İşyeri

Aysegullerden

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.841
1.477
Nişanlımın işyerinde tanıştığım zaman haz etmediğim beni huzursuz eden bir kız vardı. 2-3 yaş da nişanlımdan ufaktı. Bu kız gereksiz bi samimiyet ve naz niyazla davranan herkese nazlı davranış sergileyen nişanlıma nazlanan birisiydi bu yüzden hazetmiyodum. Bu kız daha sonrasında iiten ayrıldı şimdi yine başlıcakmış. Gerilmemek adına ne önerirsiniz 😂😂😂😂

Son düzenleme:
Nişanlımın işyerinde tanıştığım zaman haz etmediğim beni huzursuz eden bir kız vardı. 2-3 yaş da nişanlımdan ufaktı. Bu kız gereksiz bi samimiyet ve naz niyazla davranan herkese nazlı davranış sergileyen birisiydi bu yüzden hazetmiyodum. Bu kız daha sonrasında iiten ayrıldı şimdi yine başlıcakmış. Gerilmemek adına ne önerirsiniz 😂😂😂😂
Nişanlına guvenmeni.

Eminim ki senin işyerinde de böyle saçma sapan insanlar vardır. Herkesin bahtına böyle insanlar düşer bu da sizinkisi olarak düşünün

Ona güveniyorum. Sorgusuz sualsiz
Ama kızı bir kere gördüm ayar oldum.
Sorgusuz sualsiz güvenseniz bunu dert etmezdiniz. Şu sekilde düşünün; rahatsız olabileceğiniz insanlar her zaman karşınıza cıkabilir ama ilk kendinize değer verin. En degerlisi, en önemlisi sizsiniz. Rahatsız olduğunuzu belli etmeyin asla. Erkeklerin bi yerleri kalkıyor sonra. Olabilecek en kötü bir durum aklınıza gelse dahi zaten herkes kendine yakışanı yapıyor. Kıskançlığı bırakın bu yüzden. Hic kimseye de kendinizden daha fazla değer vermeyin.

Sorgusuz sualsiz güvenseniz bunu dert etmezdiniz. Şu sekilde düşünün; rahatsız olabileceğiniz insanlar her zaman karşınıza cıkabilir ama ilk kendinize değer verin. En degerlisi, en önemlisi sizsiniz. Rahatsız olduğunuzu belli etmeyin asla. Erkeklerin bi yerleri kalkıyor sonra. Olabilecek en kötü bir durum aklınıza gelse dahi zaten herkes kendine yakısanı yapıyor. Kıskançlığı bırakın bu yüzden. Hic kimseye de kendinizden daha fazla değer vermeyin.
Ne yazıkki çok kıskancım ama

İş arkadaşlarımızı kendimiz seçemeyiz. Bu yüzden oluruna bırakacaksın. Sosyal ortamda görüşmediği sürece bir problem yok.
Teşekkür ederim :)
Nişanlıma bile nazlana nazlana konuştuğu için sinirlerimi oynatan bir yapısı vardı

Çoğu kız neden böyle bilmiyorum, bi de sevgilisi vardı çok ilginç
Çoğu kız diye genelleme yapmasaniz bence daha iyi olur
Ben de normal de kıskanç değilimdir ama geçen gün markette alışveriş yaparken ben geri de kaldım rafta makyaj ürünleri gelmiş onları inceliyordum
Eşim ileride deodorant vs alıyordu raftan markette ki bir müşteri eşimi takip ediyordu alışveriş esnasında umursamadım önce ama sonra kadının 30 lu yaşlarda eşime doğru gülümseyerek gittiğini gördüm ne yapacağıni görmek üzere bir süre izledim eşime yaklaştı gülümsedi vs eşim farketmedi bir şey sordu eşim başını çevirmeden cevap verdi bir daha hamle yapmak üzere iken beni farketti ve hızla uzaklaştı ben sakince eşimin yanına gittim ve konuyu açmadim ama ufak çaplı bir kıskançlık krizine girdim tabi
Kızda ve sevgilinizde birşeyler hissetmiş olmalısınız ki huzursuz oldunuz
Bende o olaydan sonra bir iki gün huzursuz hissettim tabiki
Bu olaya benzer olmasa da cafede vs eşime bakışlari hissettiğim oluyordu ama bu kadının tavrı rahatsız etti üstelik alyansi var parmağında ve bizi gördü markette alışveriş yaparken
Genelleme yapmak iyi değil ama bu tip kadın veya erkekler olabiliyor malesef

Çoğu kız diye genelleme yapmasaniz bence daha iyi olur
Ben de normal de kıskanç değilimdir ama geçen gün markette alışveriş yaparken ben geri de kaldım rafta makyaj ürünleri gelmiş onları inceliyordum
Eşim ileride deodorant vs alıyordu raftan markette ki bir müşteri eşimi takip ediyordu alışveriş esnasında umursamadım önce ama sonra kadının 30 lu yaşlarda eşime doğru gülümseyerek gittiğini gördüm ne yapacağıni görmek üzere bir süre izledim eşime yaklaştı gülümsedi vs eşim farketmedi bir şey sordu eşim başını çevirmeden cevap verdi bir daha hamle yapmak üzere iken beni farketti ve hızla uzaklaştı ben sakince eşimin yanına gittim ve konuyu açmadim ama ufak çaplı bir kıskançlık krizine girdim tabi
Kızda ve sevgilinizde birşeyler hissetmiş olmalısınız ki huzursuz oldunuz
Bende o olaydan sonra bir iki gün huzursuz hissettim tabiki
Bu olaya benzer olmasa da cafede vs eşime bakışlari hissettiğim oluyordu ama bu kadının tavrı rahatsız etti üstelik alyansi var parmağında ve bizi gördü markette alışveriş yaparken
Genelleme yapmak iyi değil ama bu tip kadın veya erkekler olabiliyor malesef
Bunun benzerini bende yaşamıştım hiç ses çıkarmadan aybı dediğiniz gibi uzaktan izledim. Ama bu durum daha farklı, aynı işyeri aynı ofis olunca sürekli nazlanan bir kız beni düşündürüyor

Bunun benzerini bende yaşamıştım hiç ses çıkarmadan aybı dediğiniz gibi uzaktan izledim. Ama bu durum daha farklı, aynı işyeri aynı ofis olunca sürekli nazlanan bir kız beni düşündürüyor
Sevgiliniz de kiza karşılık verme vs potansiyeli varmı?
Az çok tahmin edebilirsiniz bunu

H

Hayır asla yok.
Ama yinede aynı ortamda blulunması bile sinir bozucu
Asla asla deme benden sana abla tavsiyesi
Bu kadar sinir bozacak huzursuz olacak kadar da kimseyi önemseme
Birde neden çok korkar ve kötü hissedersen huzursuz olursan o başına gelir
Madem güveniyorum diyorsun boşver akışına bırak

X