İşyerimde ki ablanın davranışı ..

Merhaba kızlar. İşyerimde yöneticimle sıkıntılarım vardı belliydi zaten . Hamileyim 11 ağustosta doğum iznine ayrılıyorum kısmetse az kaldı . Yerime eleman aldılar kıza öğretiyorum işte . Bende işe girdiğimde yanımdaki abla dan öğrenmiştim çoğu şeyi .. baya yardımı dokundu inkar edemem o durum başka . Ama şimdi yerime geçen kıza farklı davranıyor beni dışlıyor resmen . Baştan anlamadım kız gitmesin diye yapıyor sandım .. ( bizim patron biraz sıkıntılı egolu falan pek asistan dayanmıyor herkes 2 ayda kaçıyor ) . Ama abla bi farklı davranıyor bana yok kızla arkamdan konuşuyor oda dan çıkmamı bekliyor bi kaç defa duydum . Kız buna soruyor she geri gelecek mi o da patron istemiyor ama bakalım fısır fısır konuşuyorlar bi yere gidiyorum arkadaşlarla görüşmeye peşimden kızı yolluyor kontrole . Ki bu abla ile yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi evlerimize girip çıkmışız .. Şirketten birinin düğünü vardı başka biri sordu she. Sende gelecek misin diye aslında gitmeyi istemiyordum tam bir şey söyleyecektim abla hemen atladı ay sen gelme flan dedi yanımda ki kızı çağırdı sen gel diye . Bizim bi grubumuz var şirketteki bi kaç kişi ile kahvaltı organizasyonu oluyor her ay .. bana sen gelme diyo kızı çağırıyor . (1aylık )Diğer arkadaşlarda şaşırıyor bu duruma . Abla hayırdır dedim hamileyim kendimi en iyi ben biliyorum gelirim gelmem ama haklısın dedim ben gelmiyim siz takılın dedim ay ondan dememiş hamileyim diye demiş vs vs . Ama bir çok şeyde beni istemediği belli neden böyle davranıyor bilmiyorum 🤷‍♀️ bende bir şey demiyorum bozmuyorum . Dönüşümle ilgili de bir çok şeyi bildiğini biliyorum. Tabi ki orası işyeri herkes kendi çıkaranı düşünüyor ama bu şekilde davranması garibime gidiyor .. döndükten sonra istenmedğim belli .. konuşmak istedim , sonra dedim ki kimse kabul etmez hayır diyecek yanlış anlamışsın falan moduna girecek . Ben gidene kadr duruşumu bozmuyorum bebeğimi düşünüyorum ama böyle olunca da garipsiyorum açıkçası .. dert değil sadece içimi dökmek istedim .. başlarda konduramıyordum ama bi kaç şey duyunca kulaklarımla şaşırdım ..
sende olup onda olmayan bişeyi kıskanıyor olabilir.

sende olup onda olmayan bişeyi kıskanıyor olabilir.
Ne mesela onu da düşündüm . 32 yıldır buradasın herkes seviyor sayıyor . Sevmese de belli etmiyor . Büyük diye susuyor. Her zaman benden 1adım öndesin patronlar karşısında , ailecek tanışıyorsunuz. Birimlerimiz farklı .. artık ne olabilir bilmiyorum 🤷‍♀️ açıkçası . Hem emekliye ayrılacağım diyorsun hem böyle şeyler yapıyorsun kıskançlığı mı kaldı 50 yaşında kadınsın …

Ne mesela onu da düşündüm . 32 yıldır buradasın herkes seviyor sayıyor . Sevmese de belli etmiyor . Büyük diye susuyor. Her zaman benden 1adım öndesin patronlar karşısında , ailecek tanışıyorsunuz. Birimlerimiz farklı .. artık ne olabilir bilmiyorum 🤷‍♀️ açıkçası . Hem emekliye ayrılacağım diyorsun hem böyle şeyler yapıyorsun kıskançlığı mı kaldı 50 yaşında kadınsın …
hamilelik olabilir güzel olabilirsin bişey vardır eşin iyidir ne bilim insanlar herşeyi kıskanıyor

hamilelik olabilir güzel olabilirsin bişey vardır eşin iyidir ne bilim insanlar herşeyi kıskanıyor
Bunlardan kıskançlık duyuyorsa ve bnu işe bağlıyorsa yuh derim 🤣 bu zamana kadr aklın neredeydi ? Yeni kız gelince mi hortladı bu huyların 😂😂

yaş aldıkça bazı insanların yeni huyları hortlayabılıyor çocuğu falan var mı
Var 50 yaşında kadın . 2 çocuğu var ..maddi açıdan sıkıntısı yok . Hem kocasının hem kendisinin emekli maaşını alıyor ee bi de çalışıyor 🤣 daha ne ? ..

X