Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

slm canım öncelıkle esınle bır ömür mtluluklar dılerım sana.hanı dıyosunya en az ıkı sene gecer dıye bence okadar bekleyemeyeceksınız ınsan bı zaman sonra kendını eksık hıssedıyo bebısın özlemını cekıyosun.ben 11 aylık evlıyım ve bebek ıcın delırıyorum sende böyle olacaksın buna ınan.herseyın hayırlısı tabıııııa.sa.s

canimcim cok tsk ederim,biz daha temmuzda evlenicez..esimin almanyaya geldiginde buralara bi alismasi gerekiyor..yani bu önce 1 sene falan sürer..o yüzden bi öyle gecer vakit..daha sonra sinda birbirimize cok hasret kaldik,dile kolay 5 sene.. onun acisi cikmali..gezmeli tozmali an geldiginde evde pijamalarla keyif yapmali.. ayrica bide benim is durumu var..kendi isim olunca öyle pat diye degisiklikler yapamiyorum.herseyi planli projeli yapmak zorundayim :1rolleyes:
ama "kazayla" olursa bilemem tabi jeyyar
allah gönlüne göre versin..hayirlisiyla kucagina evlat versin canim :1hug:

aman bidisim koydun he sonunda gobusunu masallah şakkıdı:teytey:
nazar degmesin emi :asigim:

ay bebekler ikiz mi ah yesinler ya ne guzel yatiolar hala annelerin karindami saniolar ne baksana yapismislar gene :dance:
allah anasina babasina bagislasin yesinler emi nazar degmez insallah :asigim:

göbüşler süper kızlar.. u2rem in göbüşü görünce şok oldum :1shok:ahada aynen böle .. kızzz sen bizi hamişim diye kandırıyonmu bakemmmmmmm :roflol:

bıdşım ikizlere bayıldım eltin ne şanslı öyle bi kız bi erkek bi seferde kurtulmuş:nazar::nazar:Allah nazarlardan esirgesin güzel bebişleri:nazar:

bıdışım seninde maşallahın var nazar değmesin
U2rem şaşırdım valla çok hoş ben hep seni daha heybetli hayal ediyordum :)))) şaşırdım

u2rem göbüşün çok tatlı çıkmıç canım ne güzel hiç kilon yok çıtı pıtı bi göbişin var..
allah nazarlardan saklasın...

bıdışım seninde canım çok güzel çıkmış göbişin maşallahhh....

u2rem hakkaten göbeğin çok küçük maşallah sana canım kilo derdin olmayacak hiç.. bıdışım senin yiğenleride allah analı babalı büyütsün maşallah eltin çok şanslı.... çilek sende u2rem e yetişmişsin maşallah...

img0128ec3.th.jpg

img0132hr4.th.jpg

Bunlarda 9 Mayıs' ta doğan yeğenlerimiz... Eşim amca oldu... Bir kız bir erkek... Bende yenge oldum tabii...

ayy canım yaaa maşallah allahımanalı babalı büyütsün ..... bende ikizlere hamileyim.. acaba nasıl oldu bebişler.. kaç haftada felan bii sorun oldumu ... inşallah darısı bana :)

Kızlar çok teşekkür ederim. Göbişim nasıl olmuş ama? En sonunda koydum. İkizler 34 haftada geldi. Erkek 2200 kız 2820 doğdu. Şimdi çok iyiler maşallah. Çok şekerler. Bir kız bir erkek olmasıda ayrı bir güzellik. Allah herkese nasip etsin. Sezeryanla alındılar. Yarın 40 ları doluyo. Kız en son 3,5 kilo, oğlan ise 3 kilo idi.

Helencim sanada maşallah. Allah bir avazda kurtarsın.

sağolun kızlar güzel düşünceleriniz içina.s.
kızlar ben de büyüsün de ööle ekleyeyim göbişi diye 9 ay bekledim...:dilcikar::dilcikar:neyse beni de bööle kabul edin artık..:roflol:.aslında bir yandan da ii bişi hiç ağırlaşmadım yatarkende çok rahatım ağırlık merkezim çok bozulmadı diyorumya bazen yüz üstü uyandığım bile oluyo Kötü KazenKötü KazenKötü Kazen

bıdışım ssen de büyütmüşün göbişi:nazar:

bebeklere sölicek şey bulamıyorum hep hayalimdi ikiz bir kız bir erkek Allah bağışlasın onları

helen cok seker cikmissin cnm ..
bidisim sonunda yaniiiiiiii :dance: ama sende ilk aylar birden büyüttün simdi normale dönmüs gibi :)masallah masallah :nazar:

u2rem çilek bıdışım ve helen göbüşlere maşallah çok güzel çıkmışlar u2remcim ne güzel göbeğin küçücük çok kibar
bıdışlım sizinde bebkleriniz çok şeker maşallahh allah analı babalı büyütsün inşallah

walla u2iremcim sen bu cocugu cıkar ve mankenlik yap bence deeee
kız bıdısım yerim senin göbeginin icindekini ben masallah masallah
bu arada ikizler de süperrrrr, ilk basta saka sandım oyuncak mı dedim..biblo gibiler yawrummm onlarada 41 kez masallah

helencim allah kurtarsın ne kadar sanslısın bebegin kollarında olacak yakın zmaanda allah kurtarsın cnm ya

walla u2iremcim sen bu cocugu cıkar ve mankenlik yap bence deeee
kız bıdısım yerim senin göbeginin icindekini ben masallah masallah
bu arada ikizler de süperrrrr, ilk basta saka sandım oyuncak mı dedim..biblo gibiler yawrummm onlarada 41 kez masallah

helencim allah kurtarsın ne kadar sanslısın bebegin kollarında olacak yakın zmaanda allah kurtarsın cnm ya

sağol canımcım a.s.a.s.a.s.ama 75 kiloyum hadi birazı gitse doğumla bu kiloyla ancak büyük beden mankenlik yapabilirim:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

X