Isteksizlik (Dogum Kontrol Hapı) Yardım lütfen

Eczaneden de alinmiyor yani sirekt saflik ocagina mi gidiliyor? Arastirayim bana uygunsa bu da iyi aslinda.

Bende evliyken aşırı adet sancısı icin doktora gittiğimde dienille diye dogum kontrol hapi vermisti doktorum hic bir yan etkisini görmedim ne baş ağrısı ne isteksizlik

Yasmin bana da aynı etkiyi yaptı aşırı kuruluk var çok sıkıntı çekiyorum.Aynı şekilde isteksizlik de yapıyor bende.Aynısını benim görümceye de yapmış anlatıyordu geçen gün.

Canım ben 4 yıldır Yazz kullanıyorum, hiçbir yan etkisini görmedim. İsteksizşik kuruluk vs yapmadı bende, bi dene istersen

Yasmin bana da aynı etkiyi yaptı aşırı kuruluk var çok sıkıntı çekiyorum.Aynı şekilde isteksizlik de yapıyor bende.Aynısını benim görümceye de yapmış anlatıyordu geçen gün.
Dogumdan once Yasmin de kullandim bende de asiri bas agrisi yapmisti. Illa bi yan etki yapmak zorunda mi bunlar acaba ya.

Tek cocugum var yasim 30. Baska cocuk dusunmuyorum. Dogumda sordular baglayalim mi diye. Aptal gibi hayir dedim
Özel değilse neden 2.çocuk düşünmüyorsunuz? Tek çocuk doğumunda bağlayalım mı diye sormalarına da çok şaşırdım açıkcası

Özel değilse neden 2.çocuk düşünmüyorsunuz? Tek çocuk doğumunda bağlayalım mı diye sormalarına da çok şaşırdım açıkcası

Aslinda ben de ilk cocukta bagladiklarini bilmiyordum sormalarina şaşırdım. Sonra da evet demedigime pisman oldum. Belki ozelde oldugu içindir bilemiyorum ki.
Ozel bir sebebi yok. Tahammulsuz bir insanim. Bir cocuk bana yetti de artti bile :)

Bende 3 aylıktan vuruldum âdetlerim çoğaldı duzensizlesti tüylenme yaptı bu aylık vurulan her ay olan nasıl farklı mı

Üç aylık ine kullanmıştım ilk doğumdan sonra, baktım hem isteksizlik ve kuruluk olunca birdaha yapmadım.Ve eşim korundu o günden sonra.Kendimi niye riske atiymki dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…