Göz Makyajı işte benim 3 gün önce yaptırdığım ve herkesin çok beğendiği kaş kontürüm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

baypipo

annesinin birtanesi
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
946
0
şu şekliyle biraz ince ama 15 gün sonra gidicem ve tekrar düzeltecekler şuan kaşlarım kabuk oldu içleri 15 gün sonra doğal halini alacak
10873.jpg

kalıcı makyaj yaptırdınız heralde.iyi günlerde kullanın.2.resim güzel fakat sanki 1.resimdeki renk siyah gibi.ten ve saç renginize göre koyu gibi geldi.1.resim için söylüyorum.

kalıcı makyaj yaptırdınız heralde.iyi günlerde kullanın.2.resim güzel fakat sanki 1.resimdeki renk siyah gibi.ten ve saç renginize göre koyu gibi geldi.1.resim için söylüyorum.

evet şu haliyle koyu 15 gün sonra açılacak ama 1. resimde bayağı koyu çıkmış aslında o kadar koyu değil. kaş kontürü yaptırdım

bu benim kocam herşeye karışıoo.burnumu yaptırıcam diorum hayır dio.lens takıcam hayır dio.silikon yaptırıcam diorum onada hayır dio ve beni gıcık ediyoo.ama ben burnumu yaptırıcam 18 nisana gün aldım :)))

bu benim kocam herşeye karışıoo.burnumu yaptırıcam diorum hayır dio.lens takıcam hayır dio.silikon yaptırıcam diorum onada hayır dio ve beni gıcık ediyoo.ama ben burnumu yaptırıcam 18 nisana gün aldım :)))

:):) saolsun benim kocam lense kontüre kıyafetime falan karışmaz göğüslerimi yaptırmak istesem ona izin vermez ama şuan ihtiyacım yok allaha şükür:):) ahh bu kocalar diyesi geliyo insanın

can acıtan birşeymi birde kaç seans uygulanıyor ne kadar ödediniz merak ettim.bu arada cok hos olmus

kime yaptırıyosun bende doktor araştırıyorum????

Canım çok güzel olmuş şekli güle güle kullan :nazar:
makyajlı halim demişsin ama hem uzaktan çekmiş hem de karalamısın o resimde hiç belli olmuyor
ben de daha kalın istiyorum hem benim kaşlarımda boşluklar var dökülmeler var
yaklaşık 2 yıldır da geri dolmuyor, oralar da dolduruluyodur dimi?Boyama olduğu çok belli olur mu?
hergün makyaj yapmasam bile kaş kalemiyle mutlaka dolduruyorum oraları yoksa yamuk yumuk
delik deşik duruyor.
:KK50:

evet dolduluyor canım benim kaşımda seyrekti şimdi görenler bayılıyor şekli kavisliydi kaşımın sadece aralarına doldurmalar yaptı çok güzel oldu

Canım yha nerde yaptırdın ben Resımlerı Goremıyorum Malesef Bende yaptırmak ıstıyorum benım kaslarım yogun fakat kavıs kısmını kuaforum kaptırdı ve küstü cıkmıyorlar oraya dolgu yaptırcam ve ben resımı nasıl gorurum acaba daha yenıyım burda :)

X