İzmir kadın doğum doktor önerisi?

muhtar35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2023
24
8
Kızlar selam.

Başka bir merkezde 4 başarısız deneme sonucunda Medical Point Funda Göde’de ilk denemede pozitif sonuç aldık. 6 hafta 4 günlükken kalp atışlarını da duyduk. Funda hanım tüp bebek ile ilgilendiğinden kalp atışı sonrasında takibi bırakıyor. İzmir’de güler yüzlü olan, güvenebileceğimiz öneriniz kadın doğum doktoru var mı?

Ben internetten araştırdığımda Nihal Daneoğlu’nu gördüm. Nihal hanımda hamileliğini sürdüren var mı?

Teşekkürler.

Merhaba bende Funda göde sayesinde kızım şuan kucagimda sana riskli gebelik uzmanı Halil Gürsoy palayi öneririm gerçekten mükemmel bir doktor aylarca kanamam oldu okadar güzel takip ettiki çok şükür bişey olmadı kesinlikle gidin ve beni dogurttu inanılmaz harika bir hastane.ekol kadın doğum Allah razı olsun ekipten eğitim verdiler kan pıhtılaşmam vardı hemşireler pervaneydi

Merhaba bende Funda Göde hastasyit kizim suan 8 aylik saglikla aizde kucağıniza alin. Bana Funda hocayi tavsiye eden Mehmet Bal hocadir suan Can hastanesinde calisiyor. Doğumu mu da Mehmet hoca yapti tup bebekler sezeryan olur diyenlere inat normal dogum ile inanilmaz tatli bal gibi bir doktordur butun nazimi cekti hamilelik boyunca ve dogumda tavsiyemdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…