Gelinlik Modelleri izmir gelinlık hakkında yardım

KIRMIZILIKUCUKKIZ

Melisa'cım 🌸
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2013
2.783
4.638
kızlar ağustosta düğünüm var inşallah.. pazartesi günü gelinlik bakmaya çıkacağım fakat hem uygun fiyatlı hem de istediğim gibi sorun çıkarmayacak bir gelinlikçi arıyorum. kemeraltı beni korkutuyor fason dikim yapıyorlar diye düşünüyrum. fakat alsancak da fiyatlardan dolayı korkutuyor. max 2.000 düşünüyorum. modelim bile belli kafamda ama izmirde uygun fiyatlı ve temiz çalışan bir gelinlikçi için fikir bekliyorum :KK43:

merhaba, benim de ağustosta düğünüm var. kemeraltında bir yere baktım 2000 fiyat verdiler. ama benim istediklerimi çok dikkate almadılar açıkçası.
madam burcuya baktım, 1500 e aynı modelde gelinlik buldum.
kararsızımm başka nereye bakabilirim acaba?

Merhaba kızlar,ben gelinlikkirala sayfasından buldum moda evimi ve çok memnun kaldım hepsi çok güvenilir hiç merak etmeyin :) Şimdiden Allah yardımcınız olsun gerçekten zor bu dönemler :)

Merhaba,

Ben iyi değil kötü konusunda bilgi paylaşabileceğim. Missdefne ile kötü bir tecrübem oldu. 13 prova sonrasında kırış kırış duran ve yakası göğsü oturmamış balık bir gelinlik teslim ettiler. Hiç profesyonel değiller.

Missdefne'nin önünden bile geçmeyin, zamanınıza yazık edersiniz.

Ben gelinliğimi kemeraltında tuğra gelinlikten almıştım 4 yıl önceydi ama, fiyatı uygundu. dikim usulü çalışıyorlar o nedenle bazı aksaklıklar yaşadık ama sonuç iyi oldu.

X