İzmir en iyi kadın hastalıkları doktoru

angel123456

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
50
19
25
Merhaba yeni evliyim 4 aylık reglim hep düzenli gelirdi ama bu sıralar hep düzensiz doğum kontrol hapı da kullanıyorum regl oluyorum bitiyor 1 hafta sonra tekrar izmirdeki özellikle gaziemir çevresi bildiğiniz güzel uygun fiyatlı bir kadın hastalıkları doğum doktoru var mı acaba

Ben de arayış içerisindeyim. Gaziemir'de Ayşe İnmez varmış, bir araştırın isterseniz.

Fiyatlar bana çok yüksek geliyor sağlıktan önemlisi yok ama şuan devlet hastanesi gitmeye kars verdim teşekkür ederim tavsiyenizden ötürü :)
devlette randevu ve doktor bulunuyomu ki? buldugun randevudada sağlı sollu suriyeli gebelerle birlikte hiç hasta özeli olmadan aynı odaya dalıyolarda.. zaten doktorun uslup hak getire. karsısında koyun var gibi davranıyo çoğu

Fiyat aldım ben 400 tl dendi gaziemir nevvar salih işgören devlet hastanesi Nezahat akay iyi diyorlar randevu buldum ona gitmeyi düşünüyorum
Ben de doktorumu buldum, geçen salı ilk muayenemi oldum. Alsancak'ta Op. Dr. Sümeyra Tatar. Memnun kaldım.

Hastane var ama doktor yok. O kadar haklısınız ki. Devlet hastanesindeki tavır ve memnuniyetsizlikler insanı soğutuyor. Olan paraya olsun napalım. Çocuk konusu hassas bir konu. Karşındaki hekimin seni güleryüz ve samimiyetle karşılaması, anlayışlı davranması gerekiyor diye düşünüyorum.

Çok haklısınuız zot buldum bendr ama sonuç alamadım beni eğitim araştırma hastanesine gönderdi ordafa randevu bulunamıyır özele gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…