Işte Makyaj Mucizesi

aynı kadın olduğuna emin misin...resmen burnu küçülmüş kadının...

Yaa kesinlikle saçla makyajın önemini görüyoruz işte,yüzünü aydınlatmışlar,izleri kapatmışlar,burnu küçük göstericek şekilde allık ve fondöteni sürmüşler,saçına fön,bi de güzel açıdan foto çekmişler ahanda 2 resimdeki kadın olmuş:sm_confused:

bir de insanların en kötü hallerini koymuşlar bence makyajsız normal halleri böyle değildir dikkat çemkem için en kötü kareleri koymuşlar jennifer lopez in makyajsız hali öyle değildir charlize theron un da sivilceli halini bulmuşlar julia roberts ın da en soluk halini bilinçli yapılmış bir şey bence

Bence bizlere de o kadar bakım profesyonel makyaj falan filan olsa ooohooo binkat güzewl oluruz yaa,hepsi o gördüğümüz kadar güzel hatun değil kanımcayasakkelime

j-lo nun burun ne kadar genis nicole richie zaten makyajli da igrenc

Arkadaşlar şu bir gerçek ki Türk kadınları ve Akdeniz ırkından olan kadınların kaşı gözü ve cildi çok güzel..
Ben turistik bir bölgede yaşadığım için her Allahın günü Amerikalısından Danimarkalısına Hollandalısına kadar hepsiyle haşır neşirim..bazen gruplara da katılıyorum eşim rehber olduğu için..tatilde oldukları için çoğu makyaj yapmıyorlar ve bir şeye benzemiyorlar..sapsarı bir saç sapsarı bir surat..dudaklarının rengi bile seçilmiyor yani..
Çoğu da Türk kadınlarını güzel buluyor ve ten rengimizi beğendiklerini söylüyorlar..(yada beni beğendikleri için de öyle söylüyor olabilirler...yerimseniben)

boya küpüne sokup çıkartıolar..yüzde 10 kilo makyaj malzemesi...
2-3 estetik ameliyat..
bi de PC photoshop programı..işte bu kadar..(ünlülerin en kötü hallerini koymuşlar gerçekten )
bana katılan yok mu?

Göz makyağı insanı çok değiştiriyo bence..çoğunun gözü küçücük makyajla çok hoş olmuş..en kötü hallerini koyduklarına katılıyorum..bence makyajsız bu kadar kötü değillerdir..gerçi makyajdan ciltleri bozuluyo ama yine de bu kadar kötü olmamalılar :)

bence hangi Turk kadinina makyaj yapsan bunlardan bin kat daha guzel olurlar.ama Turk erkeginde yani bazilarinda kafa yok komsunun tavugu ona kaz geliyor misali komsu ulkelerimizden alip getiriyorlar hatunlari...evdekini de suslesen cama yapisarak baktigin tv dekinden cok daha guzelini bulabilirsin yaninda...

peki arkadaşlar böyle makyaj yaptık.iyi çok güzel.sora eve dönünce makyajımızı temizledik.aaaaaaaa,aman tanrım.bence makyaj,yuzde begenılmeyen yeri degiştirmek yada kapatmak yerine güzel olan ve en çok beğenilen yeri ortaya çıkarmaktır.böylece kendimiz gibi görünür,naturel bir güzelliğe sahip olmanın keyfini çıkarırız.cünkü her kadın kendini beğenir.neden başkası olalımki.

ben bu kadınları görünce hep kıskanırdım yaa insanın moralini bozuyolar özellikle duş jeli falan alıcam katoloğa bakıyorum pürüzsüz bi vücut sanki yıkanınca öyle olucaz:teytey: insanı sinir ediyolar ama gerçekten çok çirkinler ben daha farklı fotolar da görmüştüm yıllardır makyaj yapa yapa yüzleri bu hale gelmiş tanımlanamaz lekeler ve yaralar...tatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…