İşyerimde ki ablanın davranışı ..

sende olup onda olmayan bişeyi kıskanıyor olabilir.

sende olup onda olmayan bişeyi kıskanıyor olabilir.
Ne mesela onu da düşündüm . 32 yıldır buradasın herkes seviyor sayıyor . Sevmese de belli etmiyor . Büyük diye susuyor. Her zaman benden 1adım öndesin patronlar karşısında , ailecek tanışıyorsunuz. Birimlerimiz farklı .. artık ne olabilir bilmiyorum açıkçası . Hem emekliye ayrılacağım diyorsun hem böyle şeyler yapıyorsun kıskançlığı mı kaldı 50 yaşında kadınsın …

hamilelik olabilir güzel olabilirsin bişey vardır eşin iyidir ne bilim insanlar herşeyi kıskanıyor

hamilelik olabilir güzel olabilirsin bişey vardır eşin iyidir ne bilim insanlar herşeyi kıskanıyor
Bunlardan kıskançlık duyuyorsa ve bnu işe bağlıyorsa yuh derim bu zamana kadr aklın neredeydi ? Yeni kız gelince mi hortladı bu huyların

Bunlardan kıskançlık duyuyorsa ve bnu işe bağlıyorsa yuh derim bu zamana kadr aklın neredeydi ? Yeni kız gelince mi hortladı bu huyların
yaş aldıkça bazı insanların yeni huyları hortlayabılıyor çocuğu falan var mı

yaş aldıkça bazı insanların yeni huyları hortlayabılıyor çocuğu falan var mı
Var 50 yaşında kadın . 2 çocuğu var ..maddi açıdan sıkıntısı yok . Hem kocasının hem kendisinin emekli maaşını alıyor ee bi de çalışıyor daha ne ? ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…