iyiki varsın derin bebek

yumy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
1.944
6
bekledim seni aylarca hayalinle yaşadım yıllarca ama hiç beklemediğimiz biranda erkenden katıldın dünyama. seni sadece birkaç dakika alabildim kollarıma ve annelik yapması için camdan küvözün kucağına bıraktım seni.günlerce hastanede yeni doğup annesinin yanına getirilen bebekleri izledim kapı ardından gizli gizli...ağladım hemşirenin yoğun bakımdan elime tutuşturduğu kirli tek çorabınla uyudum.senağlama:ecrin_bebek::a015: sana koştum her fırsatta yanımda yoktun ama hislerimiz birdi.. kalbim orada seninleydi.. artık anne olmuştum ben bebeğini bekleyen bir anne bana sabrı sevmeyi fedakarlığı ve daha pek çok şeyi tattıran bir bebektin sen iyiki varsın derin bebek
beni anne yaptığın için iyiki varsın:Saruboceq::Saruboceq:

iyikı varsın derın bebek senı sabırla bekelyen sevkatla saran anneınd eannelr gunu kutluolsun.

amin canım benım melegımde cennetten kutluyo annelr gunumu eşimde gece 12den sonra kultadı.geldı elımı optu canım benım annelr gunun kutlu olsun senı sevıyorum dedı.sasırıdm ama çoksevındim

amin canım benım melegımde cennetten kutluyo annelr gunumu eşimde gece 12den sonra kultadı.geldı elımı optu canım benım annelr gunun kutlu olsun senı sevıyorum dedı.sasırıdm ama çoksevındim
ben şöyle düşünüyorum eğer bebeğiniz olmuyorsa yada onu elim bir şekilde kaybettiyseniz aslında dünyanın tüm bebekleri sizindir çünkü siz onu kaybetsenizde hala bir annesiniza.s.

ben şöyle düşünüyorum eğer bebeğiniz olmuyorsa yada onu elim bir şekilde kaybettiyseniz aslında dünyanın tüm bebekleri sizindir çünkü siz onu kaybetsenizde hala bir annesiniza.s.

EVT CNAIM BEN BUNU BİLİYORUM BEN DE ANNEYİM VE RABIM TEKRARDAN NASIP EDERSE TUM ANNELR GIBI DUNYANIN EN GUZEL ANNESI OLACAGIM:1hug:

her anneler gününde içim burkulur...bende anne olmak isterdim benim yavrum olsa oda benim anneler günümü kutlardı diye..Allah tüm anne olmak arzusuyla yanıp tutuşan herkese annelik duygusunu tattırsın..yavrusu olanlarında yarularını bağışlasın inş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…