İyi ki varsınız 155 size ve ekiplerinize binlerce teşekkürler

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.556
10
28 Ocak çarşambe günü 18:00 sularında evimizin kapısı zorlandığı için 155 telefon ettik.Kısa surede ekip geldi,derhal durum incelendi tutanak tutuldu,o sırada olay yeri inceleme geldi.
kısa sürede evimizi gelen durumu inceleyen Kavaklıdere karakolu ekibi ile olay yeri inceleme ekibine ve 155 teki görevlilere teşekkür ediyorum.
Bu arada öğrendiklerimi sizinle paylaşmak istiyorum;
1-Kapınızı açmakta zorlanıyorsanız 155 i hemen arayıp ,polisle birlikte eve girmeliymişiz,çünkü hırsız içeride olabilirmiş,genelde hap alıp içeri girdikleri için çok tehkeliymiş.
2-Çevrenizde böyle bir durumla karşılaştığınızda 155 ararsanız anında ekip gelip suçlu yada suçluları yakalayabiliyormuşlar.Lütfen çevremizde olanalara duyarsız kalmayalım.
3-Apartman kapılarımızı kapayalım,zilimizi her çalana kapıyı açmayalım.

Telefonla aradığımda beni dinleyip hemen ekip gelmesini sağlaya 155 görevlisine,en kısa sürede gelen Kavaklıdere polis ekibine ve Olay Yeri İnceleme ekibine binlerce teşekkür ediyorum,iyi ki varlar diyorum.Bizler vatandaş olarak bana neciliği bırakır duyarlı vatandaş olursak,suçlular kolay kolay kapılara gelemeyecekler.:kızgın::kızgın:

ablacımm çook geçmiş olsun
Allah korusun yaaa
geçen yılda benim başıma gelmişti çingeneler kapıya gelmişler bende açmadım çaldı çaldı sonrada kapıya anahtar sokmaya çalıştılar hemen bağırdım
defolun ne hakla polisi arıyorum diye
ay bide hala Allah rızası için diyolardı yaaaa
dikkatli olmak lazım

sizde yakalandılarmı ne olmuş

ablacımm çook geçmiş olsun
Allah korusun yaaa
geçen yılda benim başıma gelmişti çingeneler kapıya gelmişler bende açmadım çaldı çaldı sonrada kapıya anahtar sokmaya çalıştılar hemen bağırdım
defolun ne hakla polisi arıyorum diye
ay bide hala Allah rızası için diyolardı yaaaa
dikkatli olmak lazım

sizde yakalandılarmı ne olmuş

Sağol canım,biz evde değildik,eve geldiğimizde kapıyı açamadık,kapıcının eşi kapıyı çok zor açtı.Kapı açılmayınca çiziklerden oynandığını farkettik,kapıyı açinca durum anlaşıldı,kapı oldukça zorlanmıştı.a.s.

İyi ki varsınız 155 size ve ekiplerinize binlerce teşekkürler
BENDE ONLARA YANİ POLİSİMİZE TŞK EDERİZ ABLAM İYİKİ POLİSİMİZ BU KONULARDA DUYARLI

canım geçmiş olsun onların görevi yapmak zorundalar hatta biraz daha kibar ve anlayışlı olsalar vatandaş çok daha memnun olacak ama arada saygısızlarda yok değil.

canım geçmiş olsun onların görevi yapmak zorundalar hatta biraz daha kibar ve anlayışlı olsalar vatandaş çok daha memnun olacak ama arada saygısızlarda yok değil.

gelen 2 ekipteki polis arkadaşlar çok kibar ve nazik davrandılar,fazla bekletmeden geldiler ve yararlı bilgiler verdiler.Tabii her meslekte görevini layıkiyle ifa etmeyenler oluyor...çok teşekkürler canıma.s.

X