İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

bende gül hanıma gitmeyi düşünüyorum ya gül hanıma gidipte bitiren yok mu ? gidenleri okudum bu forumdan..netice nedir acaba kızlar ??

gül hanım kusura bakmasın kendisi çok tatlı bir insan ama deneyimimi paylaşmak isterim... 6 seans düzenli denicek şekilde gittim, haftada 1 gün. belirgin bir azalma ya da incelme olmadı. zaten kılın her hafta çıkması da bence normal değildi. daha sonra işe başlamamdan dolayı bana yakın bir yer araştırdım, 4 seans gittim yalnızca ve işimden dolayı çook düzensiz bir şekilde, defalarca kesmek zorunda kaldım ona rağmen belirgin şekilde azalma ve baya incelme var. Gül hanımda kabuk iz olmuyordu çünkü akımı çok az veriyordu dolayısıyla fayda etmiyordu, bu gittiğim yerde malesef kabuklanma oluyor iki gün çenem kırmızı dolaşıyorum ama sonrasında geçiyor. Benim için önemli olan bir an önce bitmesi o yüzden problem etmiyorum.

arkadaşlar yüzde boyunda tüyleri ince ama siyah olan arkadaşlardan yaptıran var mı iğneli ve sonuçlarını yazarmısınız?

aynı şeyleri yaşadım, oraya gitmek evde cımbızla almakla eşdeğer bence. haftada 1, 3-4 seans gitmiştim, akımı çok az verip cımbızla çektiği için ince tüylerden bazıları kalın çıkmıştı. allahtan zamanında fark edip bıraktım, şu an gittiğim yerde akım ve acı olması gerektiği gibi, alınan tüyler çıkmıyor önemli olan bu.

Selam, Adres Bilgilerini mesaj atabilirmisin...

nereye devam ediyosun guvastanema dediğim yere mi ayser hanıma mı

bende bu yönde çok mağdurum ama devam ediyorum bana gittiğiniz yeri özelden mesaj atarmısınız ama lekeden çok korkuyorum teşkr ederim

şu an nerede yaptırıyorsunuz ? :)

şu an nerede yaptırıyorsunuz peki ? :)

Kızlar ben kızım için adana'da klinik olan bir ortamda epilasyon yaptırmak istiyorum, Adana"da çarşıda dağıtılan güzellik uzmanı yazılan yere gittim kızların ağzı iyi laf yapıyordu 10 seans için 750 tl uygulayacakları yöntem ise 2010 ipl yaş tahtaya basmak istemiyorum ,soruşturmam neticesinda hiç uygun ve etkili yöntem değilmiş paranı sokağa atarsın dediler,birde morel bozukluğu eklersek kötü adana'da nerede yapılmaktadır ,bilginize ihtiyacım var tşk

ema canım bende adanada yüzüm ve boynum için sormuştum lazerdi ama o zman tabi hangiisi ii olduğunu bilmiyodum ama ıpl ye modern ağda diyolar hiç bulşama derim bende gittiğim güzellik merkezinde yüzümü ve boynumu sordum bayan baktıktan sonra yapmayalım kesinlikle artar dedi bana zamanla dökülür dedi bana beninki sarartıcıdan dolayı sıklaştı uzadı bide çok inceler ama döküleceği yok şimdide öğrendim en iisi iğneli ymişş ama adanada nerde en iisi var ben çok merak ediyorum

ema canım bende adanada yüzüm ve boynum için sormuştum lazerdi ama o zman tabi hangiisi ii olduğunu bilmiyodum ama ıpl ye modern ağda diyolar hiç bulşama derim bende gittiğim güzellik merkezinde yüzümü ve boynumu sordum bayan baktıktan sonra yapmayalım kesinlikle artar dedi bana zamanla dökülür dedi bana beninki sarartıcıdan dolayı sıklaştı uzadı bide çok inceler ama döküleceği yok şimdide öğrendim en iisi iğneli ymişş ama adanada nerde en iisi var ben çok merak ediyorum

bilgi için tşk en son mersine gitmeye kara verdim özel hastenelerde uygulanıyormuş iyice araştıracağım az para değil sokağa atamam birde zaman kaybı

canım ama adnada daha iyileri olabilir . sizinkidemi yüz için ? eğer düzgün bi yer bulursan banada yazarsan çok sevinirim

canım peki kabuklar geçtikten sonra bi iz ya da leke kalıor mu ? kabuklar çok mu belirgin ya da fazla..ne kadar sürüyor iyileşmesi ?

Yüz için değil ama koltukaltı ve bikini bölgesi için iğneliye gidiyorum. Uyuşturucu kremi yarım saat öncesinden kalın bir şekilde sürüp strech filmle kapatınca hiçbir acı duyulmuyor. 2. seansıma gittim ve neredeyse bittiler. Çok memnunum gittiğim yerden..

nereye gidiyorsunuuuz :)

Avrupa yakasında özellikle mecidiyeköy 4. levent taksim civarında gidip de hem iz kalmaması konusunda hem de azalması ya da bitmesi konusunda güvenilir bir yere ihtiyacm var artık denediğim yerlerden pek memnun kalmadım o yüzden yarıda bıraktım devam etmek istiyorum bildiğiniz yerleri özelden atabilirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…