İyi ki evlenmişim diyen var mı?

bende bilmiyorum şu an iyi ki evlenmiş miyim evlenmemiş miyim kafamçokkarıştı
eşimi anlatsam biraz evlenmekle iyi mi yaptığımı siz anlarsınız:nazar:
eşim ev kuşu , gezmeyi de sever bensiz gezmez..
ben çalışıyorsam o izin gününde sadece yazın bi havuza gider başka işi yoktur.
genelde izin gününde evdedir evde temizlik yapar
ne yemek var demez buzdolabına bakar yemek yoksa kendi halleder
benim aile ve akrabalarımla ilişkisi çok iyidir saygılıdır
özel günleri unutmaz , hediyesiz yanıma gelmez
idare eder işte kaydirigubbakcemile

:nazar::nazar::nazar:

İşte bu cevapları çok merak ediyorum kaydirigubbakcemile
Evlenip pişman olmayanlar mı daha çok pişman olanlar mı acaba...fisfisfis
Allah kimseyi pişman etmesin, amin.

çok zor evlilik bugün kendi kendime sordum bu soruyu varmı acaba çok mutlu olan diye yok sanıyordum maşallah varmış :))

Kesnlikle bu dünyada ve öbür dünyada yanımda herzaman arayacağım tek kişi kocamdır ben çok ama çok mutluyum 4.yılımıza girdik hiç eksilmedi hep arttı aşkım:asigim:

canım kesinlikle eşruhumla evlenmişim iyikide eşim olmuş kendimi çok şanslı hissediyorum yedi yıl bitti nişanlılık dahil çok şükür ki ilk gün ki kadar aşk ve sevgi doluyuz allahım nazarlardan saklasın

Sizler ne kadar şanslı olduğunuzu bilemezsiniz arkadaşlar... İnanın Allah sizlerin yüzüne bakmış ve böyle güzel evlilikler nasip etmiş... Aksinin ne kadar acı ve zor olduğunu ancak yaşayanlar bilir. Maalesef bende eşimi çok ama çok severek evlendim. Halende evliyiz. Sevgim de bitmedi diyelim ama beni o kadar üzdü ki ve hala üzüyor ki şimdi sizlerin yazdıklarınızı okuyunca çok duygulandım... Bende sizlerinki gibi mutlu bir evlilik yapmayı çokisterdim ama kısmet diyelim... Niyetim sizi kıskanmak yada üzmek değil inanın sadece paylaşmak ve ne kadar şanslı olduğunuzu bidefa daha hatırlatmak istedim. Kucak dolusu sevgiler ve mutluluklar dilerim hepinize...

bizimde 5. yılımız dolmak üzere. iyiki evlenmişim kocişimle. :nazar:
çok mutluyum:asigim: allah nazardan saklasın.
onu çok seviyorum:asigim:

ben iyi ki evlenmişim. allaha şükür çok mutluyum eşimle. yanlız tek eksiğimiz bebek. kimse mükemmel değildir ama idare ediyoruz birbirimizi. onunla olmaktan mıutluyum.

bizim 8 yılımız (ancak 1 yıldır evliyiz)
onu düşününce hala heyecanlanıyorum.........

iyiki onunla evlenmişim. . . . . .

X