İstanbul DR. ÇAĞDAŞ ASLAN

Ozgeyildiz62

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2021
1
0
39
Merhabalar;
Bu işin piri zannedilen biri devlet biri özel 2 tüp bebek merkezinde 2şer deneme yapıp başarısızlıkla sonuçlandıktan sonra Dr. Çağdaş Bey ile tanıştım. Ne mutlu bana ki tanıştım ve diğer denemeleri neden başarısızlıkla sonuçlandığını anladım. Kişiye özel tedavinin ne demek olduğunu anladım, psikolojik desteğin önemini anladım, samimiyeti anladım, yol arkadaşlığını anladım, ticari kaygılar taşımadan hareket etmeyi anladım, bilimsel yöntemin gerekliliğini anladım, piyasacı tutumlardan uzak durmanın ne demek olduğunu anladım... vs
Şimdi 40 günlük bir bebek sahibiyim. Ve bunda Çağdaş Bey'in etkili hekimlik tutumunun payının çok büyük olduğunu düşünüyorum. Çağdaş Bey ile ilk denememiz de başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Ancak diğer kliniklerin aksine beni bu başarısız denemenin olumsuz etkilerinden kurtarma, bu denemenin neden başarısız olduğunu irdeleme ve yeni bir denemeye hazırlama konusundaki profesyonelce ve aynı zamanda dostane tutumu çok değerliydi. İşte ben önceki kliniklerde bu profesyonellik ve samimiyetin yerine sadece mekanik, piyasacı ve rekabetçi bir tutum gördüm. Kendimi bu tutumları nesnesi hissettim.
Siz arkadaşlarıma tavsiyem şudur ki; belki Çağdaş Bey ile başlatmış olduğunuz tedavi nihayetinde etmeyebilir. Ama biliniz ki Çağdaş Bey bu süreçte bütün insani ve tıbbi olanakları sizin için seferber etmiştir.
Kendisine buradan bir kez daha etkili dostluğu ve hekimliği için teşekkür ediyoruz ve başarılar diliyoruz. 💐

X