İZMİR dostluğa doymadı tadı damakta kaldııı hadi birdahaaa!

sblue

iyilik kumkuması
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
2.140
3
45
süpeer süper bi buluşmanın ardından hemen burayı açtım maluuum tadına doyulmuyor e birde bizim karar verme aşaması yer beğeniceez derkeen zaman geçiveriyor işi sağlama alalım dediiim neyse dün okadar güzeldikiii hani yarın buluşalımmı deseler koştura koştura gideceğim :eek: ama biraz arada daha çok özleriz birbirimizi die ses çıkarmıyorum şimdilik sırnaşık şey benim gibi düşünen diğer dostlarım hadi bakalım buyrun meydan siziiiiin kaydirigubbakcemile5

arkadaşlaaar hadi eylül buluşmasına yer ve zamaaan bekliyoruuuuma.s.

vay...izmirliler eylülde de mi buluşacak...??? ben yılda birkez ya da iki kez olur diye düşünmüştüm...hızınıza diğer iller yetişemeyecek yahu

vay...izmirliler eylülde de mi buluşacak...??? ben yılda birkez ya da iki kez olur diye düşünmüştüm...hızınıza diğer iller yetişemeyecek yahu

yıldamııııı deliririz biz yılda olurmuu hiiç her hafta deseler hayır demem beeenkaydirigubbakcemile3

Canım sizin gördükleriniz Kk ya resim koyduklarımız.
Bide görmediklerinizi bilseniz:roflol::roflol:

eminim arada kaçak buluşmalar da oluyordur..hehehehehehehehe....kaçak inşaat gibi...valla nerde ne zaman buluşacağınızı merak ettim...geçen buluşmanın yorumlarını okurken çok değişik ve güzel fikirler görmüştüm..tekne turları, rakı - balık vb.......uzar gider....

Sevilim ne güzel düşünmüşsün,yine tadına doyulmaz bir buluşma yaşadık.
Ortak bir ev tutup bir arada yaşasak olcak bu gidişlesırnaşık şey
İnsanın kafasının sardığı dostlarıyla,sık sık buluşması ne güzel.(gerçi biz 7/24 görüşüyoz ama:roflol:)
Eylül bana uyar cicim
Mekan önerim,bornovada gusto olsun derim ben bu sefer.
Çok uzaklara açılmayalım,gelen var,gelemeyen var.
Bornova herkese uygun düşer diye düşünüyorum.
Tabi yinede önerileri görelim bi
Haydi kankalar,eylülde yaniden diyoruz o zamanhihoyyythihoyyythihoyyyt

canım çilekiiiim kalp kalbe karşıymış yaa bu kadar oluuuur bende tam öneri bekliyorum kızlar dedim ama ben sizi bornovodaa misafir etmeyi çok istiyoruum diyecektim kiiiii sen öneriyi yaptın cnm nasılda güzel oluur hihoyyythihoyyyt

amanın ben desen fizan gelirim mavüş böcüqüümmŞeniz
arzu kızz sen gittiktenn sora bi rahatladım ohhhhhhhhh (annadın sen onu ) ama az kalsın gidiyodu heee :roflol:

Pes valla:1shok: yahu oturduğunuz sandalyeler soğumadan yeni buluşma programı yapıyorsunuz
.Milenyum çağı İzmir Kadınlar Klübü Şubesi :lepi:

amanın ben desen fizan gelirim mavüş böcüqüümmŞeniz
arzu kızz sen gittiktenn sora bi rahatladım ohhhhhhhhh (annadın sen onu ) ama az kalsın gidiyodu heee :roflol:

Şu avatarındaki resmi değiştir anacım valla psikolojini etkilemiş senin sanırsam :roflol: :roflol:

Pes valla:1shok: yahu oturduğunuz sandalyeler soğumadan yeni buluşma programı yapıyorsunuz
.Milenyum çağı İzmir Kadınlar Klübü Şubesi :lepi:

ama elde değil fişneciim valla öyle ii vakitler geçirdikki anlatamam yanii herkesten ayrı bir keyif aldım Şeniz

ama elde değil fişneciim valla öyle ii vakitler geçirdikki anlatamam yanii herkesten ayrı bir keyif aldım Şeniz

Sizleri böylesine mutlu,:nazar:neşeli ,:nazar:şen gördükçe ,günümüzde kaybettiğimiz dostluk,arkadaşlık,paylaşım gibi insani değerleri inatla yeşerttiğiniz için ,sizlerle gurur duyuyorum.kaydirigubbakcemile3Yaşlanıp,pamuk nine oluncaya kadar devam etsin dostluğunuz.:nazar:

Yetmedi anam yetmedi halen suya dalıp dalıp çimesim var :roflol:

ben dahaa burnumu sokamadım lem denizeeee :mymeka: gerçi yalan demiş oldum ama okadar az gezdim bu yaz oooof esnaf karısı olmak ne zor şey yaa hep iş hep iş senağlama

:lepi:sblue.Ben nasıl gelirim bornovaya.Eylülde çeşmealtına gelin.Zaten bugün topiğe de yazdım ama cevap yok.En önce ben davet ettim.Denize de gireriz valla ne dersiniz.hihoyyyt

ohhhhhhh valla ballandıra balladıra anlatıyonusshihoyyytben gelmek istedim ama müsait olmadım eylülde inşbenneyaptımki bak şimdi hasetimden çatlıcammkafamçokkarıştı
şk tabi keşke bende gelebilseydim inş sonraki buluşmada kısmet bence yassıcaada ya gitmek lazım ben gitmedim ama arkadaşlar tekneyle gitmişler çok güzel diyorlar hemde denize girilir ne güzel olur dimi:lepi:

sbluecumm aşkolsun eylüle mi aldınız buluşmayıı, ben katılamayacağım o zamann:a015:

ay sonu boluya dönüyorum canım:eek:, artık boludan resimlerinize bakar iç çekerimmsenağlama

:lepi:sblue.Ben nasıl gelirim bornovaya.Eylülde çeşmealtına gelin.Zaten bugün topiğe de yazdım ama cevap yok.En önce ben davet ettim.Denize de gireriz valla ne dersiniz.hihoyyyt

gelirsin yafriiiim orayada geliriiiz biz merak etme seen a.s.

X