izmir

Merhaba arkadasim.Benim dw 4 negatif mikro deneme var senin 7 tedavinin hepsi mikro mu.Benim 2 de asilama var.Hepsini ozel Egede mi oldun.Istanbul konusunda nediyorsun.Selam

arkadaşlarrr bendeee bilgi istiyorumm tam olarakkk şu rapor konusundaa illa olmasımı gerekiyo,nekadar sürede çıkıo ve olmasa ne olur?birdee kaç yıllık evli omak gerekiyo tüp bebek tedavisi için?yardımcı olursanız sevinirim..

Canım sen özel yaptırmıcan mı yani bütün masrafları kendin karşılıcaksan istersen 1 yıllık evli ol ama devletin karşılamasını istiyosan bu gibi yani 3 yıllık evli olma şartı ne bilim buna benzerşeyler işte bizide pazartesi hemşire aradıda söledi yoksa ben bilmiodum bide ben devlette yaptırıom yani 2 denemeyi devlet karşılıo öyle işte

irem naz canım sen rahim filmini ege üniversitesindemi çektirdin

Yok canım ben daha çektirmedim ama biraz önce aradım konuştum özel şifa hastanesinde çektircem ayın 26 sı gibi adet olcam adet bitiminin 2. gününe yaptırcam

Ege üniversitesinde onu yapmıyolar dışarı yolluyolar onlar anladığım kadarı ile böyle işlerle vakit harcamıyolar sadece tüp bebek yapımına yönlenmişler ama daha iyi bence

tatlım daha belli değil nerde yaptıracağım araştırıyorum daha....o yüsden bilgi istiyorum herkesden

bu arada aydın benim 2. memleketim sayılırr amcamlar var orda çok kaldımmm merkezde oturuolar,kipanuın yanındaaa:)

Yok canım ben daha çektirmedim ama biraz önce aradım konuştum özel şifa hastanesinde çektircem ayın 26 sı gibi adet olcam adet bitiminin 2. gününe yaptırcam

canım bende daha çektirmedim şifada ne kadar ücret ödeyeceksin

kızlar ben 2 sene önce şifada rahim filmi çektirmiştim 350 ytl ödemiştim birde ben narkoz alarak istemiştim o yüzden 100 milyon fazlaydı 250 ytl ydi gerçi sonradan boşuna uyumuşum dedim çünki oradaki arkadaşlar hiç acımadı demişlerdi

Günaydın canım valla ben dün aradım görüştüm yalnız ben devlet memuruyum yani demek istediğim sevkle gidcem o zaman 45 milyon doktor muayene ücreti vede rahim filmide 190 YTl yani toplam 235 YTL mal olcak bana yalnız ben hemşireye sordum emekli sandığıyla anlaşmanız varmı diye devlet hastanesinden sevk yaptırın dedi hastane adı yazılmıyomuş sadece kadın hastalıkları ve doğum yazılacakmış sevke sende ona göre planla kendini bi ara statünü söle yardımcı oluyolar

günaydın arkadaşlar şöyle yzıları bir okudum
iremnaz rahim filmi ege üniversitesinde çekiliyor canım ben 2 ay önce orada çektirdim infertilite servisine baş vurmuştum aşılama için hemen çektiler aslında çınarlıda anestezili istiyordum orada 300 ytl dediler ünivresiteye müracat ettigim gün boşluk varnış hemen bekletmeden aldılar 10 dk işlem korktuguma deymedi o kadar parayı boşuna verecekmişim yani sen bir tekrar araştır istersen yanlış anlamada çünki tedavi çok masraflı oluyor onun yerine ilaçların için kullanırsın o parayı

Aaa gerçektenmi ya hemşire eşime dışarıda çektirin demiş size kime sölediniz nasıl yaptırdınız bilgi verirsen çok sevinirim, yada o onlar arayınca heyecan yaptıda yanlışmı anladı

evet canım ben infertilite bölümünde tedavi oluyorum zannedersem tüp bebk bölümününde infertilite servisi varmış ama ben dogum hanenin bulundugu kattaki infertiliteye gidiyorum bakalım önümüzdeki haftasonu heralde olucak aşılamam
sen hemen tüp bebegemi müracat ettin

Ya benim eşimin spermi 3 milyon %80 hareketsizlik olunca tüp bebeğe sevk ettiler ondan önce ben 1 defa aşılama olmuştum tutmadı yani hep doktor sevk etti bizi kendim karar vermedim canım ya

Aaa gerçektenmi ya hemşire eşime dışarıda çektirin demiş size kime sölediniz nasıl yaptırdınız bilgi verirsen çok sevinirim, yada o onlar arayınca heyecan yaptıda yanlışmı anladı

arkadaşım benim oraya müracat ettigimde daha önceden hormonlara ve spermiyogram testine bakılmıştı ama oradaki hocalar onları degilde kendileri yaptırdıklarını kabul ediyorlarmış sil baştan hepsini yaptırdık tabi ilk olarak film istedi servisteki hemşire götürdü beni flme sen tekrar bir görüş ben burda çektirmek istiyorum de bakalım ne diyecekler

memnunmusun bi şikayetin varmı ben memnunum ya sonuçta akraba değil kardeş değil bide devlet işi yani işlerini güsel yapsınlar gerisi beni ilgilendirmez sen ne düşünüyon orası hakkında........ha bu arada ben bi üst tüp bebek merkezinde tedavi olyorm

AAAAA iyi oldu bunu dediğin bi arayıp sorayım 2 defa eziyet olmaz çok sağol canıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…