Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

yha bugün carsida ikizmi dedi eski is arkadasimKötü Kazen girizikaliii:eek:klava: saklanmistir o dogerinin arkasina diyo..
halbuki bence normal karnimin büyüklügü yafs 8 bucuk aylik yani sonuctaa

aman ne kiziyon askito,iykide hamisim ne kadar büyük olursa olsun deseydin sende..

bende bianda 7 kilo aldim bence cok ama,bazen düsünüyorumda;

hayatimin bütüm bölümünü hamis olarak geciremiycegime göre,

tadini cikariyorum valla ben bu durumun...konuyuda nasil bagladim ama:)

kızlar ben daha 9 haftalığım ama göbeğim niye bu kadar çok çıktı...sizdede olmuşmuydu içim rahat değil bi sorunmu var diye korkuyorum :KK43:(((:-)çok üzgünüm:

resim0346xv0.jpg

Son düzenleme:
herkesin bünyesi farklı canım kiminin içi geniş oluo hemen çıkmıo kiminin hemen çıkıo hiç takma kafana canımm çok tatlı çıkmış göbişş allah kucağına almayı nasip etsin...

Canım ben 11 haftalıkken hamile pantolnu giyiyordum. Bu gayet normal. Temmuz annelerinin göbeği yoktu. Benim göbeğim kocamandı. Sanırım ya gazdan yada iç karının darlığından. Endişelencek bir şey yok hamişliğin keyfini çıkar...

sağolun arkadaşlar içimi rahatlattınız...çünkü sürekli takip ediyorum herkesin gö(be)bişler haftasına göre normal benim fazla olunca tedirgin oldum...böyle giderse 40. haftamı hayal bide edemiyorum :))

kız dark ne guzel buyumus ole gobusun bayıldım

gulcınf kız senın gobuste çok guzel yok canım ne buyugu keyfını çıkar bebek olduktan sonra nasıl erıtsem telasına dusersın

bende bı göbişimi güncelliğim dedım ...bu arada göbişim alttan çatlamış yafssss..görünce koçişe koştum hemen.meğersem eşim görmüş bide bana söylemıyoo üzülecem diye...
3723.jpg
3723.jpg

hayırlı olsun.fazla kilolu değilsin hamile olmana rağmen

canım kılolu değilmiyim çok nazıksın saol heralde kaç kılo aldınız topiğine bakmadın 82 kıloyum boyumdandır belkı kılolu göstermıyorda olabılırım 10 kılo aldım hamılelığimde heralde 85 ıle bıtirecem:dance::dance:

ooo sen benim göbişi görsen kremde kullanmama rağmen türkiye haritası gibi oldu

şekerım krem felan kar etmıyo onlar yalan valla ben 100 ytl ye yap aldım taaa nereelerden gelıyomuş çok ıyı gelıyormuş dıye...bir işe yaramdı iştee.5 .aydan berı kullanıyom bıde 70 mlım bışı...aman ne olursa olsun artık bebişim sağ salım gelsın de gerısı boşş..

maşallah kızlarrr göbüşler çok tatlı.ben çok uzak kaldımm sizlerdenn herkezin kocaman olmuş.yeni arkadaşlarda gelmiş maşallah onlarada herkese maşallah..nazar

X