Gelinlik Modelleri İşte Gelinlik BU

ikinci modelin aynısını diktiriyorum, alt kısmı biraz daha kabarık olucak ama. ben çok beğendim. eğer güzel durursa üst kısmına hafif taşlar serpiştirilcek.

ikinci modelin aynısını diktiriyorum, alt kısmı biraz daha kabarık olucak ama. ben çok beğendim. eğer güzel durursa üst kısmına hafif taşlar serpiştirilcek.

ALLAH C.C mesud etsin cnm ama tabi bana karışmak üzerime vazife değil ama bence gelinlik sade taşsız daha güzel ama biraz daha kabarık daha hoş olur şimdiden mutluluklarr

ALLAH C.C mesud etsin cnm ama tabi bana karışmak üzerime vazife değil ama bence gelinlik sade taşsız daha güzel ama biraz daha kabarık daha hoş olur şimdiden mutluluklarr

yok canım olur mu öle şey ne demek. aslında bu gelinliği ilk gördüğümde aynısını yani taşsız istemiştim. ama ilk gelinlik bakmaya başlarken üstü full taş arayarak başladım.istediğim küçük küçük taşlar ve karışık serpiştirilmişti, yani bi desen çıkmayacaktı. ama hep büyük büyük taşlar vardı ve bana o şekilde taşlar çokk kaba geliyo. gelinlikçiye de içimde kalır mı ki taşlı diye fikrimi söyleyince bi iki dizi atılabilir hoş olur gibi bişiler dedi. bakalım yapıcak görücez eğer olursa ok vericem. sağol canım önerin için

X