Iyi değilim elinde değil.. boşanıyorum ama seviyorum..

Turuncu2017

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2017
33
19
İyi geceler insan içinden geçenleri anlattıkça yazdıkça rahatlatmış derler. 1 yıllık evliyim eşimle severek evlendim. Zor bir insandı bende öyleydim sanırım. Birbirimizi fazla tanıyamadan 1 ay sonra evlendik ve 2 ay sonra düğünümüz oldu. Galiba çok sevmekten geliyor başımıza herşey. Ailem dahil pek çok kişi uyardı evlilik zamanı bak siz yapamazsınız iyi düşündün mü diye susturdum herkesi çok sevdiğim babamı bile. Zıt kutuplardık biz tek ortak noktamız aynı şehirde görev yapmamizdi. Her gün kavgayla geçti ufacık şeyleri bahane eder küserdi trip atardı günlerce konuşmadığı yatağı ayırdığı olurdu. Bazen çok düşündüm kadın ben mıyım o mu nedir bu tripler diye. Maddiyat hep aramizda sorundu. Balayında bile kavgada ettik. Balayı dediğimde düğün olduktan sonra ayarlayıp gittiğimiz bir otel öyle 5 yıldızı filanda yok bütçeye göre ayarladık. Oteldeki şeyleri beğenmedi yine geldi bana surat yapti. Sigara içiyorum diye sürat yaptı evlenmeden önce bildiği halde oturup tek tuk kendide içtiği halde. Her allahın günü sigara bizim sorununuz oldu kavgamız oldu. Eski sevgilileri mesaj attı dostuz biz dedi yine trip attı düğümünden 1 gün önce hemde. Fiziksél özelliklerime sürekli söylendi ben hep alınganlık yapıyor oldum. Soraarim size bir adam karısına vücudun sarkık der mi? Hatta daha argo şekilde.. . Ve sonra sinirliydim o an diye özür dilemek yerine yine günlerce yatağını ayırır mi? Her neyse kayinvalidem sağolsun elini hiç üstümüzden çekmedi. Son kavga ve boşanma durumumuzda kendisinin epey payı var. Durduk yere dolmuş dolmuş eski tartışma mevzularını bağıra çağıra açtı bana kendi evimde üstelik konu mevzusu bile geçmezken. Ya ben hastaydım evime anca gelmişim konusu geçmeyen şeyleri neden delirip bağırıp çağırıyorsun benim kocam da ağzını bile açmadı annesine. Bende gidip boşanma işlemlerine başladım. Galiba ben de sinirle hareket ettim ve suan kalktım memlekete geldim. Daha evrakları mahkemeye vermedik fakat sakinleşince ona msj attigimda bitti dedi bitti kafamda bitirdim dedi. Bende rüyalarımda görüyorum onu. Gururunu ezip yine yazdım ona özlemimi söyledim cevap bile vermedi. Insan en çok verdiği emeklere üzülüyor... Bir garip haldeyim işte keşke olmasaydı sonumuz böyle.

Yaşanan hiç birsey sebepsiz değil . Anlattığınız erkek modeli bana tanıdık geldi . Barışsanız dahi değişmesini beklemeyin boşuna. Tecrübe ile sabit . Bu özelliklerde bir adamla bugun boşanmazsınız yarın yine boşanırsınız . Size tavsiyem dik durun. Ve birdaha da özlediğinizden falan bahsetmeyin . Dava açın yada açmasını bekleyin . O sizin kararınız . Merak etmeyin hepsi geçiyor zamanla .

Belkide böylesi hayirli olur esiniz sizi cokta seviyo
Böylesi daha hayirli olur belki anlattiklariniza göre esiniz pek seviyor gibi gözükmüyor

Bence de boşanma kararını vererek en doğrusunu yapmışsınız. Düşünüyorum da eşim benim vücudumu beğenmese bir süre sonra özgüven eksikliği olurdu. Yatak ayıran adamdan da hayır gelmez zaten. Şimdi belki çok zor gibi unutamayacaksınız gibi geliyor ama kendinize biraz zaman verin ona da ne mesaj atın ne iletişim kurun bir süre sonra alışacaksınız. O adam sevginizi de özleminizi de emeğinizi de hak etmiyor. Sırf şurada yazdıklarınızdan anlaşılıyor zaten bu. İnsan içten içe düzelsin ister tabii ama düzelecek birine benzemiyor. Bitirdim de demiş zaten. Bırakın onu ileride inşallah karşınıza kıymetinizi bilen anlayışlı birisi çıkar. Üzmeyin kendinizi harap etmeyin değmeyen insanlar için.

canım ya kurtulmaya bak boşver Allah aşkına bu adam ömrünü yer senin.

canım ya kurtulmaya bak boşver Allah aşkına bu adam ömrünü yer senin.

Boşandık resmi olarak birkaç gün önce o kadar ani oldu ki... adli tatil olmasına rağmen hakim bey sağolsun halletti.Ne düşünmeliyim bilmiyorum nasıl davranmalıyım bilmiyorum. Canım yanıyor giderken bile kavga ettik hiç sevmemiş değer vermemiş hal ve hareketlerinden çok belliydi en çokta canımı bu yaktı. Dilerim onunda bir gün yansın canı. Her şey üst üste geliyor bugünlerde o kadar zor geçiriyorum ki herkesin dualarına çok ihtiyacım var. Boşanmak yetmezmiş gibi bir de 2 tane kaza atlattım Allah korudu.

Hakaret unutulacak bir şey mi? Genel olarak evliliklerin yürütülmesi taraftarıyım ama bir taraf istemiyor ki. Siz çekmiş gitmişsiniz arkasında durmalıydınız ama bitti diyen taraf herşeyin sebebi olan taraf. Neyi özlüyor neyi kurtarmayı düşünüyorsunuz? Bunun bir de psikolojik boyutu var;emek veren devam etmek ister çankü kimse yatırımı boşa gitsin istemez,ne zaman şartları değiştirirsiniz vazgeçilmeyen olursunuz.. sevğiler

Hakkınızda hayırlısı olur inşallah bundan sonraki hayatınızda çok mutlu olursunuz üzmeyin kendinizi ileriye bakın kendinize vakit ayırın o insanları düşünmeyin onlar bunu hak etmiyor.

Haklısınız yazdıklarınızda hakaret unutulamıyor, unutamam da.. Emek veren taraf ben olduğum için de en çok canı acıyan ben oldum. Ne o ne de ailesinin pek umrunda olmadı olup bitenler. Yatırım gibi aslında evlilik dediğiniz gibi, doğru kişiye emeklerinizi harcarsanız çok güzel ama yanlış kişi ve yanlış olaylar oluştuğunda sonuç benim gibi oluyor. İnşallah bir gün hayatta hep veren karşılıksız fedakarlık yapıp duran ben olmam bir gün şartları değiştirmeyi başaracağımı umuyorum.

Bizde 7 aylik evliyiz.
Bosananilir miyiz hemen.
Anlaşmalı şekilde boşandık biz onun içind e 1 yıl evlilik süresinin dolması gerekiyormus fakat şiddetli gecimsizlikten açıp eğer kanıtlanırsa iddialarınız sanırım.hemen boşanabilirsiniz

hayırlısı olsun hakkında, üzüldüm ama boşa kendini yormuş olurdun ölünün ardından bile 40 gün ağıt yakılıyor çabuk atlatırsın inşaAllah

sakinleşince ona msj attigimda bitti dedi bitti kafamda bitirdim dedi
canım benim, evliliğinizin ve son olayın özeti şu cümlede saklı aslında..
o daha önceden bitirmiş kafasında bence..
yaşadıklarınızı bilemiyorum anlattıklarına dayanarak yorum yapıyorum...
çocuk yoksa boşver böylesi hayırlısıymış deyip önüne bak bence..
ancak çocuk için şans verilebilecek bir evlilik bana göre bu seninki...

Çocuğumuz yok ve boşandık resmi olarak hiç ikiletmedi hatta tabiri caizse burnundan kil aldırmadı insan yaşananlar hatrına iyi bitsin bitecekse istiyor ama biz ayrılığın bile kötüsünü becerdik... Evliliğin kötüsü haricinde ayrılırken bile insan bir üzülür ne bileyim konuşur vedalaşır ya da pişmanlık duyuyorsa belli eder son bir şans isterdi inan hiçbiri yok eminim cani benim kadar yanmiyordur

hayırlısı olsun hakkında, üzüldüm ama boşa kendini yormuş olurdun ölünün ardından bile 40 gün ağıt yakılıyor çabuk atlatırsın inşaAllah
Umarım geçer 40 güne benim de içim soğur çünkü manevi olarak öldü diye kendime söylüyorum o artık öldü hayatımda yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…