Doğal Saç Bakım Kürleri İşte ipek gibi,parlak,şekilli saçların formülü

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
tesekkürler canim benim saclarimdada bu problem var hergün olmasada genelde sekilsiz kabarik elektriklelnen bi sacim var maalesef bunu uyguliycam

Bide yarım çay bardağı suyun içine bi tutam biberiye bi tutam kekik atıp 15 dk bekletim bu karısımla karıstırırsanız daha parlak bir sonuç elde edersiniz şakkıdı

Hayatım zeytin yağı en etki edeni oluyor isteyenler içine bağdem yağı falan da koyabilir ama ayçiçekle olur mu bilmiyorum birde hafi nemli saça olursa daha iyi olur ama hafif :)

dün yaptığım maskeyi yazıyım bende: hiç beklemediğim kadar yumuşak ve parlak oldu saçlarım.biraz zeytinyağı,1 yumurta,biraz bademyağı,bi çay kaşığı tarçın bunları karıştırıp saçlarımın heryerine dipen uca kadar iyice yedirdim.yaklaşık 1 saat bekletip yıkadım.ılık suyla yıkadım ki yumurta pişmesin ve kokmasın.gerçekten en ufak bi yumurta kokusu yok.saçlarım daha az döküldü bu banyoda ve yumuşacık oldu.ayrıca boyalı ve düzleştiriciden yıpranmış saçlarım kendine geldi.kesinlikle tavsiye ederim deneyinzemuszemushiç inanmazdım ve üşenirdim şu doğal bakımlara ama artık düzenli yaparım:nazar:

Ben de sadece zeytinyağı ve yumurta akını karıştırıp deniyorum, çok işe yarıyor gerçekten.. naçizane:kedi:

Hayatım soruna cevap vermiştim ben denediğimde hafif nemliyldi ama kuruya olurmu bilmiyorum yeterki sırılsıklam damlalar akmasın :)

X