İstanbul'da Fal - Falcılar

Yazılan son 4 kişinin semtlerini yazsaydınız daha iyi olurdu. Aşkım cafeyi hatırlamıyorum ama 3 ve 4 dekiler Bakırköy'de 6. olan da Beyoğlu diye biliyorum.

Kim olduğunu hatırlamıyorum bir arkadaş İnci Cafe'ye gidip Nesrin'le görüşmüştü ama baktırmamıştı. Telefon numarası onda olması lazım.(İnci Cafe'yi merak edenler için)

canın sağolsun be burmik ne olacak veririz ucuzmuş da zaten bi de o söylesin gerçekleri patır patır yüzüme alıştım zaten gelen vuryor giden vuruyor

1-kadıköy yelkovan cafe handan (rex sinemasının yanındaki barlar sokağındaymış)
2-bakırköy purple cafe gül
3-Bakırköy-sea garden- neslihan
4-Bakırköy laf cafe- çiğdem
5-aşkım cafe- azat
6-Beyoğlu-inci cafe- binnur, nesrin
7-Arzu-Üsküdar (ayna falı)

ben biliyorum umutluperi idi sanırım
bu arada geçmiş sayfalara bakınca lindranın da dilek hakkında olumsuz görüş bildirdiğini gördüm ve burmillanın vurucu darbesinin gelmediğini ve smile 24 ve chloes aslına bakarsanız istanbulda iyi falcı yok sanırım

Kızlar, yakında İstanbul'u tüketeceğiz(kolay kolay biteceğini pek sanmıyorum ama) Biz yavaş yavaş şehir dışına açılacağız gibi. kaydirigubbakcemile3
Çeşitli şehirlere kültür turları düzenleniyor ya, biz yakında fal turları düzenleceğiz.kaydirigubbakcemile3

Biri fal turları düzenlese varya acayip para kazanır. Bizim gibi çok etrafta çünkü.

Kızlar Aşkım Cafe neresi? Bu Azatı ben hatırlayamıyorum. Biriniz bilgilendirebilir mi?

slm kızlar
ben laf cafedeki çiğdeme gittim;şuanı çok iyi biliyor, kişilik analizleri çok iyi ve aileden çok bahsediyor hatta ne zaman bana sıra gelecek diyorsun aileden bahsederken...daha aydınlatıcı olsun diye şunu da anlatayım hayatıma girme ihtimali olan birisi vardı onun karakterini nereli olduğunu mesleğini dahi bildi ama gelecek konusunda bişey diyemiyorum bana gelecek konusunda net bişi söylemedi sana bağlı falan dedi.Buarada giderseniz çok kalabalık oluyor bide salı ve perşembe yokmuş onu da belirteyim

arkadaşlar listeyi yapın en az iki kişinin deneyip de beğenmediği kişileri çıkartın daha doğrusu alt sıralara indirin yine iki kişinin deneyip de beğendiği kişiyi yukarı taşıyın böylece faydalı bi liste olur

kızlar rahşanın ya da emine akkayanın teline vaya adresine ulaşabilen olursa bana gönderebilir mi?

evet canım ya da biz bulamadık..mesela edirnedeki gibi...arkadaşım tekrar gitmeyi düşünüyormuş...bakalım ondan haber veriyorum...

evet cnm ya kusura bakma mangonun karsı sokagı ..gırınce az ılerde sag tarafta apartmanın 2. katı ne ydı sokagın adı ..a ile başlıyordu ..ama orası mangonun karsısı
mis sokaga gelmeden 1 sokak once

alevkocum buarada bana da falcılar hep aynı şeyi söylüyor ama tarihlerin hiçbiri birbirni tutmuyor ben de kafayı yiyorum

aman allahım sayfalar çoğalmış, kafam zaten karışmıştı iyice, allak bullak oldu şimdi..kafamçokkarıştı

pazaretsi gunlerı yok bınnur arkadsslar hberınız olsun

selam kızlar...

ne kadar çok yeni isim oluşmuş:)..bu kişilere giden olursa...lüten düşüncelerini paylaşsın..
yeni listeden ben sadece neslihana gitmiştim...bir kaç sayfa evvelsi tecrübelerimi yazmiştim...ilk faki süper idi...zaman ve olayları aynen...söylediği gibi yaşadım....ikinci falima gittim tabii (2 ay sonra falan)...bu sefer söyledikleri maalesef tutmadı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…