İyi mi ettim kötü mü ettim bilemiyorum

o sektörde çalışmıyorum ama senelerdir aynı yerde çalışıyorum
bunu baz alarak yorum yapıcam
iş rahatlığı, hafta sonlarının boş olması
bayram seyran gibi tatilleri mutlaka devletin açıkladığı güne bağlama durumları
ve burada başka detaylandıramayacağım konular nedeniyle kuru maaş verilmesine rağmen devam ediyorum
kolay izin alabilmek bile bazen inanılmaz önemli bi detay olabiliyor iş hayatında
ben de sektörümdeki diğer firmalara baktım, arada birkaç binlik maaş farkı var
ama iş daha zor, düzen daha saçma, yol, çalışma temposu gibi şeyleri düşününce o maaş farkına değmiyor
ki bi dönem ben sektörümde popüler oldum bi dönem çok iş teklifi aldım, dönüp bakmadım bile
o nedenle bence pişman olacağın bişey yok diye düşünüyorum

Sene sonunda enflasyon ile o dört bin bir işe yaramaz. Başka alternatifler denk gelir daha
inanılmaz mantıklı bi yorum, genelde bu açıdan bakmaz insanlar ama tam olarak öyle
sene sonuna kadar zam da yapılmayacağına göre, 4 bin ne ki ?
merkez bankasının dolar kuru beklentisi bile 37 tl falan şu an

Anladığım kadarıyla kariyer tarafını boşverip daha çok rahata bakmışsınız. Sizin için bu yeterliyse tabiki iyi bi tercih.
Ama gerçekten bi değişiklik istiyorsanız başta biraz sancılı olabilir süreçler. Mesela bi gün fazla çalışmak veya yenilikler gibi gibi.
Şimdi zaten karar vermişsiniz o yüzden dönüşü yok.
Birdahaki pozisyonları değerlendirebilirsiniz.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Eğer maaşı bir tık daha yüksek olsaydı haftasonlarından vazgeçebilirdim

Bence en iyisini yapmışsınız. Orayı terci etmemekle. Rahatmışsınız daha rahatını bulana kadar yer degistirmeyin. Yada daha iyi maas ve yan haklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…