İşte Sünnet Düğünümüz

BenNazKsK

Çiçek&Böcük:)
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2007
3.943
9
Çok kişiye söz vermiştim bu konuyu açmak üzere..Çok şükürki ayların heyecanı geldi geçti bile..Rüya gibiydi herşey benim ..Hani derler yaa bulutların üzerindesin..Tam cümle yerini buldu o gün..Allahıma şükürler olsun yüzümüzün akıyla çıkıp herkezi mutlu eden enfes bir düğün oldu..:lepi:

O günü sabahı evden ilk çıktığımda benim için çok önemi olan Canımın içi Burcuma telefonda bağırarak ve ağlayarak söz veriyorum senin için resimleri ekleyeceğim dedim..Okadar çok istemiştikki bizlerle olmasını...Kalbi hep bizimiyleydi..Emezimle konuştuğumdada ogünü anlatıverdim hemen..KK izmir grubundan kızlarımızda bizimleydi..Hepsi birbirinden güzel,hepsi birbirinden alımlı ve hepsi birer melek..Yüzlerinden gülümseme hiç eksik olmadı o gece..Rabbimde hiç eksik etmesin o tatlı gülümsemelerini...
Buradanda gelebilen herkeze çok teşekkür ederim..Gelemeyenleride canı sağolsun :1hug:
Benim 2, düğünümdü adeta diyorum yaa pamuk prenses konsept muhteşem bir rüya..Allahım böyle onurlu neşeli günleri hepinize nasip etsin..

Resimleri alıntı yapmazsanız çok sevinirim zira bir hafta bırakıp sonra komple silerim.. :hooray:

dscf1928gm5.jpg

trk0103id9.jpg

trk0121cu8.jpg

Son düzenleme:
Allah damatlığınıda nasip etsin inş

gerçekten çok güzel olmuş resimlerden bile belli

birden içimden buralarda yapılan sünnetmiymiş demek geldi :)

nazlı ablam süper görünüyosun yaa
harikasınız valla rüya gibi bi sünnet ben ilk kez böle bi sünnet düğünü görüyom ..

prenses gibi olmuşun canım yaa Şeniz
:nazar:

Son düzenleme:
Ooooordaki beyaz giyili bayan melek miydi yoksa benim mi? gözlerim yanılıyo...:eek:

Çok güzel görüküyosunuz.Hatta harika.
Rabbim damatlıgınıda gösterir inş.

Allah bozmasın mutlulugunuzu:1hug:

ALLAH'ım damatlığınıda göstersin
mutluluğunuz gözlerinizden okunuyor :nazar:
gülen yüzünüz hiç solmasın inşallah :Saruboceq:

canım ablamm bu ne güzellik maaşallah valla gözlerim kamaştıı.....:nazar::nazar::nazar:
çok güzel bir cemiyet olmuşş..rabbim diğer güzelliklerinide göstersin inş...:teytey:
o güzel yüzünüz hep gülsünn...çok yakışıyor gülmek....:asigim:
kocaman öpüyorum ablacım...
ŞenizŞeniz

Rabbim ,ailenizi nazarlardan korusun...:nazar:
oğlunuzun sünneti hayırlı olsun...Allah daha nice mürüvetlerini göstersin inşallah...
siz ve eşiniz de gelin ve damat gibisiniz..
mutluluğunuz ömür boyu sürsün....:nazar:

41 kere maşallah
nazar değmez inşallah a.s
ablacığım prensesler gibisin yahuu

Rabbim ,ailenizi nazarlardan korusun...:nazar:
oğlunuzun sünneti hayırlı olsun...Allah daha nice mürüvetlerini göstersin inşallah...
siz ve eşiniz de gelin ve damat gibisiniz..
mutluluğunuz ömür boyu sürsün....:nazar:

41 kere masallah.. Nazli cok güzelsin.. Allahim aileni Nazarlardan sakinsin...Oglusunun Sünneti hayirli olsun..Rabbim damatliginida gösterir, Insallah..a.s.

Nazlım süper olmuşsun :1rolleyes:
kaçırdığıma şimdi daha çok üzüldüm :eek:
az daha fotoğraf eklede gözlerimiz bayram etsinhihoyyyt
Allah Doğa' nın düğününüde bu şekilde yapmayı nasip etsin
Darısı başımasenağlama

::nazar::nazar::nazar:nazar:nazarlara gelmeyin allah sizi korusun allahım damatlığını da sizlere gostersin amin :Saruboceq::Saruboceq:

Arkadaşlar;
Nazlıcım aradı,Doğa'yı okula bırakmaya gitmiş,sizlere şu an cevap yazamadığı için özür diledi..benneyaptımki
İşi biter bitmez gelecekmiş..gamyoncuiremsu
Bu arada Nazlıcım tekrar tekrar söylüyorum süpersin ve harika bir geceydi..a.s.
Kocaman öperim Doğacığımı da..Şeniz

Resmen prenses gibi olmuşsun canım nazar değmesin :nazar:a.s.

Rabbim damatlıklarını görmeyi nasip eylesin inşallah :1hug:

X