istihare ruyamı yorumlarmısınız şimdi gördüm

else03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
944
103
Kızlar ruya biraz sacma geldi bana ben bi yerdeyim sevmedigim bir kız ve yakın arkadaşım var yanımda her neyse bu kıza saat vermişim ama sonra geri alıyorum nişanlım hediye etti diye ama ordakiler bana kızıyo niye aldin falan diye sonra ben bu kıza benim yeşil saatim var onu vericem diyorum saati hayalimde canlandırıyorum saati bulamıyorum burası biraz sacma sonra dışarı cıkıyorum guya unutma benideki ali olmuşum üstümde siyah mont siyah arabanın içinde ibrahim yatlı sesi yakıyoruö sonra kendim oluyorum ibrahim tatlı ses hadi kaçalım burdan birileri gelcek diyo heryer zeytinlik tam kaçarken bir suru insan geligo okdar zeytinligin içinden apacık yere cıkıyorum ve eski zaman insanları sarıklı falanlar beni taşlıyolar şeytan diye taşlarken yulsek bir kum gibi yer var ben ordan düşüyorum ve bi bakoyorum bana attıkları taşlar meger padişahların taktıkları kavuklar varya onlardan beyaz yeşil ve ben bunları sıralarına göre koyuyorum üstlerindede arapça yazıyo sonra evde ayran içiyodum en son ailemdeki herkes yanımdaydı

Rüyan ilginçmiş ama istiharede renkler nesneler isimlerin anlamı falan etkiler..şöyleki zeytin yenilen bir yiyecek yani iyi ağacı yeşil sarıklar beyaz beyazda iyiye işaret ve ibrahim ismi manası iyi hz ibrahim var mesela ordan yola çıkarak dedim..ilklerde ki gördüğün kız falan tanıdığın bir mi genel hatlarda rüyan iyi başta kötü başlamış...sakıncası yoksa ne için yatmıştın istihareye...evlilik falan için mi..eğer emin olamıyosan istihare 7 gece kılınıyo diye biliyorum ben yanılmòyosam...ve hala birşey göremediysende en son gece istihate kılıp gönlünden geçeni söylüyosun...ama rüyan genel olarak iyi çıkmış...

Rüyan ilginçmiş ama istiharede renkler nesneler isimlerin anlamı falan etkiler..şöyleki zeytin yenilen bir yiyecek yani iyi ağacı yeşil sarıklar beyaz beyazda iyiye işaret ve ibrahim ismi manası iyi hz ibrahim var mesela ordan yola çıkarak dedim..ilklerde ki gördüğün kız falan tanıdığın bir mi genel hatlarda rüyan iyi başta kötü başlamış...sakıncası yoksa ne için yatmıştın istihareye...evlilik falan için mi..eğer emin olamıyosan istihare 7 gece kılınıyo diye biliyorum ben yanılmòyosam...ve hala birşey göremediysende en son gece istihate kılıp gönlünden geçeni söylüyosun...ama rüyan genel olarak iyi çıkmış...
Nişanlıyım ben evlilik için yatmıştım ve bu arlar nişanlımla aram çok kötü ondan yatım bende şöyle düşündün dag gibi tümsek bi yer görmüştüm beni taşlıyolardı ama taşlar bana gelmiyodu taslarken ben tumsegin yani dag gibi yerin arka tarafına düşünce taşların kavuk oşdugunu üstleinde arapça yazdıgını görüyorum ve bir sürü acba dedim kendi kendime engellerim var bunları aştımmı hersey iyi olacak

Nişanlıyım ben evlilik için yatmıştım ve bu arlar nişanlımla aram çok kötü ondan yatım bende şöyle düşündün dag gibi tümsek bi yer görmüştüm beni taşlıyolardı ama taşlar bana gelmiyodu taslarken ben tumsegin yani dag gibi yerin arka tarafına düşünce taşların kavuk oşdugunu üstleinde arapça yazdıgını görüyorum ve bir sürü acba dedim kendi kendime engellerim var bunları aştımmı hersey iyi olacak
O da olabilir canım...her nişanlılıkta bazen olur öyle şeyler bizlerde yaşadık allah hayırlısını nasip etsin canım...okul falan engeli varsa yada başka bişey allahın izniyle hallolur inşallah...

O da olabilir canım...her nişanlılıkta bazen olur öyle şeyler bizlerde yaşadık allah hayırlısını nasip etsin canım...okul falan engeli varsa yada başka bişey allahın izniyle hallolur inşallah...
Yok okulum falan bitiyo yıllardır beraberiz benim sıkıntılarım keşke para olsa takı olsa okul olsa boyle sıkımtılarım olsada bes yıl daha beklerim :) annemede anlattıö rüyayı çok guzel dedi

X