İstanbul kızlık zarı dikimi 2020

Dertlerini anlıyorum ama bende anlaşılmak istiyorum bu suçmu yardım istemek suçmu burdakilere güvenmişimki sormuşum yardım istemişim ne suçum var benim

Dertlerini anlıyorum ama bende anlaşılmak istiyorum bu suçmu yardım istemek suçmu burdakilere güvenmişimki sormuşum yardım istemişim ne suçum var benim
Yardım istemek ayrı araştıramazlar mi demek ayrı hem kendin kolunu kaldirmican ekstra milletten araştıramazlar mi dicen sen neden arastirmiyon

Burda turgayi çok duyarsin kimlik gizli kalır tutanda var tutmayanda tekrar olanda var evlenmiş olanda az bulursun çünkü evlendikten sonra riske atmamak için buraya giren pek olmaz
Çok haklısın riske atmamak için kimse girmez ama ben yaptırırinca ve ilk gecemi atlatinca mutlaka yazicam SMS onun için iyi bir doktor bulmama lazım (

Çok çok haklısın

Burda turgayi çok duyarsin kimlik gizli kalır tutanda var tutmayanda tekrar olanda var evlenmiş olanda az bulursun çünkü evlendikten sonra riske atmamak için buraya giren pek olmaz
Evet evet okudum diğer formlarida hep o doktordan bahsediyorlar. İnşallah benyaptirincada tutar tek korkum kanama olmaması veya anlaşılmasi zaten psikolojik olarak çökmüş durumdayım bir olayı daha kaldıracak gücüm yok

Aynen bende duydum adını çok fazla hatta YouTube de videosu falan var işlemle alakalı bu konuda tecrübesi ne kadar bilmiyoruz tabi genelde adı dönen bi kaç doktor var diye onlara yönelme eğilimi gösteriyoruz

Yaptirdiniz mi acaba sonuclarıni paylasirmisiniz bizimle

Bende tamamen piskolojik olarak yapmak istiyorum çünkü zarda çok yırtılma olmamis ani bir hareketten dolayı tek yerden yırtık oluştu bir sonraki birleşmede kanama olmaz diye ve piskolojik olarak yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun bana....

Lütfen bana ulaşın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…