izmir

tamam canım ben egeyi siz beğenince öyle dedim çünkü hiç dokuz eylül için bi yorum göremedim ondan canım olsun ikiside devlet hastanesi allah hayırlsını nasip etsin hepimiz için :bbo:

arkadaşın dokuz eylül bana çok uzak kalıyor ege ise 10 dk mesafede o yüzden benim tercihimdi ama hastanelerde uygulana tedavi hepsi aynı prosodürde aynıdır eminim umarım en kısa zamanda bebişin gelir:ecrin_bebek:

aynen hayatım çok teşşkkür azıcık rahatladım valla ödüm patlıyodu o işlemden

başakcım çok teşekkür ederim yazdıkların için ben de çok korkuyorum rahim filminden ama senin söylediklerinden sonra biraz rahatladım a.s.

önce bende çok korkuyordum çok arkadaştan duydum aglayan ayılıp bayılan çıglık atan resmen tırstım ama şimdi bire bir yaşadıgım için kolay oldugunu söyleyebiliyorum ama herkesin agrı eşigi düşük olabiliyor
sana sadece bir tavsiyede bulunabilirim çektirmeden önce yarım yada 1 saat önce agrı kesici içmem faydasını gürürsün ben korkudan yarım saat önce aç karnıma 3 tane içmiştim ama ne agrım oldu nede kanama inşallah iremde sende güzel haberlerle gelirsiniz kaydirigubbakcemile3

Başakcım.......hatuuuuuuuuun bana özweldewn ne gönderdin valla açamadım kıss profil falan diyo yoksam doğrumu açtım

camım sayfada en üstesag tarafta profilimizde özel mesajlar yazıyor ya onu tıkla özel mesajlar açılıe okuyabilirsin

arkadaşlar 9 eylülde tüp bebek için rapor masrafı ne kadar bilen varsa lütfen yardımcı olurmusunuz birderapor ne kadar zamanda çıkıyor

arkadaşlar 9 eylülde tüp bebek için rapor masrafı ne kadar bilen varsa lütfen yardımcı olurmusunuz birderapor ne kadar zamanda çıkıyor

canım bende dokuz eylülde yapıyorum raporum hazırlanıyo eksikleri tamamlıyorum ama fiyat olrak bilmiyorum ben para falan vermedim

elifcim gönderdim ama böyle şeyler yazmamak gerekiyomuş silindi msjlarımız

kişisel bilgiler yasak sanıyordum ben senin yazdığın 9 eylülün telefonu değilmiydi bu ay tedaviye balamk istiyorum ama maliyeti bilmem lazım o yüzden no yu istedim mikro enjeksiyonun maliyetinin ne kadarını ödememiz gerekiyor biliyorsan lütfen yaarmısın

Herkeslere SElAM FORMUMUZ GEEEEELdiiiiiiiii valla herkesi çok özlemişim kimler ne yapyo hatunlar ben adet olmayı bekliyom sora rahim filmine başlıycam ege ünversitesine vercem..
ikinci görüşme için heyecanlanıyorum valla ikincide tedavi planı belli olur heralde dimi

KIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIzlaaaaaaaaaaaaaaar forum geldi kıs uyuyonusmu izmirli hatunlar BAŞAAAAAAAAAAAAAAK uyan yavrum sabah oldu

maliyet ne kadar biliyom ama fiyatını yazmak uygunmu bilmiyom

selam kızlar aşılamamı oldum inşallah tutarda bebişim gelir irem naz allah sana kolaylık vesin canım hadi sende başla tedaviyede gelsin bebişler

irem naz canım nerelerdesin adet oldunmu ben bugün oldum rahim filmi için daha da heyecanlandım sen ne zaman çekileceksin filmi

yok canım zannetmem kim dediki sana valla benim yanımda dr lardan biri geldi o hazırladı beni.
sen kendini kasma canım gör bak hemencecik biticek işlen benim gibi gözlerini kapat ve dua et valla ben hatim indirmiştim resmen ama 15 dk bile sürmedi.
şimdiden geçmiş olsun diyeyim sana ama bebek için olmassa bile saglıgımız için en azında gerkli diye düşünüyorum

irem naz canım nerelerdesin adet oldunmu ben bugün oldum rahim filmi için daha da heyecanlandım sen ne zaman çekileceksin filmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…