İşte benim hamilelik belirtilerim..!

citogay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
46
0
Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim. Adetten önceki belirtilerimi şu şekilde sıralayayım;
Bebeğin rahme ekildiği gün (bunu internetteki otomatik hesaplayıcılardan öğrenebilirsiniz) müthiç mide bulantısı, halsizlik, yorgunluk, baş ağrısı. üşüttüm heralde demiştim ve o gün işten izin almıştım. Ama meğerse o gün rahime ekildiği günmüş. Diğer belirti ise kalp çarpıntısı, yürürken nefes almada zorluk. Kasıklarımda ağrı. Bu belirtileri adet tarihimden önce yaşadım. Darısı başınıza kızlar..:teytey:

hayırlı olsun canım allah sağlıcakla kucağınaalmayı nasip etsin.canım bende regl bekliyorum çarşamba günü.
benimde tam gününü hatırlamıyorum ama bi gün boyunca aynen bulantı ve gece inanılmaz arttı artık uyuyamadım yani bi halsizlik ateş artık eşim noldu dedi bende üşüttüm herhalde dedim şimdi senden okuyunca umutlandım.

Son düzenleme:
hayırlı olsun canım allah sağlıcakla kucağınaalmayı nasip etsin.canım bende regl bekliyorum çarşamba günü.
benimde tam gününü hatırlamıyorum ama bi gün boyunca aynen bulantı ve gece inanılmaz arttı artık uyuyamadım yani bi halsizlik ateş artık eşim noldu dedi bende üşüttüm herhalde dedim şimdi senden okuyunca umutlandım.

canım inşallah hamilesindir. bir arkadaşıma da aynısı olmuştu. mide bulantısı baş dönmesi üstelik kusarken belini incitti. ve hemen o ay hamile kaldı. haber ver olur mu?

citogay malesef bugün kırmızıları gördüm fakat sabah bi geldi sonra kesildi ne oldu anlamadım bekliyorum devamı gelir herhalda erkende oldum zaten

citogay malesef bugün kırmızıları gördüm fakat sabah bi geldi sonra kesildi ne oldu anlamadım bekliyorum devamı gelir herhalda erkende oldum zaten

hayırlısı canım dert etme. benim geçen ay kistim vardı ve hiç umudum yoktu. ama bak bu ay hamile kaldım. herşey Allah'tan.

öyle tabi herşey Allahtan rabbim nezaman nasip ederse o zaman olur yeterki sağlıklı ve hayırlı olsun (inş.)dert etmiyorum önümüzdeki aya bakcam canım yumurtlama zamanı hergünmü ilişki olsa yoksa bi gün aralıklamı

:eek:iyi geceler arkadaşlar bende yeni üye oldum sizinde yazdığınız gibi bendede kasıklarımda ağrı var belimde yumurtlama dönemindeyim inş hamileyimdir dua edin eşim çok istiyo allah herkese çocuk nasip etsin sağlıklı yardımcı olursanız sevinirim :eek:

öyle tabi herşey Allahtan rabbim nezaman nasip ederse o zaman olur yeterki sağlıklı ve hayırlı olsun (inş.)dert etmiyorum önümüzdeki aya bakcam canım yumurtlama zamanı hergünmü ilişki olsa yoksa bi gün aralıklamı

canım illa hergün olucak diye diretme, o düşünce ile de ilişkiye girme. senin ve kocanın canı istediği zaman ilişkiye gir. olacaksa da olmaz stresten.

:eek:iyi geceler arkadaşlar bende yeni üye oldum sizinde yazdığınız gibi bendede kasıklarımda ağrı var belimde yumurtlama dönemindeyim inş hamileyimdir dua edin eşim çok istiyo allah herkese çocuk nasip etsin sağlıklı yardımcı olursanız sevinirim :eek:

İnşallah canım dualarımız seninle. Hayırlısı olsun.

X