Izmir - Cesme Otel tavsiyeleriniz ?

Derin__Su

derin sular
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
5.298
122

Bu yaz ailece (5kisi) istanbul güzergahindan yola cikarak arabamiza atlayip görerek onaylarak merkeze yakin bi otel ayarlamak istiyoruz..

Fakat disardan gözüktügü gibi olmayabiliyor bazi oteller..
Cesmeye ilk kez gidecegimiz icin,
otel ve cevre konusunda gerekli bi bilgiye sahip degiliz..

Tavsiyeleriniz nelerdir..
Yardimci olan olursa, gercekten cok makbule gececek..
yerimseniben

Ayırdığınız bütçe ne kadar?
Alaçatı'da butik oteller açıldı harika...
Sheraton muhteşem.
Altın Yunus,Pırıl otel,Solto Alaçatı Otel,Sısus...Dolu var.

Bütce orta SINIRIN biraz üstünde olabilir, yani herkes gibi uyguna olsun istiyoruz ama
suan icin kisitlama yapmadik, 4 yildizli olabilir .. yarim pansiyon olabilir..

Aile yeri olsun diyoruz ama ben ve kizkardesim merkeze yakin olan yerleri tercih ediyoruz
gezilecek görülecek yerler olmali mutlaka..

Tavsiye ettigin yerlere hemen göz gezdiricem, cok tesekkür ederim canim..

benim ailem izmirde olduğu için benim yaz tatilim çeşme ve izmir arasında geçiyor. benim tavsiyem size ailece gidebileceğiniz çeşmenin merkezinde olan yarım pansiyon günlüğü kişi başı 50 lira olan bir motel var orda kalabilirsiniz.. zaten otele bir yatmaya gidildiği için pek de yatma konusunda pahalıya kaçmanıza gerek yok bence... önceden rezervasyon yaptırmanıza da gerek yok gittiğiniz gün ayarlanır ve kalıcağınız güne göre de fiyatta da yardımcı olabilriler hemen çeşme merkezde limanın orda. onun dışında çok güzel aile pansiyonları var çeşme merkezde günlüğü kişi başı 15 lira.. ve çok da güzel arzu pansiyonu sorarsanız onun oralarda çok da güzel bir çok pansiyon bulabilirsiniz.. hatta merkee girdiğinizde akbankın ara sokağından girip birinci değil ikinci sokaktan döndüğünüzde bir pansiyon görüceksiniz orada siz kalabalık olduğunuz için havuzlu site içindeki dublex villayı bile verebilirler günlük kişi başı 15 liraya merkeze de yakın ayrıca... 5 yıldızlı otel olarak da grand ontur oteli tercih edebilirsiniz opuyorumnanaktan

upriz arkadasim verdigin bilgileri tatile gitmeden önce okusaydim keske..
cesme biraz tuzlu geldigi icin marmarisi tercih ettik.. umarim seneye cesmeye gideriz artik :)
tsk ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…