İstanbul medipol mega da önerebiliceğiniz doktor ?

redappleee

Seni bekliyorum meleğim 🤱🏼👼🏻💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2021
1.951
4.510
İstanbul medipol mega da önerebiliceğiniz doktor var mı kızlar ?

Sms ile konuşuyordum Nagihan hanımla. Duygu hanımla doğum yapcağım gün tanıştık nöbetçi oydu. Sonrasında Duygu hanıma sürekli kontrole gittiğimden dolayı telefonla haberleşme hiç yapma durumu olmadı.
Çok teşekkür ederim ☺️ nagihan hanıma soğuk diyenler var. Ben tüp bebek sonrası gebe kalanlardanım ve ilk gebelik riskliydi düşük oldu bu 2. Si bu yüzden benim sürekli irtibatta kalmam lazım çünkü kullandığım ilaçlar var.

Çok teşekkür ederim ☺️ nagihan hanıma soğuk diyenler var. Ben tüp bebek sonrası gebe kalanlardanım ve ilk gebelik riskliydi düşük oldu bu 2. Si bu yüzden benim sürekli irtibatta kalmam lazım çünkü kullandığım ilaçlar var.
Bence enerji meselesi biz ilk görüşmeden itibaren aileden biriymiş gibiydi her muayenemiz gülerek geçiyordu ama sizin ekstrem bi durumunuz var ben toplasanız 3-4 kere yazışmıştım kendisiyle ve hemen yanıt almıştım. Bu arada çok geçmiş olsun sağlıkla gelsin inşallah ❤️

Ben 26 haftalık hamileyim hamilelik öncesi ve hamilelik dönemimin başından beri nagihan hocaya takipliyim. Çok güleryüzlü, sıcakkanlı, insanı sıkmayan, nahif davranan bir doktor ben çok memnunum hiç bir sorun yaşamadım kendisiyle. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, inşallah doğumumu da onda düşünüyorum

X