İstmoseli olanlar

Merhabalar İstmosel i gerçekten tedavi edebilecek bu alanda uzman birisini arıyorum önerileriniz varsa dinlemek isterim

Prof.dr. Murat Bozkurt hakkında bilgisi olan var mı ? Bu şekilde zor ameliyatları gerçekleştiren ve başarı yüzdesi yüksek olan bir doktormuş araştırdığım kadarıyla...

Prof.dr. Murat Bozkurt hakkında bilgisi olan var mı ? Bu şekilde zor ameliyatları gerçekleştiren ve başarı yüzdesi yüksek olan bir doktormuş araştırdığım kadarıyla...
Tüp bebek için gidiyorum kendisine hastayimda. Ameliyatim da var benim . Çevremde ameliyat için gidip olan da oldu. Memnun kaldım ben. Ameliyat olan arkadaşimda kısa sürede toparladi.

Gerçekten bende sıkıştım kaldim istmosel ameliyatı olup hamile kalan var mı
Ben varım canım 10 mmlik istmoselim vardı histereskopi ile iki kez düzeltildi. Benimki tüp bebek o yüzden takiplerde rahim içi sıvı çok olduğu için transfer yapılmadı ameliyat sonrası o sıvı olmadı ve transfer oldum. Tedavisiz hamile kalabiliyorsanda o sıvı rahim içinde varsa gebe kalmayı engelleyebilir. Ya da istmosel bölgesine tutunursa tehlşkeli olabilirmiş.

Neden tüp bebek yapıldı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…