dikkat edeceğim yeniden teşekkür ederim.:KK9:

Ben de gitmiştim. Yengem daha lüks hizmet veriyor diye seansını 150 liraya yapan bir yere gitti:KK52: bense 20 sene önce babamı zayıflatan ve seans için 40 lira alan köhne bir muayenehanesi olan bir doktoru tercih ettim öğrenciyim çünkü işime geldi biraz da.. Doktor 20 seneden daha fazla tecrübeliydi:KK66: 4 ayda diyetimi çok rahat yaparak 15 kilo verdim ve 8 aydır iğne takılmamasına rağmen kilom sabit hatta veriyorum bile bazen...
Ama yengem 10 kilo verip en kısa zamanda da geri almıştı... O yüzden söylüyim dedim:KK19:

Ben de gitmiştim. Yengem daha lüks hizmet veriyor diye seansını 150 liraya yapan bir yere gitti:KK52: bense 20 sene önce babamı zayıflatan ve seans için 40 lira alan köhne bir muayenehanesi olan bir doktoru tercih ettim öğrenciyim çünkü işime geldi biraz da.. Doktor 20 seneden daha fazla tecrübeliydi:KK66: 4 ayda diyetimi çok rahat yaparak 15 kilo verdim ve 8 aydır iğne takılmamasına rağmen kilom sabit hatta veriyorum bile bazen...
Ama yengem 10 kilo verip en kısa zamanda da geri almıştı... O yüzden söylüyim dedim:KK19:

teşekkür ederim. İzmir'de de baya pahalı internetten bakarak bi karar veremiyor insan, inşallah burdan yardımcı olan arkadaşlar çıkar.

Umarım yardımcı olucak birileri çıkar. En kısa zamanda istediğiniz kiloya inmenizi dilerim:KK19:

İzmir'de akapunkturla zayıflayan hiç kimse yok mu arkadaşlar bütün İzmir zayıfta bi ben mi varım yoksa:2:

bende bende ariyorum fakat izmirde hep doktorlar alsancak civari var bildigim ve fiyatlar uccmus durumda :d yokmu manisa izmir cevresi yardim edebilecek benim arti trioidim var kg vermeiyorum:KK43:

gittiğiniz akupuntur uzmanının adını öğrenebilirmiyim

Merhaba, 1 haftadır izmir'de akupunktur zayıflamak için hangi doktora gitsem karar veremedim.:KK52: İzmir'deki akupunktur doktorlarının isimleri şunlar sizler kimi tavsiye edersiniz.:KK66:

Dr. Şükrü Hamidi
Dr. Asuman – Nihat Ergican
Dr. A.Tayfur YAĞCI
Dr. İbrahim Bağcı
Dr. Alp Cemil Buharalı
Dr. Alpaslan Bilen
bektaş karar verebildinizmi hangisine gidiyorsunuz merak ettim.bende az önce cemil buharalıyı aradım ilk seans için 60 daha sonra için 50 tl fiyat verdi.anladığım kadarıyla izmirde fiyatlar hep aynı.işin fiyat kısmından geçtim daha önce bu doktora giden hiç kimseyi tanımıyorum .yani tavsiye edende yok hayır gitme diyende.ama karşıyakada tek bu doktorun adresine rastladım.benimde bir an önce başlama lazım siz başladıysanız bilgi verebilirmisiniz.

bende bugün dr.a.tayfur yağcıda ilk seansımı yaptırdım. Akupunkturu iğnesiz yani lazer yöntemiyle uyguluyor. Bakalım kaç kilo vereceğim... Gelişmeleri bildireceğim....

canım ben de İzmir de yaşıyorum ve Dr.Tayfur Yağcı'ya gitmeyi düşünüyorum.Seans ücretleri ne kadar ve ne kadar sıklıkla gideceksin?

bende bugün dr.a.tayfur yağcıda ilk seansımı yaptırdım. Akupunkturu iğnesiz yani lazer yöntemiyle uyguluyor. Bakalım kaç kilo vereceğim... Gelişmeleri bildireceğim....

merhaba,ben de tayfur beye gitmeyi düşünüyorum.ama siz memnun kaldınız mı merak ettim

ben gittim seansı 30 tl sadece komik bi rakamdı ama işe yaramadı ückuyular tarafında bi doktor adı hasan aksoydu sanırım

Ben de izmir'de öğrenciyim. Akupunktur için Tayfur hocayı düşünüyorum. Sizin düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Tayfur hoca nasıl biri, hastalarıyla iletişimi nasıl? Siz kaç kilo verdiniz? Memnun kaldınız mı? Önerir misiniz?

bektaş karar verebildinizmi hangisine gidiyorsunuz merak ettim.bende az önce cemil buharalıyı aradım ilk seans için 60 daha sonra için 50 tl fiyat verdi.anladığım kadarıyla izmirde fiyatlar hep aynı.işin fiyat kısmından geçtim daha önce bu doktora giden hiç kimseyi tanımıyorum .yani tavsiye edende yok hayır gitme diyende.ama karşıyakada tek bu doktorun adresine rastladım.benimde bir an önce başlama lazım siz başladıysanız bilgi verebilirmisiniz.

Merhaba, konuyu hortlatayım dedim. Bugün Alp cemil Buharalıya gittim.İğneleri taktı.Bakalım kaç kilo vereceğim? Hedefimiz 8 kilo dedi.Şu an 64 kiloyum yani 56 olacağım inşallah.Merak eden olursa gelişmeleri burdan yazarım.

merhaba arkadaşlar, izmirde yaşıyorum öğretmenim, son birkaç yılda çok kilo aldı... her ne kadar diyet yapsam da sonuç aynı : verdiğim kiloyu fazlasıyla geri alıyorum. boyum 169 cm, kilom ise 92 . bir yılda 12 kilo aldım :KK43: maalesef kilo almaya devam ediyorum. abur cuburdan kendimi alamıyorum, tatlı yemediğim zaman gerginleşiyorum... Akupunktur son çarem. yorumlarınızı okudum. izmirde karşıyakadayım, "alp cemil buharalı " diye bir doktor ismi duydum, giden var mı tavsiyeniz nedir? ücret ve etkisiyle ilgili lütfen bilgi edinmek istiyorum. 23 yaşındayım :KK43:

İşte bende bööyle köhne bir yer arıyorum, senin gittiğin köhne dr kimdir aceba plss yardım rice ediyorum.Sevgiler.:KK16:

X