İstanbul rahim filmi çektirennler

Şişli echomarda anesteziSiz çektirdim. Korkulacak hiçbir şey yok çok hafif ağrı oluyor onun dışında zorlayan bir durum yok
Ben bundan 3 yıl önce çektirdim anestezsiz. çok kötü onun için bu sefer kesinlikle anestezi altında yapacam buldum kartal ' da vera hastanesi 1100tl teşekkür ederim canım.

Kızlar merhaba ben 4yildir çocuk istiyorum olmuyor ilk hamileliğim de rahim filmi çektim kaldım kızım oldu hiç korunmadim tekrar hastane hastane dolaşmiyim diye yine dolaştım yine rahim filmi çektirecem yeni taşındım buraya onun için pek bilmiyorum rahim filmi özel hastane uygun biliyorsunuz mu
Peki sorum su tikaniklik var miydi yoksa sonuc temiz cikti ve hamile mi kaldiniz

Ben bugün kadıkoy Sonomed te bugün çektirdim. Anestezili önermediler, cinsel ilişkide acı yaşamıyorsanız sorun olmaz dediler, ok dedim. Benden önce çıkan arkadaşa sordum, adet sancısı gibi dedi, gönül rahatlığıyla girdim ama ilk dakikalarda gerçekten adet sancısı gibiydi sonradan masadan kalkacak kadar canım acıdı. Ama benim sol tüpüm kapalıymış, onu açtılar. Belki ondan dolayı çok acımıştır. Bende bir de rahim içi yapışıklıgı çıktı, birde onunla uğraşıcam şimdi 😖

Ben bugün kadıkoy Sonomed te bugün çektirdim. Anestezili önermediler, cinsel ilişkide acı yaşamıyorsanız sorun olmaz dediler, ok dedim. Benden önce çıkan arkadaşa sordum, adet sancısı gibi dedi, gönül rahatlığıyla girdim ama ilk dakikalarda gerçekten adet sancısı gibiydi sonradan masadan kalkacak kadar canım acıdı. Ama benim sol tüpüm kapalıymış, onu açtılar. Belki ondan dolayı çok acımıştır. Bende bir de rahim içi yapışıklıgı çıktı, birde onunla uğraşıcam şimdi 😖
Cok gecmis.olsun umarım en kisa zamanda cozersiniz bendde echomarda cektirdim hicbsey cikmadi. Merak ettigim su benm gibi temz ckanlarnda hsg sonrasi şansı artiyor.mu yoksa çektirmesekte olr muydu bende 4 senedir ugrasyorm valla 1 kere bile gebe kalamadim

Hayır anormal hiçbirşey yoktu. Bazen oturup kalktığımda kasık bölgeme ağrı giriyordu, burada onu gebelik belirtisi olarak okuyunca, bende herhalde hamileyim diye koşup test alıp, gebelik testi yapıyordum 😊😊 adet günleri falan normaldi

Cok gecmis.olsun umarım en kisa zamanda cozersiniz bendde echomarda cektirdim hicbsey cikmadi. Merak ettigim su benm gibi temz ckanlarnda hsg sonrasi şansı artiyor.mu yoksa çektirmesekte olr muydu bende 4 senedir ugrasyorm valla 1 kere bile gebe kalamadim
Tabi ki de 6ay etkisi vardır bende sıkıntı çıkmadı ikinci ayda kaldım

X