istanbulda oturan annişler bakar mısınız?

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
574
6
Kızlar cuma günü kontrolümüz var ve de pnomokok aşımız.Çoğu ilde aşılar sağlık ocağında vurulmaya başlandı.Fakat istanbulda hangi sağlık ocağını arasam henüz gelmedi diyorlar.Belki sizin bulunduğunuz semtte başlamıştır?Bilgisi olan varsa lütfen yazsın.Ona göre aşıyı özel hastahanede vurdurmam sağlık ocağına götürürüm sonuçta pahalı bir aşı.

cnm 2 hafta önce b.taşa sormuştum yapmıyorlardı,yarın gene bi ara sorarım cnm

KIZLARRR;
beylikdüzüne gelmiş pnomokok aşısı haberiniz olsun bayramdan sonraki vurulacakları aşıyla birlikte vuracaklarmış pnomokok u da haberiniz olsunnnsırnaşık şey

Bende bizim burda sordum haberimiz yok dediler...Beylikdüzüde çok uzak kalıyor...araştırıyorum ama bakalım...başka bi yer bulursam yazarım....

ya kızlar pnomokok aşısı hangi aylarda oluyor. dr bana bu ayın 20 sinde vurdur dedi bu ay aşısı yok çünkü. ozaman kızımın 4 aylık olmasına 8 gün kalıyor . doğrumu acaba CADIARZUCADIARZU

ya kızlar pnomokok aşısı hangi aylarda oluyor. dr bana bu ayın 20 sinde vurdur dedi bu ay aşısı yok çünkü. ozaman kızımın 4 aylık olmasına 8 gün kalıyor . doğrumu acaba CADIARZUCADIARZU

canım pnomokok 3-5-7-12 aylarda oluyo.en iyi sonuçları bu aylarda veriyomuş.ben 3. ay kontrolünde 120 ytl ye yaptırdım

kızlar bende araştırdım ama sağlık ocaklarından net bir bilgi alamadığım için vurdurdum dün 123ytl ye artık 2.dozda gelirse o zaman giderim sağlık ocağına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…