izmir

canım sen şimdi ege üniversitesinemi müracat ettin.
oradaki hemşirelerden çok memnun kaldım ben herşeyi dr hocalara sormadan karar vermiyorlar.
ben salı günü ögleden sonra dittim sadece benim için dr servise geldi hemşirede dosyamı hocaya götürdü ve dün akşam ignelerime başladım pazartesi kontrole gidicem işin aslını sorarsan benim ve eşimin hiçbir sorunu yok ama 2 bebegimiz olmadı bir türlü bende elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama iş tüp bebege kadar giderse onu istemiyorum zaten bir tane kızım var benim hakkımıda ihtiyacı olan bayanlar kullansın istiyorum umarım seninde bebişin en kısa zamanda gelir

tüp bebek bölümünü biliyorum canım kan vermeye üst kata çıkıyorum önünden geçiyorum
evet çok memnunum personel her konuda yardımcı olıyor hatta kan verdigim labronat arife günü aşılamam bayramın 2 denk geldi dr bulamadım diye benimle birlikte hastanede o gün için personel aradı bulamaynca oda üzüldü sagolsun

Canım bizim bütün tahliller o hastanede yapıldı kan olsun spermiyogram hepsi zaten orda oldu......Biraz önce aradım sordum bu rahim filmini haftada sadece 1 dafa çekilyomuş oda denk gelmesi çok zormuş o yüzden dışarıda yaptırın diyolarmış dışarınınkinide kabul ediyolarmış bu arada herkesin bilgisi olsun yinede sağol canım

evet cuma günü çekiyorlar bende tam o gün gitmiştim adetimin 5 günüydü kanamam yoktu ama problem olmadı senin adetine denk gelmiyor zannedersem o zaman vakit kaybetme canım birde ssk tepecik hastanesini araştır istersen film için

Benim adet 26 ekim pazara denk gelyo canım ya yada 1 -2 gün erken yada geçte olyo neyse olsun bunuda özelde olayım fazla geciktirmek istemiyorum ya denk gelmezse 1 ay daha bekle olmasın be canım dimi Allah sana da 2 .yi verir işallah bak ne diycem sana karşı komşumunda 1 oğlu var 11 sene 2.yi beklemiş olmamış sora tüp bebeğe baş vurmuş tedavi aşamasında hamile kaldı heralde rahimfilmi yaradı diyorum gerçi onun tek tüpüde % bilmem kaç kapalıymış oda dokuz eylülde idi şimdi maşallah tosun gibi kızı var 7 aylık oldu belki sende öle olursun işallah

inşallah canım benim tüplerim açık ama gebelik oluşmuyor bir türlü ben elimden geleni yapıyorum ama allahın takdiri olmassada bir bildigi vardır elbet allahtan hep hayırlısını istiyorum
eger kontrollerimiz denk gelirse hastanede tanışma imkanımız olur o zaman

İYi olur gideceğim gün yazarım görürsen orda tanışırız ben sarışınım orta boylu etine dolgun beyaz tenliyim iri kahverengi gözlerim var umarım tanırsın

Bitane var nasıl olsa keşke benimde bitane olsada razıyım Allah sana babasına bağışlasın korusun onu güzelim.....Uğraş olursa 2cide olsun Allah verirse olmazsada üzülme var bitane Allah bağışlasın

merb . arkadaşlar foruma giremedim.Hülya35, ve egeliii arkadaşımın soruları olmuş .

Hülya35,arkadaşım, evet yalnış anlamadın bunuda yaptırırsam 7 . mikro denemesi olucak .bunların beşi özl egede oldu. 5 kezde aşılamam oldu. bunlar farklı yerde oldu . ondan öncede kaç sene ilaçla tedavi gördüm. eğer 7. denemeyi yaptırmaya kara verirsem. maddiyata bakıyor. son denemem olacak. yoruldum artık. istanbul hakkında bibilgim yok .yol kalma derken daha çok sitres bence .

egeliii, arkadaşım, ben 13 yıllık evliyim rapor aldığımda 10 yıllık evliydim. tepecik ssk dan aldım .ama alan arkadaşlar var .özel egeye gelirsen seni her şekilde yönlendiriyorlar.

canım ben rahim filmi için dokuz eylülü aradım bana hiç böyle bişey demediler sadece adetinin ilk günü bizi ara biz sana randevu verelim dediler kafam karıştı şimdi keşke egeyemi gitseydim dokuz eylül nasıl acaba

Canım öle düşünme daha iyi ya orda çekmeleri bence orasıda iyi hastane hiç kafanı karıştırma

İYi olur gideceğim gün yazarım görürsen orda tanışırız ben sarışınım orta boylu etine dolgun beyaz tenliyim iri kahverengi gözlerim var umarım tanırsın

canım ya sen benimi tarif ettin ama ben kumralım sarışın etine dolgun (tombiş) orta boyluyum gözlerimde kahverengi sen gelmeden yaz benim profilime ben gelirim oraya merak etme.
senin profiline mesaj yazamıyorum istersen ayarlarına bir bak canım yani açarsan bende yazarım sana a.s.a.s.

Kııss sende ilahi ya adamlar sana randevu verelim diyo adetinin ilk gününü soryo bide senin kafan karışyo ben ilk dokuz eylül diyodum ama eşimi ege ünvrstesine sevk edince mecburen orya gittik ama yinede sen bilirsin:1hug:

He hee iki tombişcokacimcoookkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 tamam canım hastaneye gitcemiz gün yazarım yina ben onu açmayı bilmiomşutarafagitti neyse özelden yazarım olurmusırnaşık şey

tamam canım birde sen aşılama yaptırmıştın degilmi ?
aşılama işleminde rahim içine yerleştirilen aletler insanın canını yakıyormu ?
ben rahim filimi çekilrken aletleri yerleştirirken canım biraz yanmıştı onun gibimi olucak merak ettimde
sakın filimi zor zannetme ha çok basit bir işlem sadece ben birazcık tırsıyordum kendimi kastıgım için oldu

Yok canım be aşılama çok basit o spekelum denen alet biraz rahatsız edyo rahimi açarlarken bişe duymuyon bide ben adnan menderes ünivrst de oldum yani özel hastane değil yani....bende rahim filminden tırsıyom herkes bişe dio

yok canım korkma bende senin gibi düşünüyordum ama kendimden utandım çıkınca birde özelde anestezili 300 ytl çektiricektim param yerinde kaldı sadece basınçlı ilaç verilirken adet sancısı gibi oluyor biranlık oda hemen bitiyor canım benimgibi çıkınca bumuydu ya korktugum şey diyebilirsin

tamam canım ben egeyi siz beğenince öyle dedim çünkü hiç dokuz eylül için bi yorum göremedim ondan canım olsun ikiside devlet hastanesi allah hayırlsını nasip etsin hepimiz için :bbo:

başakcım çok teşekkür ederim yazdıkların için ben de çok korkuyorum rahim filminden ama senin söylediklerinden sonra biraz rahatladım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…