İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

bu Handan hanımın numarasını alan arkadaşlar gitinizmi Handan hanıma nasıl memnun olan varmı?????
bende gidiyorum iğneliye bacaklarıma bikini bölgeme 4-5 seans oldu bi değişiklik yok çıldırıcam yakında

Merhaba, siteye yeni üye oldum ve yardıma ihtiyacım var. Yaklaşık 1,5 yıldır IPL lazer'e gidiyorum ama nerdeyse hiç faydasını görmedim. Benim tüylerim sarı-kızıl-birazı da siyah. Siyahlar gitti ama diğerlerinin hepsi duruyor ve iğneliye karar verdim. Ama hiç bilgim yok. Bostancı civarında birisini buldum, saati 75 tl ya anlaştım. Bu fiyat iyi mi? Önce heryerime ağda yaptırdı ve şimdi de çıkanlara iğneliye başladı. Ancak 2 günde bir gitmem gerekiyor ve her gidişim 1,5 saat. Ve sürekli yeni kıllar geliyor. Düşünüyorum da buna ne para yeter, ne sabır, ne de zaman. Bunun doğru şekli nedir ve Bostancı civarı güvenilir yapan biri var mıdır bildiğiniz.
Nolur beni yönlendirin.

Arkadaşlar, okudum yazılanları, bir handan hanım'dan bahsediliyor. Kimdir bu bayan, hangi bölgede? Bana bostancı,suadiye civarında iğneli epilasyon yapan güvenilir biri lazım..

ben de handan hanımın yerini ve telefon numarasını merak edenlerdenim özel mesaj atabilir misiniz ya da burdan yazabilir misiniz acaba gerçekten ihtiyacım var

Arkadaşlar, okudum yazılanları, bir handan hanım'dan bahsediliyor. Kimdir bu bayan, hangi bölgede? Bana bostancı,suadiye civarında iğneli epilasyon yapan güvenilir biri lazım..

Bende zamaninda cok yorulmustum dogru bir yer bulana kadar... Bu forumda okudugum bilgiler ile sonunda dogru yolu bulmus ve bu hepimizin ortak sıkıntısından en sonunda kurtulmustum...

Bu siteye ve yazanlara borcumu odemek icin bilgimi ve tecrubemi paylasmam gerekiyor.... Ben İstanbul Göztepe de bulunan bir guzellik merkezini en sonunda bulmus ve bu bulmacadan kurtulmustum. Sonucta edindiğim tecrube ise su oldu:

1- Hijyene onem verin
2- Yapanlar konusunda uzman olsun.
3- Kullanilan makina ve iğne ye dikkat edin. (Bana uygulanan cihaz Kanada da uretiliyormus. İgnede yanlis hatirlamiyorsam Balerin gibi bir seydi.
4- İşlemden sonra cımbız ile çekildiğinde bir sey hissetmiyorsanız işleminiz başarılıdır. Aksi ise zaman-acı-para kaybıdır.

Şimdilik aklimda kalanlar bunlar... Umarım faydalı olmustur...

Hepinize SABIR...:)

Ben Nişantaşı'nda Çiğdem Hanım'a gittim. Diğer uygulamalarında başarılı olabilir ama iğneli epilasyonundan hiç memnun kalmadım. Tüyler hemen geri çıktılar. Yara olmaz demişti ama o da oldu.

anladığım kadarıyla siz göztepedeki gül abbasoğluna gidiyorsunuz bu dedikleriniz onun tarifine uyuyor..

anladığım kadarıyla siz göztepedeki gül abbasoğluna gidiyorsunuz bu dedikleriniz onun tarifine uyuyor..

Ben de Gül Hanım'a gittim ama nedense son madde de arkadaşın söylediği gibi bi durumla karşılaşmadım. Sanki normal bir şekilde cımbızla alınıyormuş gibi hepsini tek tek hissettim. Kimsenin işine karışmak istemem ama bende oraya çokça gittim ama iğneli epilasyonda akım verildikten sonra kılın cımbızla zorlamadan çıkması gerektiğini öğrendim. Ki o zamanlar başka yer aramaya başlamıştım.

Araştırmalarım sonunda bi yere gittim ve orda da memnun kalmadım. Sonra tekrar başka yere gittim ve burası benim için son aşama oldu. Asıl iğneli epilasyon nasıl yapılır, akım verildikten sonra nasıl kıl kendiliğinden düşer hiç bi zorlama yapmadan ve yaptıran kişi bunu hissetmez bunların hepsini burada gördüm..

Bu sitedeki arkadaşların yaptıkları paylaşıma çok şey borçluyum. İyi veya kötü.. Deneme yanılma yoluyla öğrendim çoğu şeyi. Gözümü karartıp yüzümdekilerden kurtulmak istiyordum çünkü.. Aynaya bakarken kaç kez gözlerimin dolmasına sebep olan; otobüste, yolda, işte, her yerde yüzümü kapatmak için uğraştığım; konuşurken karşımdakinin yüzüne bakmaktan çekindiğim geçmişteki durumlardan çok şükür ki kurtuldum..
Ben bu sitede lazer yaptırdığım dönemlerde niçin iğneli epilasyon konusuna hiç bakmamışım diyorum. Lazer yüzünden tüm yüzüme yayılan kıllara sahip oldum albuki.. O kadar çok iyi biliyorum ki bi insanı ne derece etkiler bu.. O zamanlar hele bu yüzden kimseyle bile görüşmek istemiyordum sadece işe gidip geliyordum..

Allah'ıma binlerce şükürler olsun ki şu an kurtuldum hani o erkek gibi yüzümde olan kıllardan.. Sadece geçmesi gereken hafif lekelerim var o kadar. Ki bu kadarı bana yetiyor. Kimse çok çok yakınıma gelmeden bişe anlamıyor. Şu anda da çok ince ve kısa olanlarıma çalışıyor yüzümde. O yüzden iyileşme sürecim yavaşlıyor ama inşallah bu da geçecek..

Son düzenleme:

ben de lazer mağduruydum o kadar çok araştırdım ve kaç yer denedim hiç sonuç alamadım beni düştüğüm durumdan gül abbasoğlu kurtardı kılların çekildiğini hiç bir zaman hissetmedim şuan yüzüm bitti diğer bölgelere başladım devam ediyorum iz leke kabuk hiç bir şey olmadı ben onunla dediklerinizin hiç birini yaşamadım çok memnun kaldım akşam yaptırıyorum ertesi günü sorunsuz bir yüzle çıkabiliyorum dışarıya darısı sizin başınıza .

Benim dediğim durumu yaşamayan nadir insanlardansınız oraya gidipte.. Nasıl hissetmezsiniz ki kılın çekilişini.. Zaten iki el birlikte çalışmıyor Gül Hanım.. Ve ilk önce akım veriyor birden fazla kıla.. Sonra da cımbızla onları topluyor.. Ben bu esnada sanki hiç akım verilmemiş gibi normal bi şekilde cımbızla alınmasını tek tek hissettim.. Sonra her hafta buraya gidiyordum ama hiç azalma olmadıgını gördüğüm için bıraktım.. Ve şu anda çok şükür ki doğru adresteyim.. Bitti sayılır çokta rahatım yani bu konuda

Son düzenleme:

O kişiye gidip aynı şeylerden şikayet eden çok oldu forumda, yalnız değilsin. Aksini iddia eden de hep aynı kişi nedense. Ben de cımbızla alındığını anladığım anda bırakmıştım, hiç pişman değilim :)

Arkadaşlar o kadar yorum yazılmış ki anlayamadım ama en sonunda Handan Hanım da karar kılınmış ama bu hanımın adresini bile var mı ya da soyadını da yazsanız google dan aratsak?

bazı üyelikler var böyle nefessiz bir şekilde gül hanım öyle iyi, böyle iyi, çok memnunum diye yazıp duruyorlar. çok ciddiye almayın, bende mi sorun var demeyin çünkü muhtemelen aynı kişi yazıyor hepsini, burda daha önce de dikkat çekmişti bu durum. kimin yazdığını da tahmin edersiniz.. şu an kime gidiyorsunuz acaba?

zeytinyağlı fasülye bnd esenin yaşadıkalrını şu anda birebri yaşıyorum ve okuyunca gercekten sasırdım demmeki benim gibi olanlarda varmış dedim.inan bnd e insanlarla konuşurken yüzlerine bakamıyorm sıkılıyorum.lazer sonrası yüzmdeki kıllar başedillemez oldu iple alsam bile çıkmayanlar belli oluyor siyah siyah.hayata küstüm resmen bu yüzden aynaya bakmak ,alışveriş yapmak istemiyor insan. hoşlanıdğım çocuğa bile yüz vermiyorum nedeni de yüzmü görrecek olması
insanın kaşı gözü güzle olsa bile kıllar utanç veriyor yaa.neyse bnde göztepedeki giitm .iğneliyi cok fazla bilmiyordum buardan okuduklarımla gittim oraya.cımbız kullanıyor ama çekince acımıyor .haftada bri gitmem lazım ve neredeyse 100 tle ye yakın vericem . az para değil yaaa.ama bu çektiğim sıkıntılardan kurtulacaksam yemem içmem yinedne veririm diyorum. senin memnum kaldığın yerin adını bana msj atarmısn .bn yeni üeyim msj atamıyorum.senle bi şeklde irtibata geçip oranın adresini Aalmam lazım gerçekten.
Allah bizim durumumuzda olanlara yardım etsin. herkese basit bişey gibi geliyor ama derdi çeken bilir

merhaba bayanlar,

Mesleğim estetisyenlik olunca bu forum ilgimi çekti.Ben de iğneli epilasyon uygulaması yapıyorum.Bazı arkadaşların yazdıklarını okuyunca şaşırdım.Kılın cımbızla çekilirken hissedilmesi,yüzde lekeler falan.. yüz bölgesi vücudumuzun en hassas olduğu bölgedir.İğneli epilasyonda hijyen,kullanılan iğne ve uygulamayı yapan kişinin titiz davranması çok önemlidir.Kullanılan iğnenin dezenfekte edildiğinden emin olun ve kılın cımbızla çekildiğini hissettiğiniz yerde işleme devam etmemenizi öneririm.

kızlar benim favorilerim sakal gibiydi boynumda bile vardı! her hafta ağda yapardım ve çıkmaya başladımı saçlarımı salardım üstüne kabus gibiydi! iğneli epilasyona başladım kozyatağında bi güzellik merkezinde ilk epilasyon 1 saat sürdü ama 1 ay sonra yarısı yok olmuştu kıllarımın hemde çıkanlar incecik ve gri sarı arası cılız çıkmıştı.. 1 yıl 1 buçuk ayda bir gittim tamamen yok oldular inanılmaz mutluyum saçlarımı istediğim gibi topluyorum ve sıfır iz kaldı :))))

Ben şimdiki gittiğim yeri de buradan buldum. Şirinevlerde Melis epilasyona gidiyorum.. Hani ilk zamanlar kabuk durumu filan oluyor ama sabredince hepsi geçiyor.. Benim tek tük kaldı onlara da ayda bi gidiyorum artık..

Amin inşallah kimin ne derdi varsa Rabbim yardımcı olsun. Bazen isyan bile ettiğim oldu malesef. Diyordum keşke Allah başka bir şey verseydi de ilaç içip kurtulsaydım. Çok şükür ki şimdi makyajımı yapıp güzel güzel geziyorum :) Senin de Allah bir an önce bunlardan kurtulmanı nasip eder inşallah..
Yukarıda yazdığım gibi Şirinevlerdeki Melis epilasyona gidiyorum. Ben herşeyi göze alarak oraya gittim. Ama her şey sabretmekten geçiyor ilk başta.. Gittiğim zamanlarda kabuklanmalarda da zor zamanlar geçirdim ama şimdi ö günlere çok şükür diyerek bakıyorum :)

[COLOR="#FF0000"]Yukarıda yazdığım gibi Şirinevlerdeki Melis epilasyona gidiyorum. Ben herşeyi göze alarak oraya gittim. Ama her şey sabretmekten geçiyor ilk başta.. Gittiğim zamanlarda kabuklanmalarda da zor zamanlar geçirdim ama şimdi ö günlere çok şükür diyerek bakıyorum[/COLOR]

zeytinyağlı fasülye
bnde bu meşhur bagdat caddesinendeki yere bi kere gttim 10 gün sonra biarz çıktılar kıllar şimdi iyimi kötümü onu tam anlayamadım bu durum.melisi aradım bnde ama orda leke sorunu oluyo gib bi izlenim oluştu bnde nedense.sende demi leke kaldı

merhaba bnde kılların cımbızla çekilmesi sırasında hissediyorum amam nasıl olsa akım verildi etki eder diye düşünüydum sizce bu yanlışmı dzenli gidiyorum ama yineden her hafta cıkıyorlar .kılın kendiliğindnemi düşmesi gerekir normalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…