Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

Maşallah cok güzel cıkmışsın canım,:nazar:hiç hamile gibi durmuyorsun göbekte olmasa,allah hayırlı doğum nasip etsin,

Canım saol.Hamile kalmadan önce hamileliğimde çok kilo alıcağımı düşünüp korkardım.allaha şükür korktuğum gibi olmadı.Sadece 10.500 gr aldım.Beli lastikli pantolanlarımı giyebiliyorum sadece göbeğim var çünkü kalçalarım büyümedi...Bebebğim 3.200 falan doğucak ama birazcık zayıff:bbo: Gerçi usg de olanla doğum kilosu değişiyomuşş görücez artık

maşallah kızlar göbüşleriniz çok güzel çıkmış allah nazarlardan saklasın hepinizi...

ama bir fikrim vaaar

Doğumdan sonra da göbüşlerin son halini görmek istiyoruz
ne kadar iniyor bir fikir olur en azından
hadi üşenmeyin...

Allahima şükürler olsun bendede göbek kalmadi ama hala balik etliyimm inşallah onlarda gider..evlenmeden önceki halime donerim inşallah..

ya nasil yaptiniz kizlar Allah askina 3 aylik hamile gibiyim igrenc duruyor
cildirmak uzereyimmmmmmmmmmmmmmmm
vallaha cildircam gercekten iyce kafaya taktim igrencccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Ya çorumlu 3 aylik hamile gibiysen sende göbek gelna yoktur evham yapma 3. Ayda göbek belli olmuyor zatii..çok acik olur şekerimmm aaaaaaaa amaaa

bende bugün bayram için bişiler almaya çıktım sinir oldum doğru sürüst bişi bulamadım tam 42 beden giyiyorum yaaa badilerde küçük geldi memelerdenn off vermem lazım benimde walla hiçbir pantolonuma giremiyorum:KK43:((

yok be sende hanıle olsan bebeğin emmez canım senı.(heralde şaka yaptın ama).aklınızda bulunsun hamıle kalırsanız süt acı oluyormuşş bebek ememıyormuşş...

aynen kanaycım benimde geçti dünm test yaptım hatta çok korktum ama negatif çıktı bian önce olsam rahatlıcam wallahii tam günümüde bilmiyorum gerçi doğumdan sonra oldum amaaynı günmü gelir bilmiyorum hakkımızda hayırlısı....

X