istanbulda plaj nerede nasıl gidilir acil

Sarıyer:
Kısırkaya Plajı ıyi kalite
Gümüşdere Plajı ıyi kalite
Kilyos Plajı ıyi kalite
Rumeli Feneri Koyu Yeterli kalite
Rumeli Kavağı Plajı Yeterli kalite
istanbulda benim gittiğim paljlar bunlar
giriş ücreti 7-8 tl arası....
şile yede 40 yılda 1 gideriz...

Listenin içinde kendi oturduğum yerin adı da var ve iyi kalite demiş il sağlık müdürlüğü.Ne yazık ki çok yanlış tespit..Kıyılar rezil bir halde,yosundan ve pislikten geçilmiyor.Dizboyu suda bile dibi göremiyorsun ne yazık ki.Tabi bu görünen pislik bir de tahlil ettirmek lazım ki tahlil de bile temiz çıksa(ki hiç sanmıyorum),görüntü berbat..

Büyükçekmece,Kumburgaz ve daha aşağısı...Buraları felaket.Suyun üstü yeşilimsi yosunlardan geçilmiyor.Şu kırmızı denizanaları ile dolu zehirli olanlar...
Kıyıköy ıstanbul'a yakın güzel denizi.
Kilyos deniz düz olduğunda fena sayılmaz.
Egeli biri olarak ıst'da gönül rahatlığı ile denize girilebilecek yer fazla değil.Hem Ege'ye benzer mi?Benzemez.

benım tavsıyem silivride semizkum var orası mütişti gümüşyaka olabilir adalar olabilir kötünün iyisi olarakta cınarcığı tavsıye edebılırım

Kilyos ve Gümüşdere plajlarını öneririM.
Özellikle Gümüşdere plajı yazın çok sakin oluyor.
Kumu desen cam gibi
Yaz mevsimi geldi ama havaların berbatlığından bir kere bile
giremedik denize:sinifsinif:

Kilyos ve Gümüşdere plajlarını öneririM.
Özellikle Gümüşdere plajı yazın çok sakin oluyor.
Kumu desen cam gibi
Yaz mevsimi geldi ama havaların berbatlığından bir kere bile
giremedik denize:sinifsinif:

Gümüşdere de o tarafta mı? Bir de Kilyos'a toplu taşıma ile ulaşım nasıl olur 4. levent, beşiktaş ya da mecidiyeköy'den. Bir bilginiz var mı?

Gümüşdere de o tarafta mı? Bir de Kilyos'a toplu taşıma ile ulaşım nasıl olur 4. levent, beşiktaş ya da mecidiyeköy'den. Bir bilginiz var mı?

Sarıyerden kalkan 152 no'lu otobüslegidiliyormuş. Sarıyer-Kısırkaya otobüsü.. Bayaa sık otobüs var.. link vermek yasakolmasa atardım buraya:sm_confused:

Evet canım yakınlar Kilyos ve Gümüşdere.
Belki gidersin.Hüseyin Kalkavan Lisesi var Sarıyer Merkezde.
Onun karşı kaldırımında hem Gümüşdereye hem de Kilyosa minibüsler var.
Rahat rahat gidersin.Plaja kadar götürüyorlar çünkü.
4.Leventten,Beşiktaştan Sarıyere direk otobüsler,minibüsler var.
Sarıyer Merkezde inersen dediğim gibi Gümüşdere ya da Kilyos minibüslerine biner
plaja gidersin.ıstersen Kilyosa otobüsler de var minibüs durağının azıcık yukarısında

Sarıyerden kalkan 152 no'lu otobüslegidiliyormuş. Sarıyer-Kısırkaya otobüsü.. Bayaa sık otobüs var.. link vermek yasakolmasa atardım buraya:sm_confused:

Hem Kısırkayaya hem de Kilyosa otobüsler var.

Son düzenleme:

Evet canım yakınlar Kilyos ve Gümüşdere.
Belki gidersin.Hüseyin Kalkavan Lisesi var Sarıyer Merkezde.
Onun karşı kaldırımında hem Gümüşdereye hem de Kilyosa minibüsler var.
Rahat rahat gidersin.Plaja kadar götürüyorlar çünkü.
4.Leventten,Beşiktaştan Sarıyere direk otobüsler,minibüsler var.
Sarıyer Merkezde inersen dediğim gibi Gümüşdere ya da Kilyos minibüslerine biner
plaja gidersin.İstersen Kilyosa otobüsler de var minibüs durağının azıcık yukarısında

]

ayrın tılı bilgi için teşekkürler. artık bulamamak imkansız olur sanırım:)

arkadaşlar bu sene adalar'da denize giren oldu mu? ya da durumla ilgili bilginiz var mı? eskiden kınalı'dan girerdik şurda 3-5 yıl önce bile ama 2 senedir hiç gitmiyoruz adalar'amafoldumben

ayrın tılı bilgi için teşekkürler. artık bulamamak imkansız olur sanırım:)

arkadaşlar bu sene adalar'da denize giren oldu mu? ya da durumla ilgili bilginiz var mı? eskiden kınalı'dan girerdik şurda 3-5 yıl önce bile ama 2 senedir hiç gitmiyoruz adalar'amafoldumben

Ben de Adalarda hiç denize girmedim.Uzak kalıyor çünkü banaboshayallersmile
Temiz mi acaba?Bilen var mı?

X