Tüp Bebek Merkezleri İstanbul Tüp Bebek Merkezi Dr. Çağdaş Aslan Hastaları Lütfen Buraya

sunpoem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
1
0
Merhaba arkadaşlar belki fayda sağlayabilirim ümidiyle buraya yazıyorum. 1980 doğumluyum ve tüp bebek konusunda deneyimini tek geçeceğim herkesle seve seve paylaştığım doktorum hakkında sizleri de bilgilendirmek istiyorum. Belki bir çoğunuza ümit olur. Zamanında eşimle çok problem yaşayarak boşanma aşamasına geldiğimiz nokta da karşımıza çıktı Dr. Çağdaş Aslan. Belki bir fayda sağlarım güzel haberlere vesile olmuş olurum. ilk tedavimde negatif sonuç aldık, doktorum tekrar deneyelim deyince ikinci tedaviyi de denedik. Çünkü biliyorduk ki elinden gelenin en iyisini yapıyor. Anlatıyor, dinliyor, istediğin her zaman ulaşabiliyorsun. Kesinlikle bizi ticari bir meta olarak görmüyor ki birçok merkezin handikapı bu. Hiç bir ümidimiz kalmamışken önce tüp bebek takibimiz daha sonra da ikiz bebeklerimizi kucağımıza veren Çağdaş hocama sonsuz teşekkürlerimi her zaman sunarım.

Son düzenleme:
merhaba ben 39 yaşındayım yumurta rezerv az aret kamar da 2 defa denedim negatif oldu şimdi çağdaş beyle devam etmek istiyorum
sizde sorun neydi, acaba

Merhaba
Bende 30 yaşındayım. Birçok başka doktorda bir sürü başka tedavi denememe rağmen maalesef hiç gebe kalamadım.
sonra bir şekilde istanbul tüp bebek merkezi' ne gitmeye karar verdim ve Çağdaş hoca ile tanıştım. Yaklaşık 15 doktordan sonra benimle gerçekten konuşan, derdimi dinleyen bir doktora denk geldim. Hiçbir doktorun göremediği problemimi gördü ve ameliyat olmamı sonrada tüp bebek yapacağımızı söyledi. Mayıs ta ameliyat ve yumurta toplama işlemim yapıldı transfer için biraz beklememiz gerekti bünyem kendini toplasın diye. Transferim yapıldı Çağdaş Hoca bu süreç boyunca benimle sürekli ilgilendi. 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Öce Allahın izniyle sonrada Çağdaş Hoca sayesinde hamile kaldım. 5 hafta 6 günlükken düşük oldu maalesef. Ama Çağdaş Hocam sağolsun umudumu hiç yitirmiyorum. Bu çok zorlu bir süreç ve bu süreçte sizi anlayan size psikolojik olarakta deste veren doktor bulmak çok önemli. İyiki karşıma çıkmış. İkinci transfer için gitmeyi tekrar o heyecanlı süreci yaşamayı iple çekiyorum.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama herkese tavsiye ederim hastanemi ve doktorumu.

Bu arada polikistik overlıyım. Düşük nedenim belli değil genetik testi verdik sonuç çıkmasını bekliyoruz. Eğer bir problem yoksa ikinci transferi yapacak Çağdaş Hoca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…