istenmeyen tüylere etkili olduğunu düşündüğüm yeni bitkisel karışım

Batıklara da iyi gelir mi acaba bu karışım?
Ben batıktan ziyade batık izlerinden çok şikayetçiyim.kötükedihüso
Berbat gözüküyor bacaklarımsenağlama

merhabalar
zubeyde 15 güne daha iyi gözleme yapabiliriz senin kıllarının durumu adına
üzerlik bitkisindeki maddeler kendine özgü etken maddeler içeriyor ve bildiğim kadarıyla bu maddeler başka hiçbir bitkide yok
çörek otu ve kekik te üzerliğe ek olarak kıl köklerini zayıflatmaya yarıyor
hepsinin içinde çok fazla etken madde mevcut
tek tek anlatmaya kalkarsam ki bu iyi bir kimya bilgisi gerektirir,içerikteki maddelerin hepsinin ayrı ayrı etkileri mevcut
çörek otundaki bi madde alerjik reaksiyonları önlemeye birebirdir
bu yüzden dikkat ediniz epilason sonrası karışımı uyguladığınızda, ciddi kızarıklar tahrişler çok kısa sürede kaybolur ,en geç 2 gün sonunda izden eser kalmaz.
batıklarla ilgisine gelince bende batık sorunu hiç olmadı ,batık sorunu yaşayıp bu karışımı uygulayanlar daha iyi bilgi vermiş olurlar
batıklar için en iyi çözüm kesinlikle kabak lifi kesesidir..
epilasyon yapmadan önce kabak lifi kesesi yapıp sonra kıllarınızı alırsanız gözenekler daha iyi açılacağı için daha iyi etki görürsünüz
karışımla ilgili gelişme-araştırma,çalışmama gelince
karışımda değişiklik yapmayı planlıyorum oda şöyle ;karışımın etkisini arttırıcı sabitleyici yan bitkiler ilave etmek ,artı etil alkolle inceltmek.
bikaç gün önce bikaç forumda gezinirken bi üyenin burdaki karışımı kendi formülüymüş gibi anlatıp karışıma ek kimyasal maddeler aradığını okudum ve çok rahatsız oldum
bu emeğe saygısızlıktır,ben aylardır çalışıyorum ve karışımı güçlendirmek için onca emek sarfediyorum
bitkiler kimsenin tekelinde değildir muhakkak ama formülü kendisinin ürünüymüş gibi satışa çıkarmakta ne demek..
bende isteseydim bunu çok rahatlıkla yapabilirdim,belki aranızda ne kadar saf biri diyenlerinizde oldu bilemiyorum ama daha öncede bahsettiğim gibi ben duygusal davranıp kadınca hemcinslerime kendimce faydalı olmak istedim
site adminine şikayet ettim ,mesajı silinmiş bu gün baktığımda...herkimse önce kendisine sonra bana saygısızlık yaptığını düşünüyorum :KK43:(

Mehabalar benim karışım bugün 5. günü oldu daha var ama sabırsızlanıyorum bu karışımı yüzüme uygulamak istiyorum ben beyaz tenliyim cildim hassas yüzüme ağda yapınca kabarıyo, kızarıyor ve sivilcede oluyor 3 günden öncede geçmiyo bu kabartılar sinir oluyorum ama artık ne yapacağımı şaşırdım çünkü 2 - 2,5 sene boyunca lazer epilasyona gittim sadece tüylerimi inceltti ve yüzümdeki tüylerde çok çok kötü değildi ama lazerden sonra daha kötü oldu diyebilirim bende onca masraf ettim bi işe yaramadı dedim ve lazeri bıraktım ee yüzümdeki tüylerdende kurtulmam lazım bende ağda yapmaya başladım gerçi daha 3. defa ağda yaptım hiç iyi olmuyor açıkçası ağda yapıyom yüzüm kabarıyo tam geçmeye başlıyo kabartılar bu seferde tüyler çıkmaya başlıyor tekrar off, bu karışım inşallah etkili olur bebekbekler sana sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum şimdiden , emeğinede saygı duyuyorum kaydirigubbakcemile3

merhaba pembepink
kıl yapısını bozan ısı ph vb etkenlerdir
lazer ısı enerjisi ile kılları yok etmeye yarar ,ısı ile yok olan kıllar birdaha geri getirilemezler
sizin yada birçok kişinin lazerden iyi netice alamasının birçok sebebi vardır
bildiğiniz gibi lazer epilasyon tekniğiyle cilt renki açık kıl rengi koyu olunca kıl kökleri lazer aygıtı ile iyi okunabiliyor ve bu şekilde etkisini gösteriyor,cildimize renk veren melanin bazı kılları okumayı engeleyebiliyor bu sebeplerle
birde kullanılan cihazın türüde çok önemli ,her lazer cihazı her kılı iyi okuyamıyor ,tabi uzman ellerde yapılmasıda ayrı bir önem taşıyor...
bitkilerlede hem ısı hem ph değerleriyle oynanarak(başka etmenlerde dahil olmak üzere) kıl kökü tahrip edilmeye çalışılıyor
naneydi limondu idrardı yöntemleri geçici çözümlerdir
çünki kullanım bırakıldığında vücut eski ph değerine kavuşur ve kıllar yeniden canlılık kazanmaya başlarlar
bioder,capilex vs vs lerin hepsi bunun için bana göre asla tamamen çözüm getiremezler
içerisindeki kimyasal katkı maddelerini birer birer inceledim,neredeyse tamamı kılları tezat bi şekilde yeniden canlandırmaya yönelik
bunlar benim fikrim ,herkes aynı görüşte olmayabilir .......

arkadaslar gercekten bu karisimin ise yaradigini düsünüyormusunuz, ben bunca seyi okuduktan sonra gercekten neye inanacagimi sasirdim herkes baska bir bitki tarifi veriyor hangisine inanalim bence herkes igne epilasyonu denesi ve bu süreci hizlandiracagini düsündügü bitkisel seyleride sürebilir ben bir süpheyle bakiyorum bu ise gecenlerde televizyonda leyla cabuk diye bir bayani izledim oda bitki karismi lotion ve kil döken krem satiyor ve kesinlikle killardan kurtulmanin tek sansi onun bitki karisimi oldugunu iddia ediyor yani sunu söylemek istiyorum her bitki alan karistirip önümüze mucize bir iksir bulmus gibi sunmaya calisiyor bence kesin cözüm ignede sabir isteyen birsey ama kesin cözüm arkadaslar bebekbeklerken yanlis anlama canim ama gercekten herkes bit bitki karisimi diye tutturmus gidiyor hoscakalin

yanlış anlaşılacak birşey yok leylaq
herkes nacizane fikir üretiyor ,doğal yöntemlerle kurtulmaya çalışıyor
inanır yada inanmazsınız,sağlıklı bulur yada bulmazsınız
kimseye ısrarla uygulayın diyende yok
yanlız keşke gerekçenizide açıklayarak bitki karışımlarını uygulamayın deseydiniz
ben bu kategoride kendimce etkili olmadığını düşündüğüm herşeyin gerekçesinide açıklayarak yazışmaya, paylaşmaya çalışıyorum ,ve herkesin anlayacağı bir dille bu karışımın ne şekilde etkili olabileceğini anlatmaya paylaşmaya çalıştım
iğneli epilasyon,lazer epilasyon ve birçok alternatif yöntemler var ,çoğumuz bu tekniklerin hepsini biliyoruz ve kimimiz belki maddi yetersizlikten ,kimimiz benim gibi yan etkilerinden endişe ettiği için bitkisel kökenli yöntemleri tercih ediyor olamazmı?
bu düşüncelerim size karşı görüş belirtmek için değildi,tıpkı sizinde kendi düşüncenizi belirttiğiniz gibi bunlarda benim kanaatlerimdir
saygılar

paylasım için tskler arkadasım bende denemek istiyorum özellikle biyik ve sakallarımdan kurtulmak istiyorum artik :) etil alkolu burda bulamadım malesef fakat yazın izine gittiğimde mutlaka alıcam.

bebekbeklerken daha öncede belirttigim gibi herkes istedigi seyi deneyebilir epilasyon lazer bitkisel cözümler vs. ben sadece suana kadar bitkisel karisimla tamamen tüylerinden kurtulani duymadim keske öyle olsaydi benim gibi igneli epilasyonla tedavi olanlarda sizin gibi kolay yoldan bitki karisiminia agrisizi bir sekilde tüylerden kurtulabilse eger bitki karisimiyla kurtulan varsa lüften paylassin bizimle bebekbeklerken eger siz tüylerinizden tamamen kurtulursaniz bizimlede paylasirsiniz ben o zaman düsünmeden igneliyi birak sizin tavsiye ettiginiz karisimi deneyecegim inanin bende bitkisel cözümlerle kurtulmayi cok isterdem cünkü epilasyon insanin canini cok yakiyor ama simdilik benim icin tek cözüm bu hoscakalin

Herkes diledigi yontemi,urunu..kullanmakta serbest..
Bebekbeklerken kendi tuy sorunu icin bi cozum ararken bu formule ulasmis ve bunu da nezaket gosterip bizimle paylasmis.karisimi dogru sekilde ve surece kullanirsiniz ve etki goremezseniz iste o zaman elestirme hakkiniz olur.ayrica bebekbeklerken'in bu karisimdan leyla cabuk vb'leri gibi maddi bi cikari olmadigi da gozden kacmasin lutfen.Emege saygi!

puha ben sadece sunu söylemek istemis, herkes bir bitki karisimidir tutturmus gidiyor yani sadece bebekbeklerken degil bir cok arkadasimiz kendince iyi bir bitki formülü bulmus saniyor ve digerlerine tavsiye ediyor ben sadece sunu demek istiyorum eger böyle birsey gercekten etkili olsaydi lazer epilasyon vs. kalmazdi cünkü herkes agrisiz bir sekilde tüylerinden kurtulurdu. Bebekbeklerken iyi niyetle yazdigini tahmin edebiliyorum sadece diger arkadaslarin hayal kirikligina ugramalarini istemiyorum buda benim fikrim ama gercekten denemek serbest daha öncede belirttigim gibi insallah etkili olur bebekbeklerken arkadasimiz formülü, siz deneyin bizimle paylasin eger gercekten memnun edici bir sonuc alirsaniz bende deneyebilirim ve süpheyle yaklastigim icinde bebekbeklerkenden özür dilerim. Suana kadar su bitki formülüyle tamamen tüylerden kurtuldum diyen biri cikmadigi icin bende fikrimi söylemek istedim.Ayrica birsey hakkinda fikir yürütmek saygisizlikdegil biraz elestiriye acik olalim lütfen...

karışımla ilgili birçok bilgiyi(kullanım,uygulama,etki göstermesi gibi ) açıklayıcı bir şekilde verdiğime inanıyorum,ve çok ciddi araştırmalar yapıyorum ve bunu yaparken alanında ihtisas görmüş (botanik ve kimya bilgisi olan) olanlardan yardım alıyorum,karışımı güçlendirecek bitki vb şeylere ulaştım
daha öncede söylediğim gibi hiç bir çıkar gözetmeksizin ,buna mucize iksir icat ettim gelin koşun gibi cümleler kurmaksızın nacizane kadın kadına paylaşımda bulunmaya çalıştım
hepinizin düşüncesine saygı duyuyorum,benim 5.seansın bitti bu karışımla ,ciddi şekilde azalma ve tüy kök yapımda değişme gözlemledim.yineliyorum,dilerim bu karışımı uygulayan herkes aynı etkiyi görür
ve araştıran ,bilgilenen ,bilgilendikçe bilgilerini paylaşmaktan sakınmayan kişilere destek olmanızı beklerim,türkçe arama motorlarında her bilgiye ulaşılamıyor,dünya birçok şeyi çoktan aşmış ,ilimle bilimle araştırmacı ruhla yaşayan insanların önüne sekte konulmasın ,destek verilsin her anlamda diyor ve herkese sağlıklar diliyorum
........

igne epilasyonu ben, annem ve anneannem uzun yıllar yaptırdık (tüylenmek bizde ırsi) ben 6 ay kadar sonra sıkılınca bıraktım fakat anneannem devam etti ve hala nedense tüylerinden tamamen kurtulmuş değil. demek herkeze yarıycak kesin çözüm demek doğru değil.

bitkilere gelince sunu demek istiyorum sadece; herşeyin DOĞALı güzeldir :KK66:
denemek isteyen dener, denemek istemeyende denemez.
bebekbeklerken arkadasım paylaştığın için tekrardan tşk ediyorum. ve gelişmelerden sen ve kullanmaya başlayan arkadaslar haberdar ederse sevinirim. a.s.

bu karışımda başıma gelmeyen aksilik kalmadı bi güç varsa ve bunu kullanmamamı istiyorsa elinden gelen her şeyi yaptı valla :-)
ilk olarak etil alkol alacakken eczacılar bin bir türlü soru sordu, vermedi, çoğu yerde bulamadım ve ya çok pahalıydı. bir sürü sorun çıktı o yüzden uygun miktarda alamadım.
sonra yaptığımda o kadar ölçmeme rağmen bitkilerin üstüne boşalttığımda alkolü kavanozu doldurmadı. sonra da gidip alamadım tekrar.
ayın 17 sinde doluyodu bekletme günüm ben unutmuşum bugün alabildim ancak balkondan.
kavanozu açarken çok zorlandım ve bi anda açılınca yarısı bankonun üstüne boşaldı. geriye iki damla bişy kalcak diye bi bez alıp bankonun üstündekileri emdirip kavanoza sıkıp toplamaya çalıştım. sonra defalarca süzdüm evde tülbent ya da ince bi bez olmadığından süzgeçle yaptım ve ince tozlar kaldı.

bu kadar aksiliğe rağmen bugün ağda yapıp en azından zararlı olur mu diye küçük bi bölgeye deniycem umarım ölmem :p

morfaree karışımla ilgili başına gelen duruma üzüldüm,kapağı bıcak vb.yardımyla biraz hava almasını sağlayıp açmaya çalışsaydın eminim çok rahat açılacaktı kapak.
etil alkolü kolay temin edememene şaşırdım biraz,ben biçok farklı eczanlerden çok kolaylıkla temin edebildim,belkide yaşadığın ilde bulman zor olmuştur bilemiyorum...
..
ben bu foruma 2007 de üye oldum mesajlarımın%98 i istenmeyen tüyler başlıklarında olmuştur
çoğunuz gibi bende kurtulma yöntemlerini araştırmış ama hiçbirini uygulamaya cesaret edememiş biriyim
zırnık vb zararlı maddelerin kullanımından hep kaçınıması gerektiğini belirtmiş biri olarak bu karışımda kullanılan tek kimyasal etil alkoldür ve etil alkol birçok gıda ürünlerinde kullanılmaktadır,çünki bazı meyve sbzeler suda iyi çözünemediğinden etil alkolden yararlanılmıştır,içtiğimiz meyve suları vb araştırılabilir ....
zararlı olabileceğini düşündüğüm bir maddeyi asla paylaşmaya kalkışmam,karışımın tamamı araştırmaya açık gördüğünüz üzere...
etki görmeye gelince leylaq'ında söylediği gibi bu çok çeşitli sebepten ötürü herkese etki etmesi farklı olacaktır muhtemelen,hormonal denge,kişinin tüy yapısı ,kullandığı ilaçlar vb bir sürü şey...
şuan dünyada en ileri teknoloji lazer epilasyondur ,sebebide ısı ile yok etmesidir ve ısı ile yok edilen kıl bir daha geri getrilemez,ama lazerde herkese tam çözüm sunmuş değil hepimizin bildiği gibi ,bundada yine birçok etken var ,bikaç msj öncesinde paylaşmıştım
ben bitkisel bir ectract kullanmıştım ve ilk kullanım sonrasında ciddi olumlu etkiler görünce çok etkilendim ve bu şekilde araştırmaya bu karışımla tanışmaya başladım...
...
kullanıp kullanmama sorumluluğu ,isteği kişilerin kendi özgür iradesindedir
en iyisi kullanan arkadaşların yorumlarını takip etmek olacak
özellikle puha ve zübeyda kullandıklarını söylediler,kullandıklarında ciltte tahriş vb birşey oldumu ,kısa süre geçmiş olmasına rağmen,daha önce kullandıkları yöntemle kıyasladıklarında bir fark oldumu ,azda olsa sinyaller gelmeye başamıştır diye düşünüyorum..

Karisimi dolunay gunu ilk kez kullandim.her hangi bir tahrise sebep olmadi.ancak sonuc yazmam icin henuz erken diye dusunuyorum.zira normalde sir agda kullanan biriyim ve gozenekleri kapamasindan cekinerek bu kez sir yerine epilator kullandim.epilatorle killari kokunden alamamis yani kirmis olmam muhtemel.yine de sanki killarin cikisinda bir gecikme oldu.ilerleyen gunlerde azalma veya zayiflama konusunda daha net seyler yazabilirim ins.

Bebekbeklerken, canım senin formülü denemek için sabırsızlanıyorum aslında. Topiğinin ve yorumların sürekli takipçisiyim. Ben şuan folliex kullanıyorum, yoksa şimdiye kadar çoktan yapardım bu karışımı.
Bir de formülü geliştireceğini söylemiştin biraz da onun için bekliyorum.kaydirigubbakcemile
Azmini ve paylaşımlarını tebrik ediyorum. İnşallah başarılı olacak bu karışımın ve sayende bizler de rahat edeceğiz.hihoyyyt

slm bende bu formun sıkı takipçisi oldum benim karışımın bugün 8. günü ağda yapacağım ama karışımın 15. gününü bekliyorum kafama yine bir soru takıldıda ben genelde sir ağda kullanıyorum ama gözenekleri kapatıyormu normal ağdamı kullanmam gerekiyor ayrıca ben aktardan anasonda aldım gözenekler açılsın diye nasıl yaparsam daha iyi olur şimdiden teşekkürler

slm arkadaşlar ben karışımı uyguladıktan sonra tahriş kızarıklık vs olmadı yalnızca hafif yanma oldu geçti tüylerim yeni yeni belli olmaya başladı bıyıklarım henüz çıkmadı çıkanlarda belli belirsiz bacaklarımdaki tüyler yeni çıkmaya başladı onlardada incelme var epilatörle aldığım için kırılanlar belli oluyor onlar biraz kalın kökten kopanlar daha ince bikini bölgesindekilerde bayağ incelme var kollarımıda henüz anlayamadım zor aldım kollarımı çok kırılma vardı anlıyamıyorum bu yüzden bacaklarıma 15 gün olmadı ama bugün yine yapmayı düşünüyorum kollarımı bidaha yapmam olduğu kadarıyla diğer yerde birazdaha beklesin...Arkadaşlar ben ilk seansta incelme gördüm denemeyede devam edeceğim alkolüde yeni doğan bebeğin göbeğine pansuman için veriyorlar zararlı olsa vermezlerdi hem bebeklerin teni daha nazik.demet arkadaşımız zararlı olsa hem paylaşmaz hemde kendisine uygulamazdı.arkadaşıma tekrar teşekkür ediyorum a.s.

demet arkadaşım azmine,sabrına,araştırmacı ruhuna ve hepsinden önemlisi insanlarla olan diyaloğundaki saygına hayran kaldım.herşeyden önce bunu herhangi bir çıkar için yapmadığın tek amacının kadınlara en çok ıstırap veren bu dertten biraz oslun kurtarmak için uğraşıtığın ve yardımcı olmaktan başka bi derdin olmadığı ortada buda insana güven veriyor.emeğin ve paylaşımın için teşekkürler.
bende yakınbir zamanda epilasyon yapmayı düşünüyorum malum havalar ısınmaya başladı. benim en büyük derdim yüzümdeki tüyler. lazere gittim esmer olduğum için görmez dediler yapmadılar mecburen sir ağdaya başladım aldırınca yüzümdeki hassas olan yerlerde yara oluyor 25 yaşına kadar sivilcem olmadı bu nedenle yüzümde sivilceler çıkıyor ve izleri maalesef geçmiyor. hep şöyle canlı parlak bi cildim olsun istedim ama maalesef tüylü sivilceli ve lekeli hale geldi. kusura bakmayın bu konuda çok dertli olduğum için uzattım biraz.
en kısa zamanda bu karışımı yapıp deneyeceğim ama aklıma takılan bişi var epilasyonu yaptıktan sonra sadece 1 gün mü süreceğiz karışımı günde 3 kere. ertesi günlerde sürmemize gerek yok mu.

ben epilasyon yaptıktan sonra bir günde 3 kez uyguladım ertesi günü banyo yapmıştım dahada sürmedim bugün ikincikez uygulayışım epilasyon yaparken eskisi gibi acı hissetmedim heralde kıl kökleri zayıfladığından incelmelerde farkedilir derecede ama demet arkadaşımız nerelerde BEBEKBEKLERKEN nerelerdesin canım bizi yalnız bırakma bazı yorumlardan dolayı artık ilgilenmiyecekmisin yoksa..?

X