İstanbulda Hsg rahim filmi çeken varmı özelde

bhrmam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2024
10
2
23
Merhaba İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasainda özelde uyguna rahim filmi çektiren var mı devlet de randevu yok yardımci olursanız sevinirim

Merhaba İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasainda özelde uyguna rahim filmi çektiren var mı devlet de randevu yok yardımci olursanız sevinirim
Ben sonomed de çektirdim. İlgi alaka ortam falan güzeldi. Ama gene çektirsem anestezili çektirirdim :) çoğu kişide ağrı olmamış ama işlem sırasında bende oldu.

Aralıkta şişli echomar da cekilmistim 3 buçuk civarıydı diye hatırlıyorum fiyatını anestezisizdi benim hiç ağrım olmadı çok kısa bı işlem eğer tüp açılmayacaksa

Merhaba ben bu yıl ya Nisan sonu ya mayıs başı Şişli echomarda çektirdim 4.000 civarıydı. Anestezisiz çektirdim hiçbir acı olmadı sadece minicik adet sancısından bile daha hafif bir kramp hissettim o da 1 dakika falan bile sürmedi. Mayıs ayında da hamile kaldım.

sonomed kadıköy 6.000 TL anestezi olmadan çektiler maalesef 2 tüpümde kapalı olduğu için ben biraz sancı çektim ama 10 dakika da açtılar inanılmaz ilgililerdi

Gözünüz aydın çok sevindim inşallah bizde hayırlı haberler aliriz

ben çekildim canım bi kaç ay önce Kadıköy de. Acısız çok iyiydi bidaha deseler birdaha yaparım

Ne mutlu size . Her şey yolundadır inşallah.

6.000 tl gecen hafta cektirdim echomar şişli sıfır acı anestesiziz
Bende çektireceğim ama çok korkuyorum . Tıkanıklık var mıydı tüplerinizde ? Sanırım tıkalıysa çok acıyor ve ağrı oluyormuş . Bir de denize havuza girmeyin diyenler var . Çekimden 4 gün sonra tatile gidecektik . Çok kafam karıştı

çekmeden önce iliskiye girmeyin dediler hamile kalma olasıgılı sebebiyle, onun dısında benim hiç acımadı normal muaynede alet giriyor ya birebir aynısını yaşadım ekstra ne bi his ne bi baska acı sıfır diyebilirim. Korkmayın. Ama bu merkez icin bunu söyleyebilirşm diğer merkezlerde acıyanlar duydum. Tüplerimin ikiside genisleme ve büzüşme gibi birşey çıktı tıkalı değilmiş ama ikiside baska bşr sıkıntı cıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…