izmir

sanırım seni tanıyorum kullanıcı ismini değiştirmişsin gül apaydın dın..yazılarındaki olumsuzluktan tanıdım seni bak arkadaşım her umutlu yazıların arasına öyle bir giriyosunki morallerini sıfıra indiriyosun sen denemişssin olmamış bir sürü para dökmüşsün onuda anladıkki her seferinde bunu söyleyip duruyosun demekki allahım böyle nasip etmiş koskoca izmire arrtık güvenmiyomuşsun valla sen bilirsin istediğin yere başvur ama artık kimsenin umutlarını engelleme valla baygınlık geldi ya git başka yerde ara o zaman umudunu ha şunuda unutma ki olacak olduktan sonra tedavi ve şehir bahane sadece şükretmek gerekir ama senin yazılarında hep isyan var olmazki burda insanlar yana yakıla ışık arıyolar sen onların elektiriğini kesiyosun yapma canım arkadaşım git başka şehirde inşallah meleğine kavuşursun:bbo:

bu arada bende izmirde dr erol tavmergen hastasıyım özel şifada transferim oldu ve hep muaynanesinde kontrollere gittim hiç okadarda para ödemedim ayrıca allahıma binlerce şükürler olsun ki şu an hamileyim umarım tüm isteyenler en yakın zamanda meleklerine kavuşurlar dualarım sizlerle çok öptüma.s.

kullanıcı ismimi değiştirmişsem aseni ilgilendirmez niye değiştirdiğim hem ben sana cevap yazmadımki kalkıp bana cevap veriyorsun ezine 77 arkadaşım dokuz eylülde yaşadıkları sorunlardan bahsetmiş bende ona yaşadıklarımdan bahsettim ben sizin gibi kolay yoldan evlat sahibi olmadım yeri geliyor aç oturuyorum sırf tüp bebek kradimi ödeyebilmek için öle zor şartlarda tedavi oluyorumki sırf evlat sahibi olmak için ben ne çektiğimi kendim biliyorken neden başkalarının ümitlerini kırayımki allah kimseyi evlatsız bırakmasın ben 11 senedir evlat hasretiyle gece gündüz ağlayan biriyin niye karşımdakini üzeyimki ve ben kirada oturıuyordum sırf tüp bebek yapmakiçin kaynanamla oturuyoırum hemde hiç anlaşamadığım halde

sen gözlerini dört açıp bitr önceki sayfayı açarsan ezine 77 arkadaşımın yazısındaki sitem dolu sözleri okursan görürsün bakalım ümit dolu bir yazıyamı karşılık verdim hem sen erol beyin avukatımısın bu sitede kalkıp onu korumaya çlışıyorsun ben ayvalıkta 7 kişydik erol beyin hastası olarak 7 mizinde olmadı ve erol beyin ne kadar paragöz olduğunu bu forumdada çok kişi söylüyor kalkıp bu şekilde beni eleştiremezsin benim sanki 2 tane çocuğum varmışta bu forumdakileri korkutmaya çalışıyorum gibi anlatmışsın ben 5 ay önce egede yaptığım tadavinin faturasını hala ödemeye çalışıyorum senin maddi durumun iyiyse anlamazsın ne desem boş

kızlar sakin Allah kimseyi hayırlısı ile bebesiz bırakmasın az soğuyun sakinleşin
koo-koo.gif

X