İşte Gençlik aşısı "Drakula"

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
Gençlik aşısı bulundu: Kendi kanınız!
Yüz gençleştirme ve saç çıkmasında en etkili yöntem Drakula Metdou

06.11.2009 13:01
Yurtdışında Drakula metodu olarak bilinen hastanın kendi kanı ile gençleşmesi yöntemini yaklaşık 6 aydır İstanbul’da uygulayan Op. Dr. Ziya Şaylan ve Op. Dr. Sedat Baş ile görüştük.

"Bu yöntem tamamen kendi kanınızda bulunan onarıcı hücrelerin ve büyüme hormonlarının alınarak tekrar size verilmesi esasına dayanmaktadır. Parmağınız kesildiğinde yaraya giden kan önce pıhtılaşarak yarayı kapatmakta ve daha sonra içerdiği onarıcı hücreler ve büyüme hormonları sayesinde 5-7 gün içinde yaranız iyileşmektedir. Doğanın bu mükemmel yara onarımı yöntemini artık bilim adamları estetik amaçlı olarak kullanmaktadır.

Uygulama şöyle yapılmaktadır, kolunuzdaki damardan alınan yaklaşık 50 ml kan (Bir bayanın adet döneminde bir günde kaybettiği kandan daha az bir miktar) santrifüje konmakta ve içindeki alyuvarlar ayrıştırılarak alınmaktadır. Geriye kalan ve tekrar yoğunlaştırılan, akyuvarlar ve plasmadan oluşa kan yaklaşık 3-4 ml’lik bir miktara inmektedir. Sıvı onarıcı hücre ve büyüme hormonları açısından çok zengin olan bu yeni oluşum, (ki aslında sizin kanınız) gençleştirme ve tedavi amacı ile tekrar vücuda verilmektedir. "

Kullanıldığı yerler:

Yüz gençleştirme: Alyuvarları alınmış bu yeni oluşum yüz gençleştirmede Mezoterapi yöntemiyle deri altına sıkılır, yüzün yaşlı derisi 2-3 uygulamadan sonra gözle görülür bir şekilde gençleşir.

Saç dökülmesinde: Saç diplerine enjekte edilerek zarar görmüş saç folikülleri onarılır ve saçlar canlanarak belirli bir saç miktarı artımı gözlenir.

Koku kaybı: Koku kaybının belirli nedenlerinde burun içine enjekte edilerek koku alma duyusu canlandırılır.

Dişeti hastalıklarında: Diş etlerine sıkılarak diş etleri onarılır.

Mide bağırrsak hastalıklarında: Reflu ve kolit gibi mide barsak duvarı iltihaplarında iltihaplı bölgelere sıkılarak hastalık belirtileri azaltılır ancak hastalığın sebebini ortadan kaldırmak için başka tedavilerde gerekir.

Yara onarımında: Şeker hastalarında ve yaşlılardaki iyileşmeyen yaralar bu yöntemle iyileştirilir.

Ameliyatlarda: En son olarak da ameliyat sırasında yara kapatılırken içine konduğunda yaranın iyileşmesini hızlandırır ve yara izinin daha estetik olmasına yardımcı olur.

İnsan vücudunun kendini yeniden onarmasının sırrı yine kendisinde ve bu hücrelerde saklıdır.

Selin Kunt Tütüncü

skunt@haberturk.com

tamam iste bizim dedigimiz yöntem de buydu aradıgımız
500 mılyon dediler bana esteworld u aradım ben

ankarada yapan dr varsa bana yazar mısınız?

tamam iste bizim dedigimiz yöntem de buydu aradıgımız
500 mılyon dediler bana esteworld u aradım ben

ankarada yapan dr varsa bana yazar mısınız?

Hayır cnm bizim dediğimz bu değildi. Bence bu farklı bi yöntem. Baksana İstanbulda yapan drların adı verilmiş. Esteworl geçmiyo. bizim bahsettiğimizn bu olduğunu sanmıyorum. Ankarada varmı bilmiyorum :sm_confused:

hayır aynısı
alyuvarları santifujde ayrılıyor yontem aynı
plazma-dracula adı herneyse aynısı ıste

evet este world de var
ama bize daha pahalı demişlerdi.bi arkadaşım saç için sordu.bilmem kaç seansı 3800'e geliyodu

bana tek seansı 500 ytl demişlerdi ama o zaman kampanyaydı
bi de 30 lu yaslar ıcın 2 seans yetebılır demıstı
ayol bunlar her telefona baskası bakıp mıllete farklı bısıler mı anlatıyorlar
ya saglıkcı yok mu aramızda?hemsıre doktor ??

ya aslında bu uygulamayı santrifüj cihazı bulun an her merkezdeki dr yapar
şöyle ki aklıma bişi geldi
hanı saglık ocaklarında vs kan verdigimizde, bi cihaza koyuyorlar ya tüpleri
ee o tüplerdeki kanı cevirmiyor mu o cihaz?CADIARZU
zaten belli bi dk dan sonra sanırım alyuvarlar aşağı çöküyor oluyor sana dracula aşısı
bi sormak lazım sanki ne yapıyorlar da 500 ytl imiş de 3800 ytl imiş
hay pişşikkkkkkkkkkk!:mymeka:
ocaktaki dr a sorucam....:lepi:
süphelendim o gördüğüm cihazdan...
yahu kan benim kanım değil mi? neden size sırf kanı cevirip bi igne yapıcaksınız diye 500 ytl veriyorum
alla alla :eek:lmaz:

X