Doğuma Hazırlık izmir de doğum fotoğrafı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

th3_lara

Guru
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
30
7
herkese merhaba hanımlar. yıllar önce yine kk dan yazdığım mesajı şu an çok daha profesyonel olarak yazıyorum. Medical park hastanesinde doğum fotoğrafçılığı yaptım ve 700 den fazla doğuma şahit oldum lakin orada çektiğim fotoğraflarımı telif hakkından dolayı kullanamadığım için bireysel portfolyo hazırlamam lazım. asla hiçbir ücret talep etmiyorum. hamile olan, doğuma fotoğrafçı girmesine izin olan hastanelerde doğum yapacak olan, yenidoğan çekimi isteyen hanımlaran mesaj bekliyorum. hem size hatıra hem bana portfolyo olur çok da güzel olur :)
unutmadan dokuz eylül güzel sanatlar fotoğraf bölümü mezunuyum. alaylı veya bu iş para getirir diye başlayanlardan değilim :)

Izmirde olmak isterdim . Hayret kimse de yazmamis. Konu guncellensin de birileri ciksin :halay:Emeginize yureginize saglik diyorum:nazar:

Çok isterdim ama gittiğim hastane dışarıdan fotoğrafcı Almıyormus ne yazıo ki ..

T th3_lara ben isterim fakat daha 2-3 ayım var:) beklerim dersen iletişime geçebiliriz

T th3_lara tamamdır haziran gibi bi seslenirim:) facebook, whatsapp falan varsa özelden iletirsen daha rahat olur:)

bende çekim kostümü örüyorum...lazım olursa mesaj atmanız yeterli..bu örnek model çok kız içinde var
12745451_1133338080044001_3656622179896478131_n.jpg

herkese merhaba hanımlar. yıllar önce yine kk dan yazdığım mesajı şu an çok daha profesyonel olarak yazıyorum. Medical park hastanesinde doğum fotoğrafçılığı yaptım ve 700 den fazla doğuma şahit oldum lakin orada çektiğim fotoğraflarımı telif hakkından dolayı kullanamadığım için bireysel portfolyo hazırlamam lazım. asla hiçbir ücret talep etmiyorum. hamile olan, doğuma fotoğrafçı girmesine izin olan hastanelerde doğum yapacak olan, yenidoğan çekimi isteyen hanımlaran mesaj bekliyorum. hem size hatıra hem bana portfolyo olur çok da güzel olur :)
unutmadan dokuz eylül güzel sanatlar fotoğraf bölümü mezunuyum. alaylı veya bu iş para getirir diye başlayanlardan değilim :)
hastanemle konuşup dönebilirim size inşallah dışardan fotoğrafçı kabul ediyorlardır gerçi benim daha çok var kasım ayında kısmetse:KK36:

T th3_lara iyiki sayfalarda neler var neler yok diye şöyle bir karıştırmışım :) bende çok isterim. ama ben hastanede çekim yaptıramayacağım çünkü dışarıdan fotoğrafçıya izin vermiyorlar. benimde doğumuma kısmetse daha çok var. ekim sonu görünüyor. hayalim yenidoğan fotosu çektirmek. belki ilerleyen zamanlarda hamile fotoları için bile görüşebiliriz.

Çok isterim ama kullanacağınız fotolari kendimde onaylamak isterim

S smyrna32 tabiki de ortak karar vermeden koyma gibi bir şansım olamaz zaten. Ben işleyip size gönderip onay almalıyım merak etmeyin :)
O halde tamamdır ,temmuz sonu Ağustos başı gibi doğumum inşallah Allah izin verirse tamamen bedava olsun diyemem konuşup karar verelim emek var neticede ,dış çekimde istiyorum inşallah özelden iletişim kurabilecegimiz bilgi paylasirsaniz ssvinirim

X