Istanbul devlet hastanelerinde liposuction yaptiran varmi

Mavidunyaa

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2020
17
4
29
Merhaba kızlar doğumdan sonra göbeğim bel simidim aldı başını gitti. E tabi sezaryanda çabası alt karin sarktı. Özeller çok pahalı bütçemi aşıyor. Istanbul devlet hastanelerinde liposuction karın germe yaptıran arkadaşlar yada tanıdığı olan fikri olan herkes yorumlarsa çok sevinirim.

devlet hastanelerinde bu tarz ameliyatları tavsiye etmem ben. beninm arkadaşım izmirde bir devlt hastanesinde estetiğe giren bir operasyon geçirdi. yani tövbeler olsun diyordu bence biraz para biriktirip özelde yaptırın. geç olsun ama iyi olsun

Haklısınız bende o yüzden tereddüt ediyorum devlet hastanesindeki bir doktorla konuştum 5 bin dedi özelde 20 bin diyince çıkmazda kaldım

Haklısınız bende o yüzden tereddüt ediyorum devlet hastanesindeki bir doktorla konuştum 5 bin dedi özelde 20 bin diyince çıkmazda kaldım
bekleyin bence bir 6 ay kadar biriktirmeye çalışın. bu tip durumlarda indirim de yapabiliyorlar biraz pazarlık yapın, doktorla pazarlık olmaz diye düşünmeyin emin olun indiriyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…