işte buda eren beyın hikayesii

canım hıkayenı okudum bende normal ıstıorum ama cok korkuyorum :CüvCüv:allah bagıslasın saglıkla buyutursun ınsallah oglusunu

canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün ömürlü olsunn.

canım benim seni çook tebrik ederim o tosunuda yanaklarından popişinden ısırırım.... maşallah çok tatlı... Rabbim analı babalı büyütsün inşallah... duaların içinde allah razı olsun...

canım çok tebrik ediyorum,ne güzel normal doğurmuşsun...keşke ben de doğurabilseydim...şimdi şimdi aklıma geldikçe sinir oluyorum...sen masaya yatınca çokbeklemeyip doğurmuşsun ne güzel,ben bi de o kadar saat sancının üstüne masa da da 3-4 saat çektim,gene de doğuramadım :çok üzgünüm: hatta öyle ki hemşireler beni bırakıp öğle yemeğine bile gittiler...aaah ah çok talihsiz bi doğum hikayem oldu valla...o yüzden seniinkini imrenerek okudum yerimseniben tekar tebrik ediyorum
hayırlı olsun canım,Alah analı babalı,güzel günlerde büyütmek nasip etsin

hhıhh siz başta cekiyosunuz o sancıları biz sonra cekiyoruz tek fark bu ama ortalama aynı acılar

neyse canım önemli olan kavuştun yavruna allah analı babalı büyütsün cok cektiniz vallahi bide corumlu dogursaydı rahatlıycaktık :dance:

walla sana brawo
4 kilo bebiş ve 5 dikiş :)))
antrenman mı yaptın kız doguma gitmeden önce..
Erenimize de maşallaaaaaaaaaaaaaaaaahhh

walla sana brawo
4 kilo bebiş ve 5 dikiş :)))
antrenman mı yaptın kız doguma gitmeden önce..
Erenimize de maşallaaaaaaaaaaaaaaaaahhh

sağool hıden teyzesıı..senın oğluşunada maşaşşah pek tatlııu.YOKKIZ ASLINDA ÇOK CİmnASTIK DERGILEI VARDI DOĞUM ÖNCESI AMA HIÇBİRİNİ NYAPMADIM MAŞŞALLAH BIZIMKI BI AÇILDI BIDAHA AÇILDII:roflol::roflol:..EREN BEYINC CAZIBESINE DAYANAMADII..(RABBIM E ŞÜKÜRLER OLSUN ÇOK ÇEKTIRMEDI HERALDE DİKİŞLERIMDENDE ÇEKMİCEM SAnırım çünkü şuana kadar acım yok inşallahta olmaz...

canım işnşallah açılırda sezeryan olmazsın ...dualarım senınle bende 4 sm açıldı ve sunı sancı ile geri geldı...rabbım yardımcın olsun sunı sancı çok can yakıyor ama dayan tamammı...sakın sezeryan olma son ana kadar en son çare sezeryan güzelim allah yardımcın olsunnn

Canim, Allah anali babali buyutsun :) cok sukur bebisini sag saglim kucagina aldin, :teytey: dogum hikayeni bi nefeste okudum annemde yanimdaydi, o da Allah bagislasin diyor :1hug: ama bebisinin resmi gözukmuyor canim CADIARZU

allah bağışlasın bebişini...seni hiç tanımıyorum ama doğu hikayeni hüngür hüngür ağlayarak okudum..ne güğzel bebişin artık kollarında...sağlıkla büyüsün inşallah...

Son düzenleyen: Moderatör:
tebrik ederim canım ..doğumlarımız arasında 1 saat 45 dakka var canım .. Allah tosununa uzun ömür versin analaı babalı büyütün inşallah

allah bağışlasın bebişini...seni hiç tanımıyorum ama doğu hikayeni hüngür hüngür ağlayarak okudum..ne güğzel bebişin artık kollarında...sağlıkla büyüsün inşallah...

canım benım saolll..darısı tüm isteyenleree....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…