İstanbullular beraber Kimsesiz Çocukları ziyaret edelim mi?

Kızlar ne kadar mutlu olduğunuzu okudukça size imreniyorum, gelmeyi çok istiyordum ya...

Dayım'dan az önce geldik ama nasip değilmiş işte, lütfen en kısa zamanda yine düzenleyelim, çok istiyorum bende.

Bu etkinliği düzenleyen canım arkadaşıma, shekerkizcandy 'ye çok teşekkür ediyorum a.s.
Sayesinde yıllardır istediğim hayali gerçekleştirmiş oldum. Ayrıca bu etkinliğe gelen kişileri tanıma fırsatı buldum.. Hepiniz değerli, sıcakkanlı, sevgi dolu ve samimiydiniz. Böyle bir ortamda bulunduğum için çok mutluyum. zemuszemus
Canlarım hepinizi öpüyorum yanaklarınızdan opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

Kızlar öncelikle gelen arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ederim.Çok sevindim tanıştığımıza.
Çok güzel bir gün yaşadım.Zaten miniklerin abla abla deyişleri bile kulaklarımda.Boyunlarımıza sarılıp atlamaları,bolca öpmeleri,kendilerini ve odalarını bize açmaları,masumlukları...
Zaten bizi bekliyorlar tekrar.Bunu hem gözleri hem de dilleri söylüyor...
Herkez çok sevgi doluydu.Yurt görevlileri de gayet iyi insanlardı.Fotoğraf çekilme hayalimiz suya düşse de yarın kendi çekildiğimiz fotoları eklerim.
Bir dahaki sefere tekrar buluşmak üzere.opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
kızlar umarım fotoğraf çekindiniz bugun tekrar sınava girdim gelmeyi çok isterdim lütfen bu tür etkinlikleri tekrarlayalım bidahakine bende katılmak istiyorum
canım sen gelmeye niyetlendin ya o bile yeter inşallah birdahaki sefereopuyorumnanaktan
olumunekankayizsmile
Kızlar ne kadar mutlu olduğunuzu okudukça size imreniyorum, gelmeyi çok istiyordum ya...

Dayım'dan az önce geldik ama nasip değilmiş işte, lütfen en kısa zamanda yine düzenleyelim, çok istiyorum bende.
canım inşallah bir dahaki sefere gelirsin sağlık olsunda
dayın için çok geçmiş olsuna.s.

bendeolumunekankayizsmile

tarihi beraber kararlaştırabilseydik esas ben gitmek istiyordum ama kısmet olamadı maalesef

ben de gitmeyi çok istiyordum malesef gidemedim mafoldumben
ne güzel bir gün geçirmişsiniz çok sevindim sizin adınıza inş. başka bi zaman tekrarlanır bu tür buluşmalar

Günaydın kızlar ben ancak gelebildim, eve gittiğimde yorgun düşmüştüm, saatlerin nasıl geçtiğini hiç anlamadım, pc'yi açmaya gideyim derken uyuyakalmışım :))
Gerçekten çok güzel bir gündü, hem yeni arkadaşlarla tanışmak hemde yararlı bir etkinliğe katılmak çok güzeldi.
Candy'cim canım sen bu organizasyon işini kıvırdın sanırım, bir dahakine yine peşindeyim :))

Kuzum esas ben senin peşindeyim.kaydirigubbakcemile3

Bolsekerli,prensesi,arzuco umarım bır dahakı sefer hepberaber gideriz
Candy tşk ederim sana cnm böyle güzel bir işe vesile oldugun ıcın
Fotograflarımızıda eklerız bugun ınsallah su an işteyim aksama artık, bende gizliden cektim iki tane :)

Kızlar topic açalım oraya ekleriz.Olur mu?En geç yarın sabah yüklerim.
Beni bekleyin anacığım:))

Son düzenleme:
inş. tatlım evet resimlerinizi bekliyruz hadi bakalım hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…